Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרטו לי את האוטו. יש תיעוד. לא יודע איזה פיצוי אני מעוניין.

אורח לרגע
שימו לב! השרשור הזה בן 945 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה...

מתחת לדירה שלי היו בשבועות האחרונים שיפוצים של הכביש. 

בסוף השיפוץ נשארה מדרכה רחבה מאוד ולא חסומה.

חניתי שבוע שעבר על המדרכה (אני בעל תג נכה) ובבוקר באה חברה כלשהיא והרכיבה גדרות מתכת כדי לגדר את המדרכה.

בשעות הצהריים הם הגיעו לקרבת הרכב שלי, השכן שראה את מה שהולך לקרות צילם אותם מניחים לי על הרכב גדרות ברזל.

כשהגעתי לרכב ראיתי שתי שריטות. 

הפועלים עדיין היו בהמשך הרחוב, כשניגשתי אליהם הם ישר אמרו "אנחנו? מה פתאום! לא נגענו ברכב" פה קיבלתי עצבים.

הראיתי להם את התמונות והם הפכו חיוורים.

דאגתי לקבל את המספר של בעל הבית ובקצרה- אחרי שהוא התחמק אמר לי לדבר איתו ביום ראשון ושהכל ייפתר.

אני לא ממש מעוניין עכשיו להכניס את הרכב לצביעה ולקבל ממנו החזר. נראה לי פיצוי (כספי) יהיה נוח יותר.

מה אני צריך לדרוש?IMG_20210905_131315.thumb.jpg.1a28d9d3059750214633b2fda7db263e.jpg

IMG_20210905_105823.jpg

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תפנה לשמאי רכב שייתן לך הערכת נזק פלוס ירידת ערך

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר את הפרוצדורה.

לא בא לי עכשיו שמאי וביטוח וצבעי ורכב חלופי ליום וכאב ראש.

הייתי מוותר לו רק שעצבן אותי שניסו להתחמק. 

מזל שיש תמונות.

עריכה: אני יודע שיש פה אנשים שאם היו רואים תמונה כזו עם הרכב שלהם היו חוטפים שבץ במקום.

אני לא כזה. מבאס, אבל לא מדיר שינה מעיני השריטטת האלה.

עריכה אחרונה על ידי אורח לרגע
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנס למכון צביעה. קבל הצעת מחיר מסודרת.

את ההצעה הזאת בקש.

(בפועל,אם לא בא לך לצבוע,  לדעתי פוליש יוריד חלק ניכר מהשריטות או לפחות יטשטש אותן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 36 דקות, אורח לרגע כתב:

אני מניח שואדים התכוון שתפנה אתה בעצמך לשמאי ובקש אסמכתא לנזק כדי ללכת לקבל פיצוי. לא יודע אם זה רעיון טוב כי כל שקל שתוציא מהכיס אולי ואולי לא יהיה קשה לקבל חזרה. הייתי הולך למכון צביעה כמו שכתב Om2 כי הם לא יקחו כסף עבור הצעה

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוזלת היד של אנשים זרים לרכוש של אחרים זה פשוט מפתיע כל פעם מחדש, צריך פה הרבה מזל כדי שאיזה אהבל לא יפגע ברכב, ולא חסרים כאלו בכל מקום במיוחד בחניונים פותחים דלתות כאילו אין מחר, איכשהוא תמיד לידי חונה איזו טרנטה חצי מפורקת שלא אכפת לבעל הרכב להתנגש איתה בכל נסיעה כמו דרבי, פשוט מבאס שזה המצב, עם רכב חדש אני סובל מפחד לגלות נזק בכל פעם שאני ניגש לרכב, אני יודע שזה סך הכל פח אבל אי אפשר להניח לדעת שזה לא נעים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הסכום שנראה לך סביר?

אתה יודע מי הקבלן המבצע? אם כן דבר איתו תגיד לו מה הסכום שמקובל עליך ותגיד לו שאתה לא רוצה ללכת ולתבוע כי זה יותר כאב ראש לשניכם ויותר כסף בשבילו.

אם אתה לא יודע מי הקבלן המבצע והתיקון נעשה בשטח ציבורי פנה לעירייה ותבקש את פרטי הקבלן המבצע. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, אורח לרגע כתב:

מכיר את הפרוצדורה.

הכוונה רק לקבל הערכת נזק, ואז לדרוש מהם פיצוי על זה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך היה אומר אבנר דן במערכונים שלו - קודם כל תרגע.

עד כמה שמעצבנת הפגיעה ברכוש והתגובה של הפועלים - בא נשים את הדברים בפרופורציה.

הנזק שנגרם די זניח, וניתן לתיקון בקלות באמצעות פוליש ואולי נגיעות PDR. זאת אומרת כמה מאות שקלים.

לך קח הצעת מחיר ממישהו שעושה דיטיילינג, ותביא את הצעת מחיר לקבלן. יותר מזה, לא תקבל. 

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, zvit כתב:

איך היה אומר אבנר דן במערכונים 

הנזק שנגרם די זניח, וניתן לתיקון בקלות באמצעות פוליש ואולי נגיעות PDR. זאת אומרת כמה מאות שקלים.

לך קח הצעת מחיר ממישהו שעושה דיטיילינג, ותביא את הצעת מחיר לקבלן. יותר מזה, לא תקבל. 

הנזק שנגרם אכן די זניח.

מה גם שלא חסרות שריטות על הרכב.

אם היו מלחתכילה אומרים "וואו, סליחה מצטערים", זה אשכרה היה נגמר בזה.

הקבלן נתן לי לדבר עם מנהל העבודה. הוא הציע לי לקחת את האוטו ל"בן דוד שלו בשועפאט, שהוא מומחה". אמרתי לו לא.

אמרתי לו שייתן כסף ונסגור את זה, הבהרתי שזה רק על העקרון שהם התחמקו בהתחלה.

סגרנו על הסכום הזעום הראשון שהוא הציע- 150 ש"ח. הוא היה מופתע שהסכמתי.

קבענו להיום.

היום לא ענה לטלפון.

אח"כ ענה והוא "לא באזור".

שוקל את צעדיי...

** אני לא באמת שואל, ממש אין לי כח לשמאים ופחחים. גם ככה רוב הימים הרכב עומד כאבן ואני על קטנוע. סתם משתף....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא אהבל אמיתי, אם הוא לא רץ על 4 להביא לך 150 שח.

הוא הציע את הסכום כפתיחה. היית צריך לומר לו 1000, והייתם סוגרים ב 400. כמו בשער שכם

• מצחיק 1

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יודע.

לכן ממשיך להרגיז אותי.

הוא היה צריך להגיד באותו הרגע "באיזה רחוב אתה נמצא? אני מגיע".

אהבל.

כו* אמ* ה150 שקל, זה הופך להיות עניין של פרנציפ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 945 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...