Jump to content

nameuser

 • הודעות

  163
 • כאן מאז:

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של nameuser

נהג צעיר

נהג צעיר (3/14)

19

מוניטין

 1. למדחס של המזגן יש קלאץ', כשהמזגן כבוי, אם תשים לב הגלגל הימני עדיין מסתובב אבל לא מפעיל את המדחס (מסתובב על "ריק"), כשהמזגן פועל, הקלאץ ננעל ואז כל הגלגל מסתובב כמו בסרטון השני, הדבר הזה תקין.
 2. אבל אם הכור נפגע יכול להיות אסון לדורי דורות כמו צ'רנוביל. אגב אם היו מוזילים את הביטוח לדו גלגלי היו הרבה פחות פקקים.
 3. תעלה לאתר אחר ושתף את הקישור, חשוב לראות מה רשום בדוח.
 4. קניתי בסוף את הA119 V3 ב320 ש"ח בערך.
 5. היא מחוברת לקופסת הפיוזים עם הארכה לרכב. איזו בעיה יכולה להיות עם המתאם? מה אתה ממליץ לעשות?
 6. כן, ניסיתי הכל, אפילו החלפתי את הבטריה הקטנה בפנים, עבדה לתקופה ושוב כשלה, הקבלים לדעתי גם כשלו כי העטיפה שלהם התפרקה כנראה בגלל נפיחות לצדדים במקום למעלה, בזמן שניסיתי להחליף קבלים נפלה לי יחידה של המצלמה שפירקתי ונשבר הפלסטיקה אז החלטתי לקנות חדשה ולא להתעסק. אגב z40 תעבוד עם הכבל של הa119 עם חיבור usb type A ?
 7. הa119 viofo מציקה ומבקשת לפרמט בכל תחילת נסיעה. איזו מצלמה תתחבר לאותו חיבור ותהיה עמידה יותר? מניח שצריך גם viofo.
 8. שמעתי על מקרים שאנשים סיימו עם גלגלים מפונצ'רים בגלל חניה כפולה. אגב ממה שהבנתי גם שגוררים רכבים, בדרך כלל לא גוררים רכבי יוקרה, למה? כי כנראה הם יודעים שכל נזק קטן עולה הרבה ולבעלים יש כנראה יכולת לתבוע. על הרכב שלי שמו סירים, נשענו, ישבו, הדביקו מסטיק ועוד.... אין כבוד לאחר ולא רק לרכוש, גם מרעישים, מלכלכים, זורקים גרוטאות ולך תתמודד עם כל הברברים הישראלים בלי חוק חזק שמגן על האזרחים הטובים.
 9. 150 היה נכון לאותו יום שקבעתם, בגלל שהוא לא הגיע הסכום קפץ והגיע ל300. אם הוא לא יביא לך 300 תגיד לו שאתה תלך תתבע והוא ישלם הרבה יותר.
 10. הסדק צדדי ויכול להיות מסוכן, לא שווה את הסיכון תחליף במהרה.
 11. אני מאמין שזכותו לעשות על האש גם ביום השואה, הייתי יותר שמח שבמקום כל הטקסים, הצפירות וכד' , היו מבקרים אצל ניצולי שואה ואנשים קשישים ובודדים ונותנים להם עזרה רגשית, רפואית ומעשית. כואב לי לשמוע שזורקים מבוגרים כאן או בבתי אבות או בביתם ולאיש לא איכפת מהם בפועל.
 12. 1. ממה שהבנתי במילים אחרות "המשקל שאנו נותנים לדברי השוטר גבוה ממילותיך, אלא אם היית מציג לנו ראיות או מוכיח אחרת. 2.לפי מיטב הבנתי, גם לא ציינת עובדות שתומכות בזה שלא ביצעת את העברה, לדוגמה שזה לא היה הרכב שלך ואתה בכלל יצאת מחניה בהמשך הכביש ולא עברת באותו זמן בכביש הזה, או משהו בסגנון הזה. 3. אולי עורך דין שמבין בעניין יוכל לבטל את זה בגלל מה שציינת מבחינת טכנית או להקל לפחות בנק' או משהו.
 13. הוא דווקא מכבד ואומר שהוא רוצה לעשות רחוק מאנשים. לי אישית מפריע ששכן חוסם לי עכשיו במשך חודש חצי מהחלונות שלי כי הוא בונה סוכה באורך 12 מטר ואני מניח שלא רק לי אבל אני מבין שיש חג ומכבד. גם יש שחוסמים רחובות בעיר בשבת בגלל שזה אזורים דתיים, שבהשכרה בבתים ובישובים מסוימים מפלים על רקע דתי חילונים , שזורקים אבנים על רכבים. זאת מדינה מורכבת.
×
×
 • תוכן חדש...