Jump to content

שחורבז

 • פרסום הודעות

  37
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

2 נייטרלי

אודות שחורבז

 • דירוג
  חדש בפורום (< 41 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. מה העלויות התקנה/שירות (למשל, אם יש עלות חודשית) וכמה הנחה מקבלים דרכם?
 2. המילה החזר היא מטעה, אתה פשוט משלם פחות מיסים. נניח שאתה משלם לליסינג 3000 ש״ח בחודש, אז 45% מזה (1350 ש״ח) נחשב כהוצאה מוכרת, כלומר אם הייתה לך הכנסה של 20000 אתה עכשיו צריך לשלם מס רק על 18650. אם בסכומי הכנסה שלך אתה משלם 50 אחוז מס, אז זה חסך לך 675 ש״ח שהיו הולכים למס הכנסה. זה נכון גם להשכרת רכב, מוניות או במקרה של רכב פרטי לטיפולים, תיקוני מוסך, קניית רכב וכו׳. אפשר רק על רכב אחד בחודש נתון, כלומר אם יש בבעלותך 2 רכבים אז תצטרך לבחור כל חודש את הקבלות של מי אתה מגיש (אלא אם כן אתה מעסיק עובדים ואז אפשר לטעון שהרכב השני בשימושם).
 3. אני ככה כבר הרבה זמן, קודם עם ליסינג ועכשיו עם רכב פרטי. אין כאן משהו מיוחד, זה הכל די סטנדרטי.
 4. אם זה נעלם אז הכי טוב, פשוט מהשרשור הבנתי שזה לא בחלק שבאמת משתפשף ולכן החלודה לא יורדת מעצמה.
 5. בהמשך ל אם אני רוצה להוריד את החלודה מטעמים אסתטיים, יש איזו דרך קלה? איזה ספריי מומלץ? Wd40 יהרוס את הבלמים? תודה רבה
 6. בקיה פיקנטו חדשה (נובמבר) יש לי את החלודה שרואים בתמונות - שמתי לב לזה רק היום, לא היה כשקיבלתי את הרכב. זה הגיוני? סביר? צריך לפתור את זה? איך להסיר? יש בשני הגלגלים האחוריים בחלק הפנימי (מעבר לחישוק) למען הסר ספק, לא הייתה הצפה בחניה (המקורה, אגב), רק נהיגה בחוץ כשגשום. מה דעתכם?
 7. אני צריך לעשות קורס נהיגה מונעת והוא נדחה בגלל הקורונה פעם שנייה ומתקרב למועד בו ללא קור אצטרך לתלות את הרישיון. יש דרך לקבל ארכה בלי לבזבז חצי יום בתורים במשרד הרישוי?
 8. כעצמאי החלטתי ללכת על חדש ולא על תפעולי, אבל עם נסועה משמעותית נמוכה משלך. עם שימוש מעורב ברכב אתה מקבל 6.75 אחוז פחת כהטבת מיסוי כל שנה ורכב חדש מאוד לא סביר שיגרום לבזבוזי זמן בשנים הראשונות (לדעתי...). במקרה שלך יש באמת את הטיפולים אחרי כל X קילומטר. אם הרוב המוחלט של השימוש ברכב הוא לעבודה אז אתה יכול גם לקבל 15% פחת, אבל בשביל איך להוכיח את זה עדיף לדבר עם רו"ח.
 9. מה אתם אומרים על הקורסה מול הקליאו? בינתיים נהגתי על הקליאו והיה נחמד. את העיצוב החיצוני אהבתי, אבל הוא פשוט. בקורסה יש אפשרות לגג פנורמי ברמות גימור הגבוהות.
 10. בשום פנים ואופן לא כתום, כי אם אני אתקדם עם רכישה של הקליאו זה יהיה הצבע שאני לוקח וחבל להתחרות על מלאי
 11. זה נפוץ/לגיטימי להגיע לבדיקת רכב במוסך? (בנוסף למכון בדיקה) בפעם האחרונה שעשיתי משהו שכזה הרגשתי שהמוסכניק עושה לי טובה להסתכל. מה מבקשים? מה העלויות?
 12. לגבי האפשרות של חוו"ד של שמאי כבסיס לביטוח - לא ידעתי, מגניב. אבל הם באמת מתחשבים במחיר שוק? לגבי חישוב ירידת ערך - זה באמת לעולם לא יהיה מדויק, אבל אני מרגיש יותר נוח כשיש איזשהו עוגן. בהנתן רכב מדגם "נורמלי" ולפי שנתונים קודמים צפויה לו ירידת ערך מסויימת, אני לא מאמין למשל שבמציאות היא תחרוג ב-20% לכל כיוון. יכול להיות שזה פסיכולוגי נטו, מכיר בזה שזאת סיבה סובייקטיבית.
×
×
 • תוכן חדש...