Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאמר: אוהבים לחלץ אחרים?

discoTD5
שימו לב! השרשור הזה בן 1208 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מבין את כל הצדדים.

יצא לי לחלץ הרבה רכבים בשטח עם רייזר, כולל צעירה שפגשתי לבד ולא היו רצועות אז בהסכמתה חתכתי חגורה אחת מאחורה כדי להוציא אותה. מצד שני אין לי מספר ואם מישהו יתחיל לדבר איתי על נזקים ותשלומים אחרי שביקש ממני עזרה אני נעלם משם כמו הרוח, כמו כן יודע שעלול לקרות נזק לכלי שלי.

אבל הגישה מובנת לי לחלוטין

עריכה אחרונה על ידי yotams4

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני 5 שעות, Golf_91 כתב:

כאשר אותם החבר'ה ראו כי טוב ופנו ללכת, שאלה אותם האישה: "רגע, אבל מי ישלם על הנזק?"

התינוק.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי חילצו פעם אחת ארגון ידידים.

באו עם איזה סוג של רייזר כזה, 2 דקות והיינו בחוץ.

הייתי בטויטה היילקס ישנה שנתקעה על סלעים ולא הצלחנו לייצר אחיזה בכלל.

הודנו מקרב לב למחלץ ונסענו חזרה הביתה.

בין אם אתה מחלץ ובין אם אתה מחולץ צריכה להיות ההבנה שהכל נעשה פה ברוח טובה ובנדיבות.

לא צריך להיות פה תשלום (מאף צד) או ציפיה למשהו מקצועי...

בנאדם בא לעזור לי מרצונו החופשי ומטוב ליבו, אין מצב שהייתי מבקש ממנו תשלום עבור נזק או משהו כזה. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שנה בבריכות ניצנים שקע לידינו לנדקרוזר. שקע טוב. בבוץ.
שאל אם יש לנו רצועות וביקש עזרה.
הסכמתי.
אמר, בתנאי שלא יהיה נזק. לקחתי חזרה את הרצועות ונפרדתי בנימוס.

Buki, חילוץ בכביש לא דומה לחילוץ בשטח.
לא בסוג התקלות ולא ברמת הלחץ הנפשי של המחולץ.
כל שירות דרך של רכב מבוטח יגיע לכל מקום בכביש. יש לך פנצ'ר בכביש, תזמין שגריר. גם שעה לפני החושך. יש לך פנצ'ר בשני צמיגים 200 מטר בתוך השטח, איזה שירות דרך יכנס עד אליך?

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, EliC25 כתב:

אפילו כוס מים היא לא הציעה לי, בנתיים מגיע איזה יזיז שלה באאודי חדשה והיא  נשארת איתו בבית במשך כל הזמן הזה שאני עובד על הרכב.

image.thumb.jpeg.49cf1f3853f42694a93c08c32a4b6fb6.jpeg

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא נראה לי שאלי עזר לה מתוך סימפינג. 

אתה בא להתנדב ולא יודע על מי תיפול.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השנקל שלי :

יש בכלל קייס כזה שהגיע לבית משפט עם פסיקה שפוסקת פיצויים?

נניח ואני תקוע עם הרכב שלי במדבר באיזה חור. האישה עצבנית, הילדים חופרים, יש קצת אוכל יש קצת מים ואוטוטו השמש שוקעת. הקליטה לא משהו, והאישה לא מוכנה להישאר לבד עם הילדים. בקיצור תקוע. אתה עובר ומציע עזרה, אין מאושר ממני. אתה מוציא את הטופס ואני מחוסר ברירה חותם. אני חותם תחת לחץ. אין לי ברירה. כמובן שאני יכול להישאר שם ולהמשיך לחכות אבל תכף שקיעה ואני בבעיה. מעניין אם חתימה על חוזה במצב כזה קבילה בבית משפט.

בגלל שאתה מסתובב עם טופס כזה מוכן, יכול להיות שיש לך ידע וניסיון בחילוץ, אתה לא סתם בן אדם תמים שעבר באזור ורק רצה לעזור. הפכת מסתם עובר אורח חביב / שומרוני טוב למחלץ עם הסכם חוזי.

וסתם מצב מקביל דומה ושונה. יש הבדל לפי החוק בין שומר בשכר לשומר בחינם. גם כאן לדעתי צריך להיות אותו ההבדל. עצרו וביקשו שתעזור. אתה סתם עובר אורח. אתה לא מחלץ מקצועי. מספיק שתגיד את זה.

אסף

Sent from my MI 8 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, EliC25 כתב:

אפילו כוס מים היא לא הציעה לי, בנתיים מגיע איזה יזיז שלה באאודי חדשה והיא  נשארת איתו בבית במשך כל הזמן הזה 

copy-paste מיידי לפורום של mgtow ☺️

עריכה אחרונה על ידי icohen436

לכו קיבינימאט כולכם.

גם מסלפים מה שאמרתי, גם מוציאים דברים מהקשרם, גם משמיצים, גם חוסמים, גם לא נותנים הזדמנות להגיב ולהסביר, וכולכם פותחים עלי ג'ורה מאחורי הגב כשאני לא יכול לענות. "גברים"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברגע שהיא שילמה 250 שקל זה כבר לא בהתנדבות. נכון שמחיר של אלטרנטור עם עבודה עולה 1300 שקל אבל מבחינתה הצעת לה דיל משתלם והלכה עליו.
ברגע שיש כסף התמונה משתנה וזאת כבר עבודה ולא סיוע בהתנדבות.
דווקא בגלל שלקחת כסף מסבך אותך יותר מכמה היבטים.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת בערך הסיבה שלפני המון זמן הפסקתי להיות "החבר/קרוב משפחה שמבין במחשבים", או לתקן מחשבים באופן פרטי.

בין אם זה ל"חבר" שיושב בסלון ומשחק בפלייסטיישן בזמן שאני מתעסק עם המחשב שלו בחדר אחר, ואז אחרי שבועיים מחרבן את אותו המחשב למצב עוד יותר גרוע עם הפורנו והמשחקים הפרוצים שהוריד, או "לקוח" שפעם לקחת לו 250 שקל על התקנה מחדש של מערכת הפעלה, ועכשיו מרגיש חופשי לשגע אותך בטלפון עם "למה זה לא עובד לי" בשעות מפגרות.

אתה נותן לאנשים אצבע, אוכלים אותך יחד עם הנעליים

עריכה אחרונה על ידי vadim6385
  • מצחיק 3
  • מעניין 2

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, asix כתב:

שהיא שילמה 250 שקל זה כבר לא בהתנדבות

היא לא שילמה לי 250 שקל

אלא למי שמכר לה אץ האלטרנטור

אני רק תיווכתי, כמובן בלי לקבל מזה שקל.

לפני 10 שעות, icohen436 כתב:

mgtow

ובהרחבה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, EliC25 כתב:

היא לא שילמה לי 250 שקל

אלא למי שמכר לה אץ האלטרנטור

אני רק תיווכתי, כמובן בלי לקבל מזה שקל.

ובהרחבה?

mgtow = Men Going Their Own Way.
שם מתענגים על סיפורים כאלה

לכו קיבינימאט כולכם.

גם מסלפים מה שאמרתי, גם מוציאים דברים מהקשרם, גם משמיצים, גם חוסמים, גם לא נותנים הזדמנות להגיב ולהסביר, וכולכם פותחים עלי ג'ורה מאחורי הגב כשאני לא יכול לענות. "גברים"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1208 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...