Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 13 דקות, Transporter כתב:

הרי אם חתונות זה מה שהיה גורם להדבקה, עצרנו את האולמות אירועים ואמורים לראות ירידה

אף אחד לא אמר ש*רק* חתונות גורמות להדבקה. גם מערכת החינוך גורמת להדבקות, בטח איפה שהלימודים בכלל לא נעצרו. וזו בעיה בפני עצמה, אבל אני לא אנסה לשכנע אותך למה כשמנסים לצמצם את הסיכוי להפצת המחלה סגירת מערכת החינוך לא צריכה להיות באותו סדר העדיפויות כמו סגירת בתי מלון או אולמות אירועים.

לא הכל ממשיך כרגיל. לצורך העניין, ישבתי בפאב מסודר בפעם האחרונה לפני הסגר השני. אני גם לא רואה את עצמי טס לחול בקרוב, או נוסע לבית מלון.

אתה מקצין משני הכיוונים כל הזמן. אני לא יודע מה קורה בכל עיר ועיר בישראל. מרכז תל אביב של סוף 2020 זה לא מרכז תל אביב של סוף 2019.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Transporter כתב:

זה מה שהיה אמור להיות בחתונה אבל לא יכלו לקיים אותה מסיבות כאלה או אחרות

זה משנה את התמונה. מבין אותם לגמרי (כלומר לא מתחבר לאירוע של 1400 איש אבל יכול להבין את הרציונל).
האמת שזו גם דוגמא די טובה. לא יכלו לעשות חתונה -> דחו את זה ועשו את זה אולי בספונטניות ואולי לא באירוע הבא.

לגבי אותם אנשים זו בדיוק הנקודה. יש מספיק דאגות עכשיו. יש מספיק בעיות עכשיו. במקום לבזבז זמן ולדחות אירוע שוב ושוב לחטוף מפח נפש פשוט תעשו קאט לרגע, חכו שהסתיים הבלאגן ותקבעו הכל בלי ביטולים נוספים. אני ציני שאני אומר שאין להם דאגות, סיכוי לא רע שיש, אבל הם מתעסקים בדברים לא רלוונטיים ואז בוכים שזה מתמסמס.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, יבגניפ כתב:

אף אחד לא אמר ש*רק* חתונות גורמות להדבקה. גם מערכת החינוך גורמת להדבקות, בטח איפה שהלימודים בכלל לא נעצרו. וזו בעיה בפני עצמה, אבל אני לא אנסה לשכנע אותך למה כשמנסים לצמצם את הסיכוי להפצת המחלה סגירת מערכת החינוך לא צריכה להיות באותו סדר העדיפויות כמו סגירת בתי מלון או אולמות אירועים.

לא הכל ממשיך כרגיל. לצורך העניין, ישבתי בפאב מסודר בפעם האחרונה לפני הסגר השני. אני גם לא רואה את עצמי טס לחול בקרוב, או נוסע לבית מלון.

אתה מקצין משני הכיוונים כל הזמן. אני לא יודע מה קורה בכל עיר ועיר בישראל. מרכז תל אביב של סוף 2020 זה לא מרכז תל אביב של סוף 2019.

אתה בוחר להשוות את מערכת החינוך לחתונות

אני בוחר להשוות קניונים, חנויות סטוק שמתעקשות למכור גם צעצועים במקום רק דברים חיוניים,

טיסות? חופשות ? טיולים ? עומס בנתבג? כל הביזיון הזה של אנשים שבכלל נכנסו לארץ ולא נבדקו והנה מבטלים גם את המלוניות

יש אלפי דוגמאות שהן לא בתי ספר אז לא צריך להתפס על זה

עוד לא הוכח שחתונה באוויר הפתוח יותר מדבקת מעמידה בתור עמוס בקניון או בנתבג, ובטח לא יותר מדבקת מישיבה  במטוס או ברכבת.

לפני 3 דקות, farkash7 כתב:

לגבי אותם אנשים זו בדיוק הנקודה. יש מספיק דאגות עכשיו. יש מספיק בעיות עכשיו. במקום לבזבז זמן ולדחות אירוע שוב ושוב לחטוף מפח נפש פשוט תעשו קאט לרגע, חכו שהסתיים הבלאגן ותקבעו הכל בלי ביטולים נוספים. אני ציני שאני אומר שאין להם דאגות, סיכוי לא רע שיש, אבל הם מתעסקים בדברים לא רלוונטיים ואז בוכים שזה מתמסמס.

זה לא עובד ככה

נניח ובחודש אוגוסט 2020 התייאשת ואמרת יאללה אני לא מתעסק בזה עד שיגמר

בחודש מרץ 2021 יודיעו שפותחים אולמות עוד חודש

אתה חושב שיהיו לך תאריכים פנויים לקיץ הקרוב? ממש לא

כי כל מי שחכם דוחה כבר היום למרץ-אוגוסט 2021

ד"א בוא נגלה לך סוד קטן

כל אירוע כזה שמתבטל זה הפסד של כמה אלפי \ עשרות אלפי שקלים שאני סופג

ברור שזה לא מעניין כי אני גר במגדל מפואר והבת זוג שלי נוסעת על רכב יוקרה אז זה בסדר גמור שאני אפסיד למעלה ממליון שקל בשנה וגם החישוב של המענקים יהיו בדיוק כמו חישוב של מי שאין לו הוצאות על העסק כשהוא סגור.

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שקורה בחנויות הסטוק והסופרמרקטים זה בושה.
הם פשוט מחסלים את כל החנויות הקטנות והרשתות היעודיות. היו צריכים לאסור עליהם מכירה של צעצועים/כל מוצר אחר שבסגר, ולאשר מכירה שלהם רק באונליין.

ההפסדים שאתה סופג הם רק הוכחה שאני כן צודק.
אם אתם בתור ספקים לא הייתם קובעים תאיריכם כרגע, או גובים דמי ביטול מאוד גבוהים, אף אחד לא היה מתעסק בלבזבז לכם זמן וכסף בקביעת אירועים.
ברגע שהכל היה נפתח היו מתנפלים עליך וזהו, מיש שתופס תופס.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@יבגניפ הנה כותרת מעכשיו

שרון אלרעי פרייס: יש בדרך לישראל טיסה עם 14 חולי קורונה

מצד שני:

כל החברות תעופה שבדרך לארץ מאשרות שאין להן חולי קורונה במטוס

אז הכל בסדר

ידברו על זה היום כל היום

מחר ישכחו שזה קרה

והכל ימשיך כרגיל מה הבעיה? אייל גולן במטוס? ליאור נרקיס? ערן זהבי ? לא....אז לא צריך לעשות מזה סיפור 

ינחתו 14 חולים שיסתובבו בנתבג, ידביקו אנשים בדרך (אם לא הספיקו להדביק אותם בטיסה), ילכו לעשות קצת קניות לבית ואז אם נבקש מהם יפה אולי ישבו רוב הזמן בבידוד

אבל אם הייתה חתונה שמצאו בה 2 חולי קורונה

בעל האולם כבר היה עצור  כמו אחרון העבריינים

לפני 6 דקות, farkash7 כתב:

מה שקורה בחנויות הסטוק והסופרמרקטים זה בושה.
הם פשוט מחסלים את כל החנויות הקטנות והרשתות היעודיות. היו צריכים לאסור עליהם מכירה של צעצועים/כל מוצר אחר שבסגר, ולאשר מכירה שלהם רק באונליין.

עזוב מחסלים שים את זה בצד רגע (וכן אני מסכים איתך)

תחשוב שאם מצמצים להם את המלאי בצורה משמעותית ונותנים להם להחזיק רק דברים חיוניים

יבואו גם פחות אנשים

תחשוב שאני חייב כל מיני אגרטלים וכו' לעיצובים, אני הולך לסטוק

אם הסטוק היה סגור לא הייתי הולך לשם

ואם אתה היית יודע שאין שם צעצועים לא היית הולך עם כל הילדים שלך לשם

אגב עברתי היום ליד רולדין ואנשים נכנסים לסניף כאילו הכל כרגיל

חנות בגודל המשרד שלי 

2-3 מוכרים

6-10 לקוחות

לא מפריע לאף אחד.

אבל המשרד שלי שבשגרה מכניס גג 2 אנשים חוץ ממני זה סכנת חיים

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, Transporter כתב:

אתה בוחר להשוות את מערכת החינוך לחתונות

אתה טוען שיש אפליה נגדכם. אני מסביר שיש סדר עדיפויות.

לפני 20 דקות, Transporter כתב:

אני בוחר להשוות קניונים, חנויות סטוק שמתעקשות למכור גם צעצועים במקום רק דברים חיוניים,

קניונים סגורים בגדול. הייתי לפני כמה שבועות בשבעת הכוכבים - הכל היה סגור. אפילו בתי הקפה, למרות שיכלו אז למכור טייק אוואי. בסנטר רוב החנויות שלא מוגדרות כחיונוית סגורות.

אז חנויות סטוק דופקות את המערכת. בוודאי שזה לא בסדר. 

לפני 22 דקות, Transporter כתב:

טיסות? חופשות ? טיולים ? עומס בנתבג? כל הביזיון הזה של אנשים שבכלל נכנסו לארץ ולא נבדקו והנה מבטלים גם את המלוניות

העומס בנתבג הוא לא כי טסים כל כך הרבה ביחס לשגרה. מסכים שלא היו צריכים לאפשר לאנשים לטוס לדובאי עכשיו.

לפני 22 דקות, Transporter כתב:

יש אלפי דוגמאות שהן לא בתי ספר אז לא צריך להתפס על זה

לא אין.

לפני 23 דקות, Transporter כתב:

עוד לא הוכח שחתונה באוויר הפתוח יותר מדבקת מעמידה בתור עמוס בקניון או בנתבג, ובטח לא יותר מדבקת מישיבה  במטוס או ברכבת.

כאמור, בגדול הקניונים סגורים. אני מזכיר לך שאתה כעסת פה על הפתיחה המחודשת שלהם בבלאק פריידי. 

רכבת זו דוגמא קצת עצובה. אתה שוב מקצין ולא מבדיל בין מה שאפשר לוותר עליו ומה שלא. 

מסכים שלא צריך לאפשר לטוס בערך לשום מקום עכשיו אלא אם מדובר במקרה חריג ויוצא דופן. 

וכדי לסכם: אנחנו בדיוק בנקודה שיצאנו ממנה. אף אחד לא עושה לכם דוווקא. זה שיש החלטות בעייתיות אחרות לא אומר שצריך להסיק שלא צריך מגבלות בכלל. ואם אתה מבין את זה - אז אתה מוזמן לדרוש שיסגרו את מקס סטוק ונתבג. לא הפוך. וגם בין הדברים שכן פועלים - מה לעשות - רכב זה שירות קצת יותר חיוני מאולם שמחות. 

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לידיעת חבר הפורום @Transporter

image.png.983d24b246c2ac61795d40ae185a6512.png

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא. 

השופוני הזה ממש דוחה. חתונה שמחה לא צריכה להיות בומבסטית.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • אהבתי 2
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא, אבל יש כאלה שהדבר הזה בראש סדר עדיפויות. אפילו מעל הבריאות של קרובי המשפחה ( המבוגרים ).

• לא הבנתי... 1

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, sagibd95 כתב:

אני היחיד שכל החתונות הראוותניות האלה וכל השופוני למען השופוני הזה עושה לו בחילה?

תיזהר שלא יסווגו אותך כביטוח לאומי

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, yor2 כתב:

האם הקשבת לכל הדיון או רק לכתבה שהוצאו מהקשרה? 

בגדול היה דיון בועדת החוקה האם לאשר להמשיך את מצב החירום בישראל,

היו כאלה שטענו שיש חיסונים וניתן לבטל את מצב החירום.

היא התייחסה רק ל חודשיים הקרובים , והסבירה של סביר שניתן יהיה לקיים אירועים ענק, חתונות וכדומה.

היא טענה שמצב החירום ימשיך עוד הרבה זמן , ונצטרך לחיות תחת מגבלות מעבר לחודשיים הקרובים.  

שוב.. הדיון היה בדגש האם להאריך את מצב החירום בחודשיים או לבטל אותו.

אם היו מבטלים את מצב החירום , אז כל המגבלות היו מתבטלות אוטומטית.  

למי שמתעניין  לפי הנתונים שלה.

30% מהחולים קשה שמאושפזים הם מתחת לגיל 60. 

ולכן גם אם נסיים לחסן את כל האוכלוסייה מעל גיל 60,  זה לא יאפשר לנו לפתוח את המשק חופשי .

כי היום עם 5000 מאובחנים אנחנו יושבים על 600 חולים קשה - 200 מתוכם מתחת לגיל 60. 

כלומר עם אחרי החיסון של גלאי 60 נגיע ל 15,000 מאובחנים , יהיו 600 חולים קשה בבתי חולים וכולם מתחת לגיל 60. 

אה.. וגם בני 40 מתים מקורונה... פשוט בגלל הקשישים שמתים יותר מהר, אנחנו מונעים את ההדבקה של הצעירים יותר.

אבל שיחסנו את גלאי ה-60..  ויתנו לצעירים להידבק נראה את המחלה גם שם.

בנוסף... היא טענה שעדיין אין נתונים מהעולם האם החיסון מונע הידבקות או הדבקה.

רק ידוע שהוא מונע מחלה,   אבל אין נתונים.. גם מזה עשו מטעמים . 

כאילו היא זאת שעשתה את הניסויים בחיסון והיא זאת שפיתחה אותו ופרסמה את ההתוויות שלו. 

עריכה אחרונה על ידי korola
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, korola כתב:

האם הקשבת לכל הדיון או רק לכתבה שהוצאו מהקשרה? 

לא מקשיבים פה לדיונים, רצים לצעוק שהח"כים בטלנים שלא עושים כלום ורוצים לסגור את המדינה. 

בערך כמו שכול תימחור של רכב הוא חזירי.

לפני 13 דקות, korola כתב:

היא טענה שעדיין אין נתונים מהעולם האם החיסון מונע הידבקות או הדבקה.

זה הכי מעניין אותי אישית. כי אם זה לא, אז בטח עדיין יגבילו טיסות ויהיה צריך בידוד.

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...