Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

רשמתי- עד 350 ש"ח כולל משלוח.

תודה על התגובה המהירה.

הכתבה שודרה היום, אני לא חושב שעדיין יש קישור.

דיברו על אלימות של נהגים בכבישים כלפי נהגים/הולכי רגל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סלח לי, כנראה לא הייתי מרוכז.

יש את הA119 שאני תמיד ממליץ, בדרך כלל אנשים מרוצים ממנה אולם יש כמה שנפלו על אחת שלא מתפקדת כראוי.

בכל מקרה, מאוד ממליץ עליה, עובדת אצלי קשה, גם כשהרכב במצב חנייה.

ניתן לרכוש אותה באיביי או אליאקספרס, בכ75-85$, המחירים משתנים וכבר הפסקתי לעקוב.

מה שחשוב זה לרכוש את הדגם החדש יותר, פתרו בו בעיה עם התושבת gps , הוא נקרא בדרך כלל A119 2, ניתן לזהות אותו ע''י ספוג המודבק בגב המצלמה.

ויש מצלמה שקפצה לי במקרה, שמה papago 510, המחיר שלה נפל משמעותית ולדעתי היא תהווה תמורה טובה לשקל.

אין לי את המצלמה הזו, אבל אם אתה הרפתקן, זה כיוון ששווה לבדוק.

קישור:

http://www.gearbest.com/car-dvr/pp_210740.html?lkid=10828586

גילוי נאות, הקישור למצלמה מקנה לי אחוז מסויים מהרכישה.

זה ללא תוספת כספית מצידך ואתה לא חייב לרכוש דרכו, הוא שם רק אם בא לך להודות לי.

את המצלמה הנ''ל ניתן למצוא בחיפוש באתר גירבסט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה, אין לי מערכת סטראט אנד סטופ אלא אני מכבה את המנוע בעצמי כשאני יודע שאני יכול להסתדר בלעדיו זמן רב.

אופציית מושיון דטקטור פועלת, אבל אני שם לב שלפעמים לא מצולמות נסיעות שלמות.

דבר נוסף ששכחתי- מאיזשהו שלב בהקלטות התחיל צליל מציק לאוזן (כשצפיתי בהקלטות במחשב). זה ממש חבל כי אם ארצה להעלות סרטון של נסיעה בכביש יפה וכו' מי שירצה לצפות יצטרך לסבול מצליל מעצבן.

חשבתי שאולי הבעיה היא שהמצלמה לא מוצמדת טוב מספיק לשמשה (וכשנגעתי בה היה נדמה שהיא קצת רופפת) אז הצמדתי לחצתי עליה לכיוון השמשה ובקרוב אבדוק האם זה עזר להעלים את הרעש. אם מישהו חווה צליל שכזה אשמח לדעת איך להעלימו.

אני לא יודע מי המליץ לך לעשות את זה, אבל זה נשמע קצת לא הגיוני שאתה עושה את זה,

אני לא בטוח מה בדיוק אתה מנסה לחסוך,

אבל אם זה דלק, אז אחי תשתחרר.

לגבי סרטונים של כבישים, מי בדיוק הולך לצפות בסרטונים הללו? בקיצור הרגת אותי בתגובה שלך[emoji23]

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סלח לי, כנראה לא הייתי מרוכז.

יש את הA119 שאני תמיד ממליץ, בדרך כלל אנשים מרוצים ממנה אולם יש כמה שנפלו על אחת שלא מתפקדת כראוי.

.

תודה רבה!

פחות מתאימות לי הרפתקאות.

עזרת לי- בכיף אוכל לעזור לך אם תתן לי קישור עם הפנייה ל- A119 2

המוכר הזה נראה לך אמין?

http://www.ebay.com/itm/VIOFO-Advanced-A119-V2-Capacitor-Novatek-Car-GPS-Dash-Camera-160degree-wide-/311652499649?hash=item488fefc0c1:g:ygkAAOSwX61ZAwYg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

לפני חודש בערך קיבלתי את הMateGo XP1 שהזמנתי בגירבסט. אני מאוד מרוצה מהמצלמה - איכות הצילום טובה מאוד, והמצלמה ממש קטנה (לא רואה אותה מכיסא הנהג כי היא מותקנת מאחורי המראה).

יש לי בעיה אחת - יש השתקפות דיי רצינית מהדשבורד. זה בולט יותר ביום, אבל ניתן לשים לב לזה גם בלילה.

יש משהו שאפשר לעשות בנידון?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלכס תודה רבה על העזרה עם כל השאלות והייעוץ על המצלמה .

אתמול קיבלתי את הA119 ורציתי להתקין אותה באותו , אני זוכר שאמרת באחד הפוסטים פה שלא כדאי לחבר לה את הכבל של המתח מהGPS אלה מהמקום הרגיל של המלצמה , זה נכון או שאני מתבלבל לגמרי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון מאוד, תחבר את הכבל לכניסה הראשית שעל גבי המצלמה.

גם במצב זה הgps יעבוד.

שלום,

לפני חודש בערך קיבלתי את הMateGo XP1 שהזמנתי בגירבסט. אני מאוד מרוצה מהמצלמה - איכות הצילום טובה מאוד, והמצלמה ממש קטנה (לא רואה אותה מכיסא הנהג כי היא מותקנת מאחורי המראה).

יש לי בעיה אחת - יש השתקפות דיי רצינית מהדשבורד. זה בולט יותר ביום, אבל ניתן לשים לב לזה גם בלילה.

יש משהו שאפשר לעשות בנידון?

תודה.

שטיחון לדש בורד עוזר מאוד.

אני לא ממליץ לקמבן פילטר cpl למצלמה הזו, איכות הצילום תפגע מאוד.

גם אני התקנתי אותה (בשמשה האחורית), אחלה מצלמה, מאוד התלהבתי מהפיצול של יחידת המעבד כרטיס הזיכרון וכו' מהיחידה של חיישן הצילום והעדשה.

עריכה אחרונה על ידי Alex Not-Exist
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול גיליתי שה-A118C במכונית של אשתי לא צילמה משך חודשיים. גם התאריון נתקע באפריל.

לאחר הגדרה מחדש של התאריך המצלמה שבה לפעול באופן תקין, אתמול והיום צילמה כרגיל.

לגבי מוסך - אני לא נוהג לפרק את המצלמה, בודאי לא בטיפול רגיל של שעתיים שבו אני ממתין בחדר ההמתנה עם חלון גדול הפונה לאיזור העבודה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת הבעיה עם המצלמות האלו, לא ברור מתי הן יפסיקו לצלם (אתה לא היחיד).

לצערי, מצלמות שעולות פי כמה, כן עושות את העבודה אבל זה מכביד על התקציב, לא פשוט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש מזה מספר חודשים A119 לאור ההמלצות פה בשרשור ואין תלונות. אני חושב על להוסיף מצלמה אחורית אבל חשוב לי שתתממשק עם הקדמית, יש חיה כזאת?

החלון האחורי באצלי ברכב מושחר (מהחברה), עד כמה ישפיע על הצילום והאם יש רעיון יצירתי לשפר את זה?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האחורית לא תתמשק עם הקידמית.

אין בa119 ויי פיי.

למה זה חשוב לך כל כך?

לגבי ההשחרה, הדרך הכי טובה לדעת:

תצמיד את המצלמה הנוכחית שלך לשמשה האחורית ותבדוק את העניין.

תשתמש בpowerbank בכדי לתת לה מתח.

עריכה אחרונה על ידי Alex Not-Exist
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב,

הזמנתי הg1wcb

אני מקווה שהיא תספק את הסחורה, אין לי כרגע שום דרישות, אלא מצלמה למקרה ש...

האם תוכלו להמליץ לי על מפצל לשקע מצת? בכדי שיהיה אפשר לחבר את המצת וגם מצלמה

יש לי כזה, עובד כבר כמה שנים:

http://www.ebay.com/itm/Car-Cigarette-Lighter-Multi-Socket-Splitter-3-Way-USB-Charger-Adapter-DC-Great-/292039812952?roken=cUgayN&soutkn=gCWJJq

מעולה לשימוש רגיל (מטענים לטלפון, מצלמות רכב וכו'), לא מתאים לצרכנים כבדים כמו שואב אבק.

* אציין שמעולם לא השתמשתי בשקע usb שלו.

ד"א אלכס, לי יש A118c שפועלת מצויין. אמשיך לעקוב אחר זו של אשתי. וגם אחר ה-A119 של הבן, שבינתיים תקינה. כל המצלמות בנות כשנה.

יש לי מפצל מסוג זה, זרוק בארון אחרי שהגעתי למסקנה שתקעי המצית לא יושבים בו באופן יציב.

בכל המכוניות יש לי מטענים מסוג זה (או דומים, של Aukey או יצרנים מקבילים). מספקים בקביעות מצלמה + טלפון עם אופציה לעוד שני טלפונים\טאבלטים. יושבים הרבה יותר יציב מאשר המתקן העצום שהציע M1011409, ותופסים פחות מקום. צריך רק להזהר לא למשוך את הכבלים, אבל זה נכון לכל מתקן.

ד"א אלכס, ה-A118c שלי וה-A119 של הבן תקינות לחלוטין. אמשיך לעקוב אחר זו של אשתי, לפני שאחליט על רכישת חדשה. כל המצלמות פועלות כשנה, אם כי אני נוהג לפרק את המצלמה בחניה ממושכת בשמש, ואשתי לא מתעסקת אתה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...