Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 26 דקות, EliC25 כתב:

ירידה נוספת של 80 חולים פעילים היום...

מה זה קשור לכאן? תרשום את זה בשרשור של הקורונה.

אה, רגע.

ירידה חדה גם במונשמים, גם הקשים מצטברים לא עולים, זה לא שמתים ובאים עוד, אלא מתים/מבריאים ולא מגיעים עוד חולים קשים.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר מחכה לגלות מה ההשלכות של השחרור הנוכחי, שבעצם החזיר אותנו לשגרה בלי התקהלויות ועם זהירות יתרה (מסיכות ושמירת מרחק), כמובן לא אבסולוטית כי חייבים להיות באוכלוסיה כאלו חסרי אחריות חברתית.

אם נגלה שבאמת הצעד הזה בשיתוף הפעולה של האוכלוסיה גורם להדבקה מזערית, נרגיש פראיירים על השבועות שהמשק היה סגור.

לפני 33 דקות, Or05230 כתב:

מה זה קשור לכאן? תרשום את זה בשרשור של הקורונה.

חשבתי על זה כשכתבתי... שאשכרה כבר כמעט ולא מדברים פה על הקורונה.

עוד עדכון - כבר יומיים שבלארוס לא מעדכנים על החולים החדשים, מעניין מה מתבשל שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו..

הודלף שלאל על יש כ-200 מיליון דולר , כסף של לקוחות ששילמו על כרטיסים לעתיד. 

למי שלא יודע.. הכסף כבר הלך, אין לאל על את הכסף הזה בבנק, הוא כבר שולם למשכורות של כולם.

זה חלק מתזרים ההון של החברה. 

בדומה למה שעסקים עושים עם המע"מ שהם גובים עבור המדינה, הם משתמשים איתו ובונים על ההכנסות בחודש הבא על מנת לשלם את המע"מ שכבר גבו.

גם פה, אל על כבר השתמשו עם הכסף לטיסות העתידיות.

יש פה רואה חשבון?   מישהו שמבין בהערכת שווי של חברה? 

שיכול להסביר לנו מה באמת המצב האמיתי של החברה?

כי שווי השוק של אל על הוא רק 360 מיליון ש"ח , תיאורטית אל על כבר במצב של פשיטת רגל.  

אם הלקוחות יתאגדו הם יכולים כבר לבקש הקפאת הליכים ופירוק של החברה.

תיכף נראה הצעות מאוד מפתות ללקוחות שיסכימו להשאיר אצלהם את הכרטיסים ולא לדרוש את הכסף. 

משהו כמו.. בבקשה בבקשה , נטיס אותך לאן שתרצה בעולם.. 

בעצם אתם הבעלים החדשים של החברה, אז תעשו איתה מה שאתם רוצים 

לפני 52 דקות, EliC25 כתב:

אני כבר מחכה לגלות מה ההשלכות של השחרור הנוכחי, שבעצם החזיר אותנו לשגרה בלי התקהלויות ועם זהירות יתרה (מסיכות ושמירת מרחק), כמובן לא אבסולוטית כי חייבים להיות באוכלוסיה כאלו חסרי אחריות חברתית.

אם נגלה שבאמת הצעד הזה בשיתוף הפעולה של האוכלוסיה גורם להדבקה מזערית, נרגיש פראיירים על השבועות שהמשק היה סגור.

שאלת מיליון הדולר , כמה חולים פעילים ללא תסמינים יש עכשיו במשק שלא יודעים שהם חולים?

הולנד וניו-יורק גילו פי 10 מהחולים המאובחנים  - אוסטריה גילו פי 2 חולים ללא תסמינים פעילים ומדבקים. 

אז השאלה האם יש לנו 100,000 (אני לא חושב) או רק 12,000 חולים ללא תסמינים מדבקים שלא יודעים שהם חולים. 

לדעתי יש לפחות כמה מאות או אולי 1000-2000 חולים בקורונה שלא יודעים שהם חולים.

תחשוב שהם מסתובבים חופשי , אפילו אם מקדם ההדבקה עכשיו הוא נמוך מ 1, אז פיזרת 1000 איש שחוזרים להדביק.

תקרא להם "צל אפל" -  תבדוק הודעה 400 שלי מה 22/2/2020  (ביף הזקן גילה לי אז - 

לפני 3 שבועות היו הרבה פחות מהם בחוץ - היום אולי יש יותר?

אם יש יותר, וזה פרופורציונלי למספר החולים המאובחנים , אז מצבנו בזבל, כי כולם מסתובבים די חופשי.

ותוך 5 ימים עד 14 יום נתחיל לראות את ההדבקות שלהם.

עריכה אחרונה על ידי korola
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, korola כתב:

הולנד וניו-יורק גילו פי 10 מהחולים המאובחנים  - אוסטריה גילו פי 2 חולים ללא תסמינים פעילים ומדבקים. 

אשמח לסימוכין, מעניין אותי לקרוא מחקרים על בדיקות כאלו כרגע, לקראת סרטון שאני מצלם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, korola כתב:

וואו..

למי שלא יודע.. הכסף כבר הלך, אין לאל על את הכסף הזה בבנק, הוא כבר שולם למשכורות של כולם.

בדומה למה שעסקים עושים עם המע"מ שהם גובים עבור המדינה, הם משתמשים איתו ובונים על ההכנסות בחודש הבא על מנת לשלם את המע"מ שכבר גבו.

גם פה, אל על כבר השתמשו עם הכסף לטיסות העתידיות.

יש פה רואה חשבון?   מישהו שמבין בהערכת שווי של חברה? 

שיכול להסביר לנו מה באמת המצב האמיתי של החברה?

כי שווי השוק של אל על הוא רק 360 מיליון ש"ח , תיאורטית אל על כבר במצב של פשיטת רגל.  

אם הלקוחות יתאגדו הם יכולים כבר לבקש הקפאת הליכים ופירוק של החברה.

תיכף נראה הצעות מאוד מפתות ללקוחות שיסכימו להשאיר אצלהם את הכרטיסים ולא לדרוש את הכסף. 

משהו כמו.. בבקשה בבקשה , נטיס אותך לאן שתרצה בעולם.. 

בעצם אתם הבעלים החדשים של החברה, אז תעשו איתה מה שאתם רוצים 

את החברה הזו צריך לפרק ולהקים מחדש.

בלי וועד ובלי הסתדרות חזקה שיושבים שם ומוצצים משכורות עתק.

בתרחיש היותר טוב היא תתאחד עם ארקיע/ישראייר או כולן ביחד ויהיו הלוואת בערבות המדינה.

בפחות טוב המדינה תלאים חלק ממנה ואנחנו נשלם את החוב ישירות.

לא רואה אף תסריט שבו היא מתפרקת והמטוסים נמכרים.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, EliC25 כתב:

אשמח לסימוכין, מעניין אותי לקרוא מחקרים על בדיקות כאלו כרגע, לקראת סרטון שאני מצלם

תעקוב אחרי הרופא האנגלי - זה סיכום הסקר בניו יורק 

וזה הסקר שהוא הציג על הולנד, 

בתיאור של הסרטון יש הרבה לינקים , אשמח אם תעבור אליהם ותגיד לי את דעתך?

כמה לדעתך חולים ללא תסמינים יש בישראל עכשיו?  כאלה שלא יודעים בכלל שהם חולים?

כמה מהם יצאו בימים הקרובים לחנויות וידביקו את המוכרים שם שידביקו עוד הרבה אחרים?

https://www.boston25news.com/news/cdc-reviewing-stunning-universal-testing-results-boston-homeless-shelter/Z253TFBO6RG4HCUAARBO4YWO64/?fbclid=IwAR1yN4sgIsWio-M-i4K1Gh5Pdna78sF7QxZns8NR8HlpBwXY-PkBV6FUQ8E

המחקר בהוסטל בבוסטון - מתוך 397 דיירים 147 התגלו כחוליים - כולם ללא תסמינים, בודדו אותם ורק בודדים פיתחו תסמינים 

רק אחד מתוך ה 147 הגיע לאישפוז. 

https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2020.04.14.20062463v1?__cf_chl_jschl_tk__=46c5e458076f09cdcf80856eb363c8a4661589c7-1587330711-0-AQUSUkQw6r0Uh1xAfD7uMsTRIVw_6KV6L6c1JNfelfvqKMhkcioyKyIIEU3NbqWbbr3a-M5KmHyprRieEGClWlc-BFOUlf8cz7ypwgYTMZSnCJ85UVc7Ve_ndBArRPg3wdihQnsI8XCICNItnM7720_-3wo-W4UbOrV6mK1L2Og-U8SUduE14T186gboR5HLo-FFBvNpivSfZr20AhLuXczk0AgwV9yK0FnbyXrQtCqDOfxzyEVe_UEmHfhGststj6tB0ZCFgw0SrhinDwWXlbGaurUBKZVTEKfX7T6n36ITZid7ji3pLXr_MRHZZTAN7CHfKj1lreiVvSG8uOYbDUY

מחקר בסנטה קלרה - קליפורניה 

בדקו מדגם מייצג של 3300 אנשים , מצאו שיש 1.5% עד 2.8% חולים באיזור, שזה בין 48 אלף ל 81 אלף חולים.

מספר החולים המאובחנים בתקופה המקבילה לניסוי היו רק 1094  חולים ו 50 מתים מהם.

שזה אומר פי 50 עד פי 85 יותר חולים.

שוב, לדעתי המספרים אצלנו לא כאלה גדולים , אבל לא צריך מספרים כאלה גדולים כדי שיהיו אצלנו יותר מ 1000 חולים ללא תסמינים.

שיצאו לדרך היום ..

אבל עזוב... אני סתם פסימי אל תתייחס אלי 

לפני 2 דקות, halperin96 כתב:

את החברה הזו צריך לפרק ולהקים מחדש.

בלי וועד ובלי הסתדרות חזקה שיושבים שם ומוצצים משכורות עתק.

בתרחיש היותר טוב היא תתאחד עם ארקיע/ישראייר או כולן ביחד ויהיו הלוואת בערבות המדינה.

בפחות טוב המדינה תלאים חלק ממנה ואנחנו נשלם את החוב ישירות.

לא רואה אף תסריט שבו היא מתפרקת והמטוסים נמכרים.

אני לא מבין למה צריך הלוואות בערבות מדינה?

בסה"כ מדובר על כמה בעלי מניות שמחזיקים מניות בשווי של 350 מיליון ש"ח.

זה השווי הנוכחי שהשוק מעריך את החברה תחת ההנחה שהמדינה תלווה לה כסף בערבות מדינה.

לדעתי הערך האמיתי של החברה כעת הוא שלילי , יש לה הרבה יותר התחייבות שוטפות או התחייבויות לטווח ארוך מאשר נכסים. 

רק החובות ללקוחות עובר את השווי שוק שלה. 

מעניין מה החוב למע"מ שלה על ינואר פברואר?  

מעניין מתי התשלום הבא שצריך לרדת על המטוסים? 

רשום שתשואת דיבדנד של אלעל הוא 27% , כלומר בעלי המניות חלבו את החברה.

כל רווח שהיה פשוט נשאב לכיס שלהם (ומס למדינה). 

או שיכניסו את היד לכיס ויחזירו לחברה את הרווחים שיצאו ממנה (לא יקרה כי הם יודעים שהערך של המניות שלילי עכשיו).

או שינפיקו עוד מניות חדשות - שוב לא יקרה כי הם צריכים המון כסף .. הרבה יותר משווי החברה עכשיו 

ולכן הם לא יצליחו לגייס מספיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי הבנקים סגרו את הברז,אין צפי לרווח,והמצב גם לפני המשבר היה מקרטע.

הטיעונים שלהם ללמה כן להחזיק את החברה הם לא רק רווחיות והצגת תכניות אלא נשענות גם על הזקפה הלאומית של "חברת התעופה של ישראל".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, korola כתב:

שאלת מיליון הדולר , כמה חולים פעילים ללא תסמינים יש עכשיו במשק שלא יודעים שהם חולים?

אז השאלה האם יש לנו 100,000 (אני לא חושב) או רק 12,000 חולים ללא תסמינים מדבקים שלא יודעים שהם חולים. 

לדעתי יש לפחות כמה מאות או אולי 1000-2000 חולים בקורונה שלא יודעים שהם חולים.

תחשוב שהם מסתובבים חופשי , אפילו אם מקדם ההדבקה עכשיו הוא נמוך מ 1, אז פיזרת 1000 איש שחוזרים להדביק.

תקרא להם "צל אפל" -  תבדוק הודעה 400 שלי מה 22/2/2020  (ביף הזקן גילה לי אז - 

לפני 3 שבועות היו הרבה פחות מהם בחוץ - היום אולי יש יותר?

אם יש יותר, וזה פרופורציונלי למספר החולים המאובחנים , אז מצבנו בזבל, כי כולם מסתובבים די חופשי.

ותוך 5 ימים עד 14 יום נתחיל לראות את ההדבקות שלהם.

שאלת המליון דולר היא עד כמה אמצעי ההגנה שבהם משתמשים - מסכות, ריחוק חברתי ושמירה על הגיינה - ימתנו את ההדבקה מאותו "צל אפל". הרי רוב הנדבקים בחודש האחרון נדבקו בתקופה שבה לא נקטו בצעדי מנע כל כך, וגם אז קצב ההדבקה היה לגמרי סביר.

כך או כך צריך שכולם ידבקו. משער שברגע שיהיו מספיק צוותים רפואיים שעברו את המחלה יכולו לשחרר יותר כי יוכלו להקים מתחמים שבהם אין פחד על הצוותים הרפואיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, korola כתב:

סבבה, שימחקו את כל המניות מהמסחר תמורת 0 שקלים.

והמדינה תזרים כסף ותקבל בעלות מלאה על החברה.

עוד 10 שנים שיפריטו אותה שוב. 

זה להלאים חברה לא רווחית תמורת תשלום כל החובות שלה.

למה בתור אזרח אתה מעוניין שזה יקרה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המעסיקים, שאחראים לפרנסתם של מאות אלפי עובדים, לא ישנים כבר לילות רבים - ומודאגים מההשלכות המתמשכות של המשבר, בהיעדר תוכנית כלכלית. "יקרה אסון שלא היה פה אף פעם"

אולי עכשיו כשאנשים עם מאות חנויות בארץ כותבים את זה

אנשים פה יבינו שהמדינה חייבת להתערב

ושאי אפשר להגיד שההוא מהפלאפל לא יודע להתנהל

ורשת פוקס לא יודעת להתנהל

וחצי מהגני אירועים בארץ לא יודעים להתנהל

בעצם כולם טמבלים והמדינה לא צריכה לקחת אחריות

https://13news.co.il/item/news/economics/malls-corona-1047717/

לפני 2 שעות, korola כתב:

וואו..

איזה קטע שלפני יומיים רשמו לי כאן שעסק שמתנהל ככה הוא חובבני

שאני צריך ללמוד שיעור בכלכלה מאבא שלו שעושה חשבונות לבד

איזה קטע שגם אלעל מתנהלת ככה

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, Transporter כתב:

איזה קטע שגם אלעל מתנהלת ככה

הנקודה שהוא מנסה להעביר היא שזה ניהול קטסטרופלי והחברה לא שווה כלום.

איך זה משחק לטובתך?

שוב, לא בטוח שגני האירועים יראו אירועים בזמן הקרוב, בטח שלא בכמות האנשים והאירועים של שנה שעברה.

• אהבתי 1

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, David32 כתב:

הנקודה שהוא מנסה להעביר היא שזה ניהול קטסטרופלי והחברה לא שווה כלום.

איך זה משחק לטובתך?

שוב, לא בטוח שגני האירועים יראו אירועים בזמן הקרוב, בטח שלא בכמות האנשים והאירועים של שנה שעברה.

אף אחד לא מדבר על אם יראו או לא יראו  אירועים בזמן הקרוב

מדברים על זה שהם השתמשו בכספים של הלקוחות כי הם ידעו שיהיו עוד הזמנות כרטיסים ולא בנו על קורונה

בשיגרה שלהם הם מקבלים היום כסף על כרטיסי טיסה לעוד חצי שנה, ומשתמשים בכסף, כי גם מחר הם יקבלו כסף, וגם עוד 4 חודשים וככה מגלגלים את הכסף

טענו פה שזה לא נכון. רק על זה דברתי. לא מכיר את הניהול  שלהם בשביל לדבר על דברים אחרים

ויכול להיות שלא יהיו אירועים בקרוב

המדינה צריכה להתערב ויותר ויותר שרים בכנסת קוראים לזה לקרות

אז כנראה זה לא רק אני שחושב רק על עצמי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה החודש הזה ביטוח לאומי לא נותן מענק של 500 שקלים כמו בחודש הקודם למשפחות עם ילדים וגם לנכים ?

יותר חשוב להעביר בדחיפות כסף למובטלים שהרוויחו שכר מינימום והיום צריכים להתקיים מדמי אבטלה של פחות 5000 שקלים.

עצמאים עשירים וחברות כמו פוקס ובעלי המניות שהרוויחו מיליונים וחיים בסביון יכולים להמתין בסבלנות וגם רב-בריח שבוכים על מר גורלם ורוצים לשדוד את הקופה הציבורית.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...