Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוקל לעשות הסבה מבנייה להייטק

ANUTKK
שימו לב! השרשור הזה בן 942 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לזכותם של כשלונות מוחלטים, כאלה יכולים לבוא גם עם תואר.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 115
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

@vadim6385

לגמרי ! אם כל מי שהיה בעל תואר  - היה הצלחה זה היה מאוד מקל עליי, לא הייתי צריך לבזבז זמן על ראיונות בכלל.

עריכה אחרונה על ידי snoop90
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, snoop90 כתב:

נכון. הם גם יכולים להיות כישלון מוחלט ובזבוז כסף וזמן.

אני מגייס מפתחי תכנה באופן אקטיבי.

לא כואב לי על הכשרונות פוטנציאלים שפיספתי, אבל כן יכאב לי לגייס מישהו שהוא כישלון מוחלט.

כולם חושבים שהם גאוני הדור והם לא צריכים תואר אקדמי,  אבל אז נופלים על שאלה של קורס סמסטר ב', כי "זה לא חשוב ולא משתמשים בזה".

כן, יש איתי המון סטודנטים בתואר שרמת הידע שלהם שואפת לאפס ואיכשהוא הצליחו להגיע לשנה ג'.

מוזמן לראות שיעור קצר (רק ה12 דקות הראשונות רלוונטיות, מבטיח שלא תתאכזב, ראיתי את הקליפ הזה אולי 15 פעמים) של צנזור (הבן, למבוגרים שביננו בוגרי הטכניון) היקר בנושא, ניתן להשליך באופן ישיר על תכנות:

אז גם התואר הוא לא גושפנקא למתמודד, כשלונות מפוארים והצלחות מסחררות יש עם או בלי תואר, כמובן שההתפלגות שונה.

עריכה אחרונה על ידי nizzan943
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם שניה לשרשור הזה - לא כל מי שבעל תואר מתקבל אוטומטית. יש לא מעט בעליי תארים שלא מתקבלים.

אם בקרב 100 מועמדים בעלי השכלה אקדמית יש 2 מועמדים שהם הצלחה, ובאותו גודל אוכלוסיה ללא תואר אקדמי יש רק מועמד 1 - אז עדיף לי תמיד ללכת על אוכלוסיה ראשונה.

יש הוצאות עקיפות עבור כל מועמד שלא מתקבל.

חוץ מזה אתה לא יכול להזמין אותי לראות את צנזור, מכיר את כל הסדרות שלו בעל פה (פאנצ' כפול) 😁

עריכה אחרונה על ידי snoop90
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תכעס, זה פשוט הטיעון שהעלית 4 הודעות אחורה...

תעודה או לא, למראיין טוב יש איקס-פקטור שעוזר לו לגלות בשיחה קצרה עם מועמד, אם יש לו מה לתרום לארגון או לא.

אחרי 40 שנה במקצוע, ואחרי שראית כבר כמה חרטטנים, אתה כבר יכול לזהות ולסנן ב-90 אחוזי הצלחה. 

את ה10 אחוז אתה מפספס גם כשאתה מוותר בטעות על מועמדים טובים, וגם פה ושם שוכר איזה לוזר, ומשקיע בו חודשיים-שלושה לפני שאתה שולח אותו חזרה ללוחות הדרושים

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, ברווז כתב:

אני כולי תקווה שכל השוק ילמד להתנהל ככה. 

אנשים מפסידים עובדים שיכולים בקלות להיות כוכבים רק בגלל שהם לא זימנו אותם לראיון בשביל חתיכת נייר טואלט שאין להם. זה לא הכי שכיח בעולם, אבל זה בהחלט קורה.

כשאני מקבל קורות חיים של מועמד שכותב יש לי תואר בהיסטוריה, הייתי עובד ייצור, סחבתי בלוקים באתר בנייה ואני מעוניין להתקבל לעבודה כאיש תכן אני לא אזמן אותו בכלל לראיון אבל אם אקבל קורות חיים של מישהו לאותה המשרה שיכתוב בגיל 13 עזבתי את הלימודים, הייתי בהתחלה שוליה זל מסגר ובהמשך בניתי מתקנים ומכונות לקווי הייצור אחטוף אותו.

כשאין לי מידע אחר רלוונטי כל מה שיש לי זה ההשכלה. אני גם לא יכול לבזבז 20 דקות ראיון עם כל אחד שעל פניו נראה בלי קשר למשרה כדי שאולי מתחבא שם מישהו מתאים. 

בכל תחום בחיים אנחנו מצמצמים תחומי חיפוש כדי להתמקד ולהתייעל. אני מניח שגם אתה כשאתה מחפש רכב לא תיסע לאילת בשביל לראות רכב עם חצי מיליון קילומטר יד 17 רק בגלל שהבעלים אומר שהוא שמור ובמצב חדש.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 45 דקות, nizzan943 כתב:

כן, יש איתי המון סטודנטים בתואר שרמת הידע שלהם שואפת לאפס ואיכשהוא הצליחו להגיע לשנה ג'.

יותר גרוע - רואים גם מספיק כאלה שעוברים מבחנים והכל, אבל רמת העניין שלהם במקצוע שואפת לאפס.

באופן מפתיע, אותם אנשים גם מצהירים שהם לא יסכימו לפחות מ20 אש"ח. כן, עם תואר ממכללה ובלי ניסיון, ברור. אני כבר רואה את הכאפה שהם הולכים לקבל.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, Night Driver כתב:

כשאני מקבל קורות חיים של מועמד שכותב יש לי תואר בהיסטוריה, הייתי עובד ייצור, סחבתי בלוקים באתר בנייה ואני מעוניין להתקבל לעבודה כאיש תכן אני לא אזמן אותו בכלל לראיון אבל אם אקבל קורות חיים של מישהו לאותה המשרה שיכתוב בגיל 13 עזבתי את הלימודים, הייתי בהתחלה שוליה זל מסגר ובהמשך בניתי מתקנים ומכונות לקווי הייצור אחטוף אותו.

זה בדיוק מה שאני אומר. 

ידידי, אתה בין הבודדים שמחפשים ומסתכלים "מחוץ לקופסא". 

אני בתחום הלוגיסטיקה מאז הצבא. 20 וקצת שנים. 

חצי מתוכם (10 שנים! של ניסיון) אני גם עוסק ברכש. רוב העיסוק שלי בעשור הנ"ל הוא בדגש חזק על רכש טכני ומעט יחסית עבודות לוגיסטיקה ומחסנים. 

ניהלתי מחסנים. ניהלתי אנשים. ניהלתי עסק שלם :lol: בעברי.

בתוך העבודה שלי, בעסק מאד קטן, עשיתי דברים שהם הרבה מחוץ ל-PAY GRADE שלי. כולל עריכת מכרז שמן במיוחד, מתן הצעת מחיר פעם אחת על מפעל שלם (כל! תחום הכלים של המפעל, רצו לעשות העתק-הדבק למפעל בחו"ל), לקוח שפנה אליי כשחיפש משהו שלא קיים עדיין בעולם וקיבל מוצר מוגמר שהוא למעשה רעיון שלי (ואפילו לא קיבלתי עליו טיפה אחת של קרדיט. מבאס) ועוד כל מיני דברים מעניינים יותר ופחות.

דחיל ראבאק, מתוך הסקרנות האישית שלי נטו למדתי בעבודה כחלק מהעבודה מספר תקני דין (לפני שנים רבוווות...הספקתי לשכוח מאז :lol:) של קשיחים מסויימים.

מהתחביבים שלי למדתי לקרוא (ולעשות, בערך) שרטוטים. למדתי תהליכי ייצור שונים ומשונים. מכרתי את החלקים למחרטות ומכונות כרסום, אז גם למדתי עליהם להנאתי. כך שאשכרה אפשר לשים אותי היום מול מכונה ואדע לתפעל אותה ברמה בסיסית. כלים מסויימים יש לי בעצמי, כך שיש גם ניסיון בתפעול שלהם (בסיסיים יותר, כמו מסור שולחן וכלים דומים לעבודה עם עצים). הבנה בשלבים שונים של ייצור כחלק מהתחביב, סדר פעולות בעבודה, נהלי עבודה נכונה וכמה דברים שנשארו אצלי מחיל-האוויר (כמו העובדה שאני לא מפרק אפילו בורג יחיד אם אין לידי קערה מגנטית, אפילו בניתי אחת פעם :lol:)

מגניב, בשביל אחד שלא למד משהו. לא?

אבל במעט מקומות שטרחו לזמן אותי לראיון, הלכו בסוף על מי שיש לו את הנייר טואלט.

עשיתי הרבה. אני יודע עוד הרבה יותר ממה שעשיתי כידע אישי ומתחביביי. אני מאד אוהב תחומים טכניים, וזה יתרון ממשי ומוחשי למי שהולך לעבוד בתחום שכזה על פני אחד שלמד כי "תואר = הכנסה".

אבל הסיכוי שלי ליפול על מעסיק שחושב "קצת אחרת" ממה שהולך בשוק הוא נמוך בצורה קיצונית. ולא רק הסיכוי שלי- של כל האנשים שנמצאים במצב שלי (חסרי נייר).

• אהבתי 1

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, ברווז כתב:

זה בדיוק מה שאני אומר. 

ידידי, אתה בין הבודדים שמחפשים ומסתכלים "מחוץ לקופסא". 

אני בתחום הלוגיסטיקה מאז הצבא. 20 וקצת שנים. 

חצי מתוכם (10 שנים! של ניסיון) אני גם עוסק ברכש. רוב העיסוק שלי בעשור הנ"ל הוא בדגש חזק על רכש טכני ומעט יחסית עבודות לוגיסטיקה ומחסנים. 

ניהלתי מחסנים. ניהלתי אנשים. ניהלתי עסק שלם :lol: בעברי.

בתוך העבודה שלי, בעסק מאד קטן, עשיתי דברים שהם הרבה מחוץ ל-PAY GRADE שלי. כולל עריכת מכרז שמן במיוחד, מתן הצעת מחיר פעם אחת על מפעל שלם (כל! תחום הכלים של המפעל, רצו לעשות העתק-הדבק למפעל בחו"ל), לקוח שפנה אליי כשחיפש משהו שלא קיים עדיין בעולם וקיבל מוצר מוגמר שהוא למעשה רעיון שלי (ואפילו לא קיבלתי עליו טיפה אחת של קרדיט. מבאס) ועוד כל מיני דברים מעניינים יותר ופחות.

דחיל ראבאק, מתוך הסקרנות האישית שלי נטו למדתי בעבודה כחלק מהעבודה מספר תקני דין (לפני שנים רבוווות...הספקתי לשכוח מאז :lol:) של קשיחים מסויימים.

מהתחביבים שלי למדתי לקרוא (ולעשות, בערך) שרטוטים. למדתי תהליכי ייצור שונים ומשונים. מכרתי את החלקים למחרטות ומכונות כרסום, אז גם למדתי עליהם להנאתי. כך שאשכרה אפשר לשים אותי היום מול מכונה ואדע לתפעל אותה ברמה בסיסית. כלים מסויימים יש לי בעצמי, כך שיש גם ניסיון בתפעול שלהם (בסיסיים יותר, כמו מסור שולחן וכלים דומים לעבודה עם עצים). הבנה בשלבים שונים של ייצור כחלק מהתחביב, סדר פעולות בעבודה, נהלי עבודה נכונה וכמה דברים שנשארו אצלי מחיל-האוויר (כמו העובדה שאני לא מפרק אפילו בורג יחיד אם אין לידי קערה מגנטית, אפילו בניתי אחת פעם :lol:)

מגניב, בשביל אחד שלא למד משהו. לא?

אבל במעט מקומות שטרחו לזמן אותי לראיון, הלכו בסוף על מי שיש לו את הנייר טואלט.

עשיתי הרבה. אני יודע עוד הרבה יותר ממה שעשיתי כידע אישי ומתחביביי. אני מאד אוהב תחומים טכניים, וזה יתרון ממשי ומוחשי למי שהולך לעבוד בתחום שכזה על פני אחד שלמד כי "תואר = הכנסה".

אבל הסיכוי שלי ליפול על מעסיק שחושב "קצת אחרת" ממה שהולך בשוק הוא נמוך בצורה קיצונית. ולא רק הסיכוי שלי- של כל האנשים שנמצאים במצב שלי (חסרי נייר).

שמע אני מחזק כל מה שאתה אומר ועוד!.

נדיר היום שמנהל מסתכל על האנשים, ולא על הנייר קודם.

גם אני עובד בלוגיסטיקה, לא הרבה שנים כמוך, קרוב ל 10. מתוכם ה 7.5 שנים האחרונות באותו חברה. אני באתי מרקע שונה לחלוטין מלוגיסטיקה, ההבדל שתמיד עבדתי עם הידיים ולא היה אכפת לי להתלכלך או לעבוד בתנאים שהם לא משהוא, העיקר לעבוד, להמשיך לנוע.

במקום הנוכחי, היו לפני 2 אנשים בתפקיד, את שניהם פיטרו תוך חודש. אני הגעתי לשם במקרה כי היה לי כבר טיפה ניסיון בתחום(שוב העול במקרה, כי אני תמיד מאוד מסודר, ולא מפחד לעבוד עם הידיים).  אחרי 2 אלו שפוטרו, קודם רואיינתי על ידי מנהל הרכש, והסמנכלית תפעול. ואז גם המנכ"ל רצה לראיין אותי אישית, לא רצה ליפול פעם 3.

קיצר דיברנו שם על הכול חוץ מעבודה, על החיים שלי בנורווגיה, מה עשיתי שם, איך לגדול בקיבוץ, תחביבים. ככה שעה, בסוף הוא אומר לי, אתה לא נראה לי בכלל מחסנאי, אבל אתה אחלה בן אדם.

אבל תשמע זה תפקיד קטן, משלמים קצת ואין אפשרות להעלות בעתיד. אמרתי מצויין איפה מתחילים.

נעביר 7 שנים קדימה, השכר עלה, ולא פעם אחת, בונוסים היו כמה וכמה פעמיים, קיבלתי המון דברים מעבר לכסף. התפקיד שלי גדל ביחד עם החברה, כיום אנחנו הכי גדולים בתחום הפרויקטים שלנו בארץ, עובדים גם בחו"ל.

יש לי כבר 2 עובדים, שלחו אותי ללמוד גם שנה ברופין, סיימתי ראשון בכיתה.

יש לי עצמאות כמעט מוחלטת בעבודה, עובד גם עם פריורטי ברמה בין הגבוהים בחברה, עובד גם עם הידיים כפי שאוהב.

עובד עם הרבה ממשקים שאת כולם למדתי לבד תוך כדאי. אין לי שום בעיה להחליף את כל הקניינים שלנו, גם כאלו עם תואר. גם ככה אני עושה הרבה רכש.

המנהל רכש שלנו, הוא גם נטול תואר, רק ניסיון של 20 שנה בענף. ועדיין שם בכיס את כל אלו עם התארים.

מה גם שהסתבר לי שהוא בין המדריכי קרב מגע הכי מפורסמים פה, מאמן גם בחו"ל.

קיצר, ללמוד זה חשוב, למצוא משהוא שמאמין בכה זה יותר חשוב. חשוב ללמוד גם מה שאתה אוהב, ללמוד לעבוד עם הידיים. להיות חשוב לארגון שלך. 

בהצלחה  

• אהבתי 2

כריזמה אייר 2002 יד ראשונה

יאריס 2005, כמו חדשה

?Is it just me, or is it getting crazier out there

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנכ"ל שריאיים אותך סיכם את זה קצר וקולע, אחלה בן אדם.

כשמגיע אליי כזה "אחלה בן אדם" אני עושה מאמץ לקלוט אותו ולמתוא לו תפקיד גם אם הוא לא מתאים לתפקיד אליו הגיש מועמדות כי "אחלה בן אדם" תמיד תורם לארגון.

היה לי מישהו שהגיע לראיון כרתך אחרי קורס. לרתך הוא לא ידע אבל עבד אצלי 5 שנים בשיווק. 

• אהבתי 2

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסחפתם בנושא. 

בענף הבניין אתה יכול להיות אחלה בן אדם אבל אם אין לך את הסמכות לאשר משהו, אתה לא שווה כלום. 

------------------------------------------------

פות"ש, ישנם כמה לקחים טובים שצפו בשרשור הזה: תהיה מקצועי, תהיה אחראי, תאהב את מה שאתה עושה ושתהיה לך תשוקה ללמוד יותר ולהתפתח. 

עכשיו פרקטיקה, תשיג את הניסיון הדרוש בכדי ללמוד מנהל עבודה, ואז  עם רלוונטיות בשוק תוכל לעשות השלמה למהנדס.

כעת אתה סתם נכנס לשחות בלי ידע בשחייה ובלי מצופים. 

תעודת מנהל עבודה זה המצופים שלך. 

-------------------------------------------------

* לשאר המגיבים: תפסיקו לזרוע אשליות אצל הבן אדם שהוא עכשיו יכול להיכנס להייטק ללא תעודה, הוא לא גאון הדור. 

עם כל הכבוד ידידי אתה לא ביל גייטס בתחום הזה. 

--------------------------------------------------

בענף הבניין יש מספיק אופציות להתפתח ודי והותר כסף שתוכל להרוויח אם תלמד נכון, תוכיח את עצמך ותגדיל את הידע שלך. 

כי כרגע נשמע שאתה פשוט מוותר וחושב שענף ה-הייטק יהיה יותר קל. 

אתה מוזמן לעיין שוב בהודעות שכתבתי מוקדם יותר בשרשור. 

מצחיק איך שאנשים בלי תואר הופכים להיות קבלנים ואנשים אמידים מאוד, ואילו בחור צעיר עם תואר במקצוע שהוא אוהב מעוניין להתחיל מ 0 במקצוע אחר למען הכסף. 

פות"ש, שיהיה בהצלחה. 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, חולה רכב#1 כתב:

מצחיק איך שאנשים בלי תואר הופכים להיות קבלנים ואנשים אמידים מאוד, ואילו בחור צעיר עם תואר במקצוע שהוא אוהב מעוניין להתחיל מ 0 במקצוע אחר למען הכסף. 

כי בשביל להיות קבלן צריך להיות איש עסקים, ואת זה לא מלמדים באף תואר. זה אתה לומד בשטח.

חוץ מזה תואר הוא לא ערובה להצלחה. אני לא אומר שלא צריך תואר, להיפך.

אבל תואר צריך לעשות בחוכמה, לא ללמוד מנהל עסקים במכללת ג׳רבי ולצפות לקבל בוכטות בעסק שפתחת כדי לעשות עסק או ללכת להייטק כי יש שם מזגן ומכונת קפה.

תואר זה כמו שירות צבאי - זה לא הופך אותך לאדם יותר טוב או פחות טוב ממי שלא עשה את זה. זה הופך אותך לאדם שונה. שוב פעם, לא יותר איכותי או פחות איכותי, פשוט שונה.

וגם בדיוק כמו שאמר אדון @Potato - תואר ממקום נחשב פותח לך הרבה יותר דלתות ולא מעמיד אותך לחסדי מעסיקים שצריכים להבין עכשיו איזה אחלה בן אדם אתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא נולד איש עסקים, זה פשוט ידע שאתה צובר עם השנים, היחס שלך לאנשים והביטחון העצמי שהגיע הזמן לעלות בשלב. 

אני מכיר אנשים, שרמת הידע שלהם, בוא נגיד לא הכי טובה בלשון המעטה. 

אבל הניסיון שצברו במרוצת השנים בענף הבנייה נתן להם את הביטחון העצמי לפתוח חברה משלהם ולהצליח גם כן.

ענף הבנייה אינו מתחדש כל יום, הידע שהיה למישהו לפני 30 שנה עדיין רלוונטי להיום, ב-הייטק כמדומני לא ככה עובדת השיטה. 

לכן, בדוגמאות שציינתי על האנשים הם הקימו חברה לרוב בגילאי ה 40 +-, לאחר שכבר בשלו ושבעו מכל עבודה ויודעים מה צריך לעשות בדיוק ואיך לפתור תקלות. 

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, לירון .ה. כתב:

שמע אני מחזק כל מה שאתה אומר ועוד!.

נדיר היום שמנהל מסתכל על האנשים, ולא על הנייר קודם.

בלתי אפשרי להסתכל על האנשים.

המעסיק יבלה את רוב שעות היום בלחפש מועמד ולא בלעבוד.

• אהבתי 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, חולה רכב#1 כתב:

אף אחד לא נולד איש עסקים, זה פשוט ידע שאתה צובר עם השנים, היחס שלך לאנשים והביטחון העצמי שהגיע הזמן לעלות בשלב. 

יש כאלה שיש להם את החושים ובגיל 25 יהיו בשלים ויש כאלה שעד גיל 80 לא יוכלו להיות אנשי עסקים כי אין להם את האופי, החושים והביצים לזה.

אני מכיר אנשים, שרמת הידע שלהם, בוא נגיד לא הכי טובה בלשון המעטה. 

אבל הניסיון שצברו במרוצת השנים בענף הבנייה נתן להם את הביטחון העצמי לפתוח חברה משלהם ולהצליח גם כן.

כי להיות איש עסקים/מנכ"ל זה מקצוע נפרד. מנכל טוב לא צריך להבין בכלום חוץ מיכולת לאתר ולשבץ את האנשים המכונים בתפקיד הנכון.

ענף הבנייה אינו מתחדש כל יום, הידע שהיה למישהו לפני 30 שנה עדיין רלוונטי להיום, ב-הייטק כמדומני לא ככה עובדת השיטה. 

גם לא מדויק. בנין זה דבר מורכב ויש לא מעט שינויים עם השנים.

לכן, בדוגמאות שציינתי על האנשים הם הקימו חברה לרוב בגילאי ה 40 +-, לאחר שכבר בשלו ושבעו מכל עבודה ויודעים מה צריך לעשות בדיוק ואיך לפתור תקלות. 

וגם ביניהם הרבה מאוד גומרים בפשיטת רגל בלי החסכונות ועם חובות. לא סתם לא כל פועל בנין נהיה קבלן.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...