Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

שיאומי הוציאו מצלמה חדשה או שזה סתם צורה שונה?

http://www.gearbest.com/car-dvr/pp_615460.html?wid=21

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מה אתם אומרים על זה?

את שתי המצלמות הללו סקרתי, תוכל לצפות בערוץ שלי:

https://www.youtube.com/user/isrdvr

שתיהן טובות, אך יש הבדלים משמעותיים ביניהן במחיר.

היתרון של הB40D זו המצלמה האחורית וסוללת הRTC שמסייעת בכך שהתאריך לא מתאפס, גם אם אתה לא משתמש

ברכב על בסיס יומיומי.

עריכה אחרונה על ידי m1011409
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי.

את ה119 שלי העפתי, לאחר ריב ארוך עם גירבסט והתערבות של פייפאל לאחר שגירבסט לא היו מוכנים לתת החזר, החלטתי שהיא עפה.

אם אקנה 119 שוב, אלך על הגרסה המשופרת, כתלות במחיר.

יש המלצות חדשות למצלמה מלבד ה119? סביב ה70-80 דולר תקציב סביר בשבילי.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את שתי המצלמות הללו סקרתי, תוכל לצפות בערוץ שלי:

https://www.youtube.com/user/isrdvr

שתיהן טובות, אך יש הבדלים משמעותיים ביניהן במחיר.

היתרון של הB40D זו המצלמה האחורית וסוללת הRTC שמסייעת בכך שהתאריך לא מתאפס, גם אם אתה לא משתמש

ברכב על בסיס יומיומי.

אני יודע שאת שתיהן סיקרת, צפיתי בסיקור שלך.

לא היה סרטון השוואה בין A118 לG1WC, אז הסרטון הזה שזו מצלמת B40D (שזו בעצם אותה מצלמה) משקף היטב את איכות של A118. אז ההבדל בין המצלמות הוא לא גבוהה אלא הבדל של 15 שקל.

ברור שאין לי בעיה להוסיף את ה15 שקל, השאלה האם רק בגלל בטריית הRTC שווה לרדת באיכות של הצילום?

סתם שיקול שחשבתי עליו לקנות 2 מצלמות A118 או G1WC במקום את הB40D זה יוצא הבדל זניח במחיר. ויש לך ביד 2 מצלמות שבכל רגע נתון אפשר אפילו להוציא לרכב אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ תבחר לפי צורת המצלמה שאתה מעדיף (הA118C מול הG1WC), איכות הצילום דומה כשלA118C יש זווית צילום

רחבה יותר ואיכות הצילום קצת נמוכה יותר.

לרכוש שתי מצלמות זאת אופציה מקובלת, אך עליך לקחת בחשבון חיווט של שתיהן (שני שקעים, בחיבור רגיל) ושני כרטיסי זיכרון,

דבר שנחסך לך עם הB40D.

אם העיניין של שליפת המצלמה והעברתה בין רכבים הוא קריטי עבורך, בכך יש יתרון משמעותי לG1WC, שכן השתיים האחרות מותקנות בהדבקה קבועה (גם אותן ניתן להעביר כמובן, אך ממש לא באותה נוחות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי אלכס, יום שישי ניסיתי משהו, גם ככה צריך להחליף מצבר בקרוב אז הורדתי את מתח הקטיעה בויקו פלוס ל11.8, סגרתי את המצלמה הקידמית מכפתור ההדלקה (לא בטוח שהיא מפסיקה לצרוך מתח ככה) והמצלמה היחידה שצלמה היא האחורית. אתמול בבוקר הסתכלתי על המצלמה והיא לא צלמה, ככל הנראה הפסיקה בלילה. אתמול בערב פתחתי את הרכב ומתח הויקו הראה בסביבות 7.5-8V וכמובן שהרכב לא הניע (משום מה הפנסים הקידמיים של הרכב המשיכו לדלוק למרות שניסיתי לכבות אותם, כבו בעצמם לאחר כעשר דקות).

כעת, אם מתח הקטיעה היה 11.8, והויקו ניתק את המצבר במתח הזה למה המתח המשיך לרדת?. אני לא בטוח, אבל אולי הויקו פלוס לא עובד כמו שצריך, גם לגבי הטמפרטורה, איך אפשר לבדוק את תפקודו?

שמעתי את המושג, מצבר פריקה עמוקה, מה אתה חושב על זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בעצם אומר שהשארת את פנסי הרכב דלוקים והמצבר נפרק בגללם או שאתה אומר שהויקו עשה את?

איך הפנסים קשורים לכל הסיפור?

האם כאשר הרכב מכובה והמצלמות פועלות רצה לך נקודה על המסך של הויקו?

האם כשהרכב מונע הנקודה נעלמת ובמקומה הויקו מראה מתח מצבר?

האם כשהגעת לרכב הויקו הראה התראה שהמתח נמוך והוא קטע אותו, אמור להיות כתוב volt או משהו בסגנון.

יכול להיות יש איזשהו צרכן שצורך בסתר או זליגה כלשהיא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא יודע איך הפנסים קשורים לסיפור, ברכב הזה כאשר מכבים אותו הפנסים נכבים גם אם המתג שלהם פתוח (נשמע מובן?)

כן, ישנה נקודה שרצה כאשר הויקו עובד והמצלמות פועלות והיא נעלמת כאשר מניעים את הרכב.

כשהגעתי לרכב אתמול היה כתוב lowvolt או משהו כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מבין למה אני מתכוון שהפנסים נכבים אוטומטית עם כיבוי הסוויץ', זה אומר שהם לא מקבלים מתח כשאין סוויץ', נכון?, כרגע אני שם אותם על מצב "אוטומט" כזה שהחיישן בוחר מתי להדליק אותם כשחשוך, אולי פשוט לסגור את המתג שלהם לגמרי בסיום נסיעה?. התקן USB שמחובר למערכת השמע יכול להוות סיבה לצריכת מתח?, דיבורית? איך אפשר לגלות אם יש צרכן שצורך מתח?

יכול להיות שפשוט המצבר כל כך גמור שהוא פשוט המשיך לאבד מתח?

ואתה מכיר את המצבר פריקה עמוקה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיום אני משתמש עם ה G1WH (שהחלפתי לה סוללה אז היא עובדת מצויין),

ואני צריך עוד מצלמה לרכב השני לנסיעות לעבודה.

האם יש מצלמה זולה (בדגש על זולה שאפשר לראות עימה את מספרי הרכבים) שמומלץ לרכוש היום?

קראתי באתר dashcamtalk

מומלץ

1. A118C
  2. G1W, G1WH, G1WC
  3. Chupad D501

מישהו מכיר את ה 501?

תודה.

עריכה אחרונה על ידי chenrp
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי חברים

בעקבות המלצה בפורום קניתי לפני כשנה בגיר ביסט את a118c.

המצלמה החזיקה מעמד בערך כשנה שנה וחצי, והיום שבקה חיים סופית.

הבעיה:

כהמצלמה ברכב (ספק מחובר לשקע המצת) כל שלוש שניות נכבית ונדלקת.

לציין שהרכב בסופש היה בשמש...

1.בהתחלה חשבתי שזה הכרטיס, פירמטתי אותו ובמחשב הוא מגיב מצוין.

2.לאחר מכן, הבנתי שזו בעיה חשמלית, בעת חיבור לספק חשמל במחשב דבר זהה מתרחש כך שנראה שהספק או חיבור הספק במצלמה הלך.

המצב כרגע הוא שאני אאלץ לרכוש מצלמה חדשה.

אני מעדיף שלא לחכות למשלוח מחול שיכול לקחת 4 שבועות(או יותר).

מחפש מצלמה סבירה בארץ עד 300 שח כולל עינית אחורית (כזו שאפשר לחבר בבאגז). עדיפות לכזו עם חיבור כמו של סטנד של הטלפון הנייד.

מעט גמיש בתקציב (אבל לא באופן קיצוני).

אשמח להצעות בהקדם (במטרה לרכוש בטווח הזמן הקצר באזור גוש דן).

ותודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...