Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

אוקיי, צדקת אלכס, אבל זו לא חוכמה, אתה הרי תמיד צודק:-D

באמת הלינק של דרופבוקס הוא לינק עם הגרסא של 2.06, עודכנו שתי המצלמות, לגבי כרטיס הזיכרון מה שבסוף עשיתי זה להשתמש במצלמה עצמה כמעין קורא כרטיסים, הכנסתי אליה את הכרטיס, חיברתי למחשב והרצתי את תוכנת הבדיקה והפעם היא רצה כמו שצריך עד הסוף, בערך שלוש וחצי שעות, כנראה בגלל גודל הכרטיס והכרטיס תקין, אולי קורא הכרטיסים הרגיל עושה בעיות, האם צורת הבדיקה הזו נכונה או שזה לא משנה במה אתה משתמש כדי חבר את הכרטיס למחשב?

משום מה יש לי הרגשה שהווליום במצלמות מעט נמוך, או שזה רק נדמה לי, יש מה לעשות עם זה?

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

צריך לשים לב כי באתר הרשמי, בלינק הזה:

http://www.viofo.com/home/30-a119-1080p-60fps-dash-cam.html

מופיעה גרסא ישנה של 21/02/2017 ואצלי היא עשתה בעיות.

בעמוד הזה לדוגמא, הם מפרסמים את הגרסא 2.06 העדכנית ממאי:

http://support.viofo.com/support/solutions/articles/19000019600-viofo-a119-car-dash-camera-firmware

על מה שאלכס הסביר לך קודם לכן.

מוזר, מאוד מוזר שבעמוד הרשמי של המצלמה הגרסא העדכנית ביותר לא מופיעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלכס, יצא לראות את זו?

http://www.gearbest.com/car-dvr/pp_618259.html?lkid=10800357&utm_source=shareasale&utm_medium=shareasale&utm_campaign=shareasale

מהנתונים נראה שיש לה את הצ'יפ של ה- A119 אבל היתרון שלה שהיא דו כיוונית.

You can’t really know someone until you fight them

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המעבד במצלמה הזו נחות יותר מהמעבד בa119.

חיישן הצילום של המצלמה הקידמית הוא כמו בדגם של הa118c.

מצלמה אחורית מצלמת ברזולוציה מקסימאלית של 720p.

לדעתי לא מציאה.

נוסיף לכל זה שהמדבקה שעל המצלמה היא לא של 3M, זה מראה על יצרן שמנסה לחסוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי מומחי המצלמות, אני צריך את המלצתכם למצלמה איכותית ואמינה שקולטת מספרי רישוי בצורה קריאה (גם בלילה), שתוכל להקליט את אחורי הרכב ואת קדמת הרכב (לא אכפת לי אם מדובר ב2 מצלמות נפרדות או בSET אחד משולב) לתוך כרטיס זיכרון MICRO SD ושתוכל לעמוד בחום הישראלי הפנים-רכבי בקלות. אני רוצה להשקיע פעם אחת ולתקופה ארוכה ולא להתעסק עם זה כל קיץ מחדש. אני רוצה לחבר את 2 הרכבים שלנו במשפחה, קרי, סה"כ 4 מצלמות. לא אכפת לי אם יש מסך אבל אכפת לי שתהיה אינדיקציה לכך שהמצלמה עובדת ומצלמת ושלא אצטרך לנחש (נורת LED נניח). עדיפות עם חיבור WIFI לטלפון לצורך הוצאת סרטונים. תקציב, לא יותר מ1,000 ש"ח לרכב בודד (2 מצלמות ברכב). אם יש אופציה (לא נראה לי שיש) להקלטה בשעות הלילה כשהרכב לא מונע (על סוללה נניח) אז בכלל מדהים.

אין לי בעיה להביא מארה"ב ו\או להזמין מחו"ל.

תודה רבה!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, אז היום התקנו את המצלמות ברכב, לא ממש בדיוק כמו ההמלצות שניתנו פה, בסופו של דבר לא עשינו מתגים לכל מצלמה בנפרד, חשבתי שמקסימום אנתק את הכבל מהמצלמה שאני לא רוצה שתעבוד, נשמע בסדר?. מפצלי הפיוזים, למרות שנקנו לפי מה שיש ברכב לא נכנסו לקופסת הפיוזים אז לא נעשה בהם שימוש וגם לא בפיוזים שנקנו. מסתבר שכבר לקחו בעבר בשביל דיבורית ברכב חיבור מהפיוזים אז חיברנו את היציאות של הויקו לשם. כמו שאלכס אמר שקע ה12V לא מתאימה למטען של ה119 אז ממש לפני שהלחמנו שקע אחר חתכנו את הפלסטיק שכמו שאלכס הציע וזה חובר. נעשה שימוש רק בשקע של הויקו שאליו התחבר החיבור שהגיע עם מצלמה אחת עם שתי כניסות USB, כלומר גם בשקע המצת שהוזמן לא נעשה שימוש. הויקו הוסלק בתוך תיבת הפיוזים, כלומר בצד שמאל של תיבת הפיוזים יש לי דלת קטנה שנפתחת והויקו צמוד אליה, זה בסדר ככה?, האם בפנים הטמפרטורה שנמדדת לא יותר גבוהה מאשר ברכב עצמו?

בדקתי את תקינות המצלמות, עובדות כמו שצריך, צילום ממש טוב.

אלכס, לא מובן לי הויקו פלוס, נראה לי שהגדרתי את ההגדרות כמו שצריך חוץ מהOFFSET שממש לא הבנתי מה לעשות שם למרות שצפיתי כמה פעמים בסרטון שלך.

אגב, בסביבות שש בערב הויקו הראה שהטמפרטורה ברכב בערך 40 מעלות אז אם טמפרטורת הקטיעה מה שנקרא היא 50 המצלמות לא יעבדו רב היום.

בסביבות שבע בדקתי שוב את הרכב והמתח שמופיע ישר על מסך הויקו היה 13.9-14V לא 12.4 כמו שקבעתי, לא ממש ברור לי העניין אז קבעתי שבHOUR 12 שעות כדי שהמצבר לא יתרוקן בבוקר, אם תוכל האם אפשר לקבל הסבר, בצורה הכי פשוטה, מה צריך לעשות בויקו עם הOFFSET ומתח הקטיעה.

סליחה על החפירה ותודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי המיקום, לפי מה שאני מבין הוא יכול להיות מיקום בעייתי.

יכול להיות שאני טועה, תצלם תמונה בכדי שיהיה יותר ברור.

לגבי הטמפ' שבחרת, עשית נכון.

תתחיל מהטמפ' הכי נמוכה ותעשה בדיקות עד שתגיע לטמפ' הקטיעה הרצויה.

הבדיקה שבצעתי, התחלתי נסיעה בצהריים, אחרי שהרכב היה חם.

נסיעה קצרה בת כ15 דקות לכל היותר אבל גם לא קצרה מידי.

הרעיון זה לתת לרכב להתקרר מבפנים.

אחרי הנסיעה אתה מכבה את הרכב, אם הvico עובד, אז הטמפ' מתאימה אם לא עובד, תעלה את הטמפ' ב5 מעלות.

בכל מקרה, אל תעבור את ה60 מעלות.

לגבי המתח, אחרי נסיעה/ בזמן נסיעה, זה המתח שהמצבר אמור להראות.

אחרי דימום מנוע, המתח בדרך כלל 13v ומתחיל לרדת לאט לאט.

לגבי הofset, הוא מיועד לכייל את הvico למתח המצבר בכדי שהvico יתן קריאת מתח נכונה/מדוייקת.

אם אין לך מד מתח ואתה שיחקת עם הofset על עיוור, אמליץ לשנות אותו לערך אפס.

גם ככה 0.1v לפה או לשם לא ישנו הרבה כשמדובר במתח קטיעה של 12.4V.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלומר אם עכשיו אני מביט בויקו, הוא לא אמור להראות לי את מתח הקטיעה שבחרתי אלא את המתח של המצבר באותו רגע נתון?

בסרטון שלך כתוב לפתוח סוויץ', לא להניע ולבדוק מתח, איזה מתח לבדוק? את המתח שכתבתי עליו בשורה הראשונה?, זה שמופיע לי ישר על הצג של הויקו? ואם כן אז מורידים ממנו 0.2V וזה מתח הקטיעה.

יש לי מד מתח, אתה יכול להסביר לי מה לעשות ומה לבדוק?

את הבדיקה שבצעת לא הבנתי, מה זאת אומרת שהרכב יתקרר מבפנים?, אי אפשר לכוון את זה על 55 מעלות וזהו מבלי כל הבדיקות האלו?, אבל אם בשש בערב יש 40 מעלות בצהריים זה יגיע בקלות ל70 ואז רב היום המצלמות לא יעבדו.

הויקו צריך להיות על BYPASS?

עריכה אחרונה על ידי bogibb
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגש לרכב תפתח את תא המנוע, תמדוד מתח על המצבר כשהרכב כבוי.

תעשה את זה כשהדלתות פתוחות ותאורת הפנים פועלת.

תחזור לרכב ותשווה את המתח שהויקו מראה.

אם יש הפרשים תוסיף/תוריד אותם בofset.

כמו שכתבתי, הofset נועד לכיול המכשיר בכדי שידע את המתח האמיתי של המצבר.

לא אמור להיות הפרש גדול.

יכול להיות בחרת במיקום לא טוב להתקנת המכשיר מפני שיש מצב שהחום נשמר במיקום הזה, אני לא יכול לדעת.

לגבי ה55 מעלות, החלטה שלך, בגלל שהמיקום של הויקו מוסתר, אני לא יודע איך הוא יתנהג.

כמובן שבצהריים המצלמות לא יעבדו, קיץ עכשיו.

הן עובדות בבוקר/ערב/ לילה/ אחרי נסיעה הן עובדות פרק זמן משתנה.

הרי אתה לא רוצה לצלות את המצלמות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלכס, יצא לראות את זו?

http://www.gearbest.com/car-dvr/pp_618259.html?lkid=10800357&utm_source=shareasale&utm_medium=shareasale&utm_campaign=shareasale

מהנתונים נראה שיש לה את הצ'יפ של ה- A119 אבל היתרון שלה שהיא דו כיוונית.

לדעתי עסקה מאוד משתלמת.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלומות הזמנתי את הa119 מלפני שבועיים בערך וזה מה שרשום בדואר ,

שזה נמסר ליעד עם שליח אבל לא קיבלתי כלום .

מישהו יודע מזה החרא הזה ?

http://imgur.com/a/2THbD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה לפנות לדואר הראשי במקום מגוריך או תפנה דרך הקישור הזה:

https://postil.wizsupport.com/chat/leave_msg.aspx?

משום מה לא עובד לי כרגע, תנסה יותר מאוחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...