Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ממבט מהיר, על פניו אני לא רואה משהו

שמצביע שזה זיוף (למרות הטעות בזווית הצילום).

עם זאת, המחיר איננו 67₪ אלא יותר בכיוון של

100₪ (שים לב ל"עלות" המשלוח).

המחיר יוצא דומה לשל גירבסט, רק שבגירבסט

אני יודע מניסיון שמוכרים מקורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים.. בעיה חדשה אצלי. הa119 נדלקת וכל הזמן מה שרואים על המסך זה viofo שום לחצן לא מגיב חוץ מהכיבוי והדלקה. ניסיתי לרסט אותה עם הכפתור בצד ולא הועיל.

כבר בצעת עידכון?

המצלמה פועלת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב,

הזמנתי הg1wcb

אני מקווה שהיא תספק את הסחורה, אין לי כרגע שום דרישות, אלא מצלמה למקרה ש...

האם תוכלו להמליץ לי על מפצל לשקע מצת? בכדי שיהיה אפשר לחבר את המצת וגם מצלמה

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קישור להורדה:

https://dl.dropboxusercontent.com/u/22493212/A119/firmware/A119_170522_V2.06.zip

אתה מחלץ את זה ואמורים להיות כ3 קבצים.

אחד הוא הוראות אחד הוא העדכון התוכנה ואחד הוא עדכון למעבד, את העידכון למעבד אתה לא צריך לבצע.

תעשה פורמט לכרטיס הזיכרון לfat32

לאחר מכן תעביר לכרטיס את הקובץ :FWBA119.bin לתקייה הראשית של כרטיס הזיכרון, יותר נכון לא לתקיה, לא אמורה להיות תקייה, הכרטיס ריק.

לאחר מכן תכניס את הכרטיס למצלמה ותחבר אותה לשקע usb של הפלאפון והעידכון יתחיל.

אורכו של העידכון כדקה, לאחר העידכון תבצע פירמוט דרך המצלמה וחשוב גם לבצע שיחזור להגדרות יצרן.

**עריכה:

אני מקווה שהורדת את הקובץ מהקישור הנכון,

באתר שחכו לעדכן את הקישור בתחתית העמוד ומדובר בגירסא ישנה יותר והיא עושה בעיות.

אם כבר עדכנת, כנס להגדרות המצלמה ובדוק את הגירסה, אם הגירסה 2.06 אז הכל בסדר.

אם הגירסה 2.05, אז תוריד מהקישור שהבאתי ותעדכן בשנית.

אם קורה שאתה עדיין לא מצליח לעדכן גירסה, אז תעדכן קודם את הגירסה של המעבד ולאחר מכן תנסה לעדכן גירסה.

שוב מזכיר, חשוב מאוד לפרמט את כרטיס הזיכרון לfat32!

זזתי לישון, תעדכן.

עריכה אחרונה על ידי Alex Not-Exist
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם תוכלו להמליץ לי על מפצל לשקע מצת? בכדי שיהיה אפשר לחבר את המצת וגם מצלמה

יש לי כזה, עובד כבר כמה שנים:

http://www.ebay.com/itm/Car-Cigarette-Lighter-Multi-Socket-Splitter-3-Way-USB-Charger-Adapter-DC-Great-/292039812952?roken=cUgayN&soutkn=gCWJJq

מעולה לשימוש רגיל (מטענים לטלפון, מצלמות רכב וכו'), לא מתאים לצרכנים כבדים כמו שואב אבק.

* אציין שמעולם לא השתמשתי בשקע usb שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשבועיים הגיעה אלי מצלמה שהזמנתי באינטרנט. A118C בהמלצתכם. הוזמנה מאתר גירבסט בכ-140 ש"ח.

המצלמה מצלמת באיכות 1080P לפי הכתוב על הקופסא, ואכן בצפייה בדיעבד רואים איכות וידאו גבוהה, ניתן לזהות את לוחיות הרישוי של רכבים מלפנים. המצלמה מחוברת למצת ליד הקופסת נתיכים. היא עובדת רק כאשר המנוע מונע או במצב סוויץ.

כמה דברים:

*העובדה שהיא עובדת רכב במצבים אלו הנ"ל לא כ"כ מתאימה לי, כי במצבים רבים- המתנה ברמזור בעל פעימה ארוכה, ירידות מתונות ופקוקות, אני משאיר את המנוע כבוי. כלומר תאונות שיתרחשו בזמן זה לא יצולמו. אמרו לי שאפשר לשנות זאת. מישהו יודע איך?

*כאשר המצלמה נדלקת ונכבית אוטומטית יש צליל שלה, אבל עכשיו זה פחות מפריע. מקריאת ספר המצלמה נראה לי שאי אפשר לבטל זאת.

*כאשר שמש מכוונת למצלמה בשעות אחה"צ ערב איכות הצילום נפגעת.

*שמתי לב שלא תמיד המצלמה מצלמת. קראתי את ספר המצלמה ,חשבתי אולי תופיע הוראה שיש להטעינה בטרם השימוש (למרות שהיא הרי משתמשת במצבר הרכב), אבל לא היה רשום שם דבר כזה.

בדקתי את הכרטיס כמה ימים אחרי קניית המצלמה. אבדוק בקרוב שוב את הכרטיס, ואראה אם בעיה זו נמשכת.

אני מקווה שהמצלמה תחזיק זמן רב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשבועיים הגיעה אלי מצלמה שהזמנתי באינטרנט. A118C בהמלצתכם. הוזמנה מאתר גירבסט בכ-140 ש"ח.

המצלמה מצלמת באיכות 1080P לפי הכתוב על הקופסא, ואכן בצפייה בדיעבד רואים איכות וידאו גבוהה, ניתן לזהות את לוחיות הרישוי של רכבים מלפנים. המצלמה מחוברת למצת ליד הקופסת נתיכים. היא עובדת רק כאשר המנוע מונע או במצב סוויץ.

כמה דברים:

*העובדה שהיא עובדת רכב במצבים אלו הנ"ל לא כ"כ מתאימה לי, כי במצבים רבים- המתנה ברמזור בעל פעימה ארוכה, ירידות מתונות ופקוקות, אני משאיר את המנוע כבוי. כלומר תאונות שיתרחשו בזמן זה לא יצולמו. אמרו לי שאפשר לשנות זאת. מישהו יודע איך?

אם אתה מתכוון לכך שברכבך מותקנת מערכת STOP&START אז המצלמה לא אמורה להיכבות כי עדיין מערכות החשמל עובדות בזמן הזה אחרת אני לא רואה סיבה הגיונית לכבות מנוע בזמן שאתה על הכביש

*כאשר המצלמה נדלקת ונכבית אוטומטית יש צליל שלה, אבל עכשיו זה פחות מפריע. מקריאת ספר המצלמה נראה לי שאי אפשר לבטל זאת.אי אפשר לבטל, בהתנעה הצליל אמור להישמע פעם אחת וזו האינדקציה שהיא עובדת (אצלי הייתה מותקנת מאחורי המראה וזו האינדיקציה הנוחה ביותר שהייתה לי)

*כאשר שמש מכוונת למצלמה בשעות אחה"צ ערב איכות הצילום נפגעת. ככה זה ברוב במצלמות, חלק יותר חלק פחות

*שמתי לב שלא תמיד המצלמה מצלמת. קראתי את ספר המצלמה ,חשבתי אולי תופיע הוראה שיש להטעינה בטרם השימוש (למרות שהיא הרי משתמשת במצבר הרכב), אבל לא היה רשום שם דבר כזה.

בדקתי את הכרטיס כמה ימים אחרי קניית המצלמה. אבדוק בקרוב שוב את הכרטיס, ואראה אם בעיה זו נמשכת.

היא תמיד אמורה לצלם, שים לב שאופציית Motion Detection מכובת

אני מקווה שהמצלמה תחזיק זמן רב.

​תגובה באדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה, אין לי מערכת סטראט אנד סטופ אלא אני מכבה את המנוע בעצמי כשאני יודע שאני יכול להסתדר בלעדיו זמן רב.

אופציית מושיון דטקטור פועלת, אבל אני שם לב שלפעמים לא מצולמות נסיעות שלמות.

דבר נוסף ששכחתי- מאיזשהו שלב בהקלטות התחיל צליל מציק לאוזן (כשצפיתי בהקלטות במחשב). זה ממש חבל כי אם ארצה להעלות סרטון של נסיעה בכביש יפה וכו' מי שירצה לצפות יצטרך לסבול מצליל מעצבן.

חשבתי שאולי הבעיה היא שהמצלמה לא מוצמדת טוב מספיק לשמשה (וכשנגעתי בה היה נדמה שהיא קצת רופפת) אז הצמדתי לחצתי עליה לכיוון השמשה ובקרוב אבדוק האם זה עזר להעלים את הרעש. אם מישהו חווה צליל שכזה אשמח לדעת איך להעלימו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

, לאור הכתבה שהייתה עכשיו בערוץ 10 אני רוצה לרכוש מצלמת דרך.

משהו שיהיה עמיד בחום של הקיץ הישראלי (ברכב שלי הטמפ' יכולה להגיע לכ-80 מעלות).

אני מוכן להשקיע עד 300-350 ש"ח כולל משלוח.

מכל הגיבוב הארוך הזה מה כדאי לקנות?

תודה!

אני מעדיף כמה שפחות להתעסק עם חיווטים, ותיבת פיוזים כי אני לא מבין בזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...