Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

אני לא אוהב מצלמות שיושבות על זרוע ואקום - גם כי זה תופס יותר מקום על החלון ובולט יותר, וגם כי בסוף הן מפסיקות להחזיק.

המצלמה שלי מודבקת עם דו"צ לחלון ואני לא רואה אותה בכלל ממושב הנהג.

לא מכיר את המצלמה השניה שהבאת, אז אני לא יכול לעזור לך בהשוואה.

adi89 - מתח מצת יעשה את העבודה, אם הוא מנותק כשסוגרים סויץ', זה תלוי ברכב.

אבל זה מוציא את העוקץ מהיתרון של המצלמה הזאת - ההתקנה שלה מאד נקיה, כבל בודד שמעבירים בצורה נסתרת בתוך

הדשבורד. להתחיל להעביר חוט למצת שרואים אותו משתלשל על הדשבורד זה לא להיט בעיניי.

תצטרך גם לחבר לה תקע מצת כי היא מגיעה רק עם חוטים חשופים לחיבור ישיר לחיווט של הרכב.

לגבי ההגדרות - גם לי אין מסך ברכב. אפשר לעשות בבית בחיבור לטלויזיה, צריך רק לדאוג למקור מתח של 12V.

אפשר גם עם לפטופ עם דונגל ללכידת וידאו (יש לי כזה במקרה).

אם ממש רוצים אפשר גם לקנות מסך קטן נפרד באיביי בכ-20$ (ואז או להתקין אותו ברכב קבוע או להשתמש רק כשצריך).

http://www.ebay.com/itm/3-5-TFT-LCD-Color-Screen-Car-Rearview-Monitor-For-Reversing-Camera-DVD-VCD-/310669636650?pt=AU_Car_Parts_Accessories&hash=item48555a742a&vxp=mtr

עשיתי בשתי הצורות (פעם אחת לפני ההתקנה ופעם אחת אחרי כשעברנו לשעון קיץ).

האם במצלמה שלך אין את הבעיה שהוא מתייחס אליה?

http://www.youtube.com/watch?v=nf6ZoPgGAyk&list=HL1372554219 דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

Boris.K

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

זו לא המצלמה הזאת. זה הדגם הישן יותר, הקידוד שונה (MPEG2 במקום H.264 בחדשה, ועוד כמה הבדלים).

ההבדל החיצוני הכי ברור זה שיש מפסק ייעודי לMUTE.

זו הסקירה של המצלמה שלי :

http://www.youtube.com/watch?v=

gDS3Ih3KHWw דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

misterb, האם ניתן לזהות בצילומי המצלמה שלך את המספרים על לוחיות הרישוי ממרחק שהוא לא "הידבקות לתחת"?

מהסרטונים שראיתי עד כה שצולמו במצלמה הזו נראה שקשה מאוד לזהות את המספרים על לוחיות הרישוי, במיוחד בזמן תנועה.

MAZDA CX-5 AWD (4x4) 192hp / SkyActive-G 13:1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאתה רואה בסרטונים זה מה שרואים מן הסתם. לי זה מספיק, אני בכלל חושב שמייחסים קצת יותר מדי חשיבות

לעניין הלוחיות רישוי.

הרי בסופו של דבר מבחינתי למצלמה יש כמה תפקידים שאף אחד מהם לא דורש זיהוי של לוחות רישוי -

1. למקרה ששוטר עוצר אותי על לא עוול בכפי.

2. במקרה של תאונה שלי.

3. במקרה של תאונה של רכבים אחרים כעדות.

בכל המקרים האלה הלוחית רישוי לא ממש קריטית, כי הרכבים המעורבים נמצאים בזירה.

אני לא מתכוון לשלוח סרטונים למשטרה כדי שייתנו דו"חות לרכבים אחרים שביצעו עבירות תנועה, גם כי אין לי כוח להתעסק

עם זה וגם כי לרוב לא יוצא מזה כלום.

אגב - גם מצלמות איכותיות יותר לא ממש מאפשרות לזהות מספר רישוי ממרחק גדול, ההפרש הוא לא משמעותי בכלל.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי אותך.

עוד משהו, נתקלתי בשרשור הזה:

http://forum.dashcamtalk.com/viewtopic.php?f=9&t=612#p5608

מדובר על בחור שהתקין את המצלמה המדוברת, וגילה שלאחר צילום ממושך של 30 דקות, המצלמה מתחממת ויוצאת מפוקוס, האם יצא לך להתקל בתופעה דומה?

MAZDA CX-5 AWD (4x4) 192hp / SkyActive-G 13:1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא אוהב מצלמות שיושבות על זרוע ואקום - גם כי זה תופס יותר מקום על החלון ובולט יותר, וגם כי בסוף הן מפסיקות להחזיק.

המצלמה שלי מודבקת עם דו"צ לחלון ואני לא רואה אותה בכלל ממושב הנהג.

לא מכיר את המצלמה השניה שהבאת, אז אני לא יכול לעזור לך בהשוואה.

adi89 - מתח מצת יעשה את העבודה, אם הוא מנותק כשסוגרים סויץ', זה תלוי ברכב.

אבל זה מוציא את העוקץ מהיתרון של המצלמה הזאת - ההתקנה שלה מאד נקיה, כבל בודד שמעבירים בצורה נסתרת בתוך

הדשבורד. להתחיל להעביר חוט למצת שרואים אותו משתלשל על הדשבורד זה לא להיט בעיניי.

תצטרך גם לחבר לה תקע מצת כי היא מגיעה רק עם חוטים חשופים לחיבור ישיר לחיווט של הרכב.

לגבי ההגדרות - גם לי אין מסך ברכב. אפשר לעשות בבית בחיבור לטלויזיה, צריך רק לדאוג למקור מתח של 12V.

אפשר גם עם לפטופ עם דונגל ללכידת וידאו (יש לי כזה במקרה).

אם ממש רוצים אפשר גם לקנות מסך קטן נפרד באיביי בכ-20$ (ואז או להתקין אותו ברכב קבוע או להשתמש רק כשצריך).

http://www.ebay.com/itm/3-5-TFT-LCD-Color-Screen-Car-Rearview-Monitor-For-Reversing-Camera-DVD-VCD-/310669636650?pt=AU_Car_Parts_Accessories&hash=item48555a742a&vxp=mtr

עשיתי בשתי הצורות (פעם אחת לפני ההתקנה ופעם אחת אחרי כשעברנו לשעון קיץ).

היי

אני גם מעדיף את המצלמות הקטנות האלו שלא מרגישים בהם.

אצלי ברכב יש מסך, אבל הוא כבר משמש למצלמת הרוורס, אני לא חושב שיש שם עוד כניסה של וידאו (אודיו לא מעניין אותי)

האם יש אפשרות לעשות איזה מתאם עם סוויץ שיכול להעביר בין האופציות (מצלמת רוורס\מצלמת הדשבורד) בכל זאת ברובו הגדול של הזמן היא כמובן תהיה על האופציה של הרברס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לעשות הכל, השאלה למה בכלל אתה צריך לחבר את המצלמה למסך למעט לשם הגדרה ראשונית ?

תחבר פעם אחת (סה"כ פלאג RCA) למסך, תגדיר מה שצריך וזהו.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי אותך.

עוד משהו, נתקלתי בשרשור הזה:

http://forum.dashcamtalk.com/viewtopic.php?f=9&t=612#p5608

מדובר על בחור שהתקין את המצלמה המדוברת, וגילה שלאחר צילום ממושך של 30 דקות, המצלמה מתחממת ויוצאת מפוקוס, האם יצא לך להתקל בתופעה דומה?

לא קורה אצלי, והיא כבר עבדה בטמפ' סביבה פסיכיות, כשבחוץ היה 47 מעלות (חמסין באילת), והרכב עמד שעות בשמש, והוא שחור..

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לעשות הכל, השאלה למה בכלל אתה צריך לחבר את המצלמה למסך למעט לשם הגדרה ראשונית ?

תחבר פעם אחת (סה"כ פלאג RCA) למסך, תגדיר מה שצריך וזהו.

לא מעניין אותך מידי פעם לראות שזה עובד?

לכוון אותה כמו צשריך על השימשה, זה לא זז לפעמים..

בכל מקרה אין בעיה לראות את זה על המחשב ברגע שמכניסים את הכרטיס זיכרון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא זז בכלל, מאחר ואין זרוע ואקום - זה יציב כמו סלע.

באמת שאין שימוש למסך אחרי הגדרה ראשונית וכיוון של הזוית (שזה גם לא כזה קריטי כי הזוית רחבה).

יש חיווי של לדים שמראה שהיא מקליטה והכל בסדר.

מאז שהתקנתי אותה די שכחתי שהיא קיימת, לא רואה אותה ולא מתעסק איתה בכלל.

במקרה הצורך שולפים את הכרטיס ורואים במחשב, זה מיידי לחלוטין.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על הקדת הזמן לתשובות מפוטות, מעריך את זה מאוד,

אני הולך להעביר את הכבל דרך הגג לקורה הימנית מאחורי התא כפפות ולהתחבר לשקע מאחורי בתוך הדשבורג ככה שהוא יהיה נסתר לגמרי, פשוט אצלי ברכב אין חיבור ייעודי לאביזרים שנותן 12V והמצת נדלק עם ההנעה ונכבה עם הכיבוי של הרכב

זה הפרוייקט הבא שלי ברכב, רק אצטרך למצוא פתרון לתכנות הראשוני ואז זה שגר ושכח לא?

היי עדי , אם אין לך ידע בחשמל תוכל ללכת לחשמלאי שיעשה לך , מנסיון זה יהיה הרבה יותר נוח.

אצלי ברכב המטען שנכנס למצת הרכב הולחים לשני חוטי חשמל , שהם עצמם מחוברים לסוויץ' ברכב , כל פעם שאני מסובב סוויץ נדלקת המערכת + המצלמה , באותה שיטה עשו לי מטען לרכב שיוצא מהדשבורד ומונע עם כל פתיחת סוויץ.

ממליץ ,זה חוסך חוטים.

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל ההכנות האלו של החשמל + מציאת סטנד שלא נמס + מציאת מצלמה טובה,

גורמות לי לשוב ולהשתמש באנדרואיד שלי לצורך צילום...

עם הטלפונים של היום , אני אשמח שתשאר לי קצת סוללה כשאני מגיע ליעד P:

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם הטלפונים של היום , אני אשמח שתשאר לי קצת סוללה כשאני מגיע ליעד P:

אפשר להתקין תוכנה שמכבה את המסך ואז המכשיר לא מבזבז הרבה סוללה.

ואפשר תוך כדי נסיעה להטעין.

מה גם שיש נקודת חשמל בכל מקום אז אפשר להטעין אחרכך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...