Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משפחתית יפנית/קוריאנית עד 60 k

asico70
שימו לב! השרשור הזה בן 1206 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חשבתי קצת לעדכן למי שמתעניין: 

האוטו בסה'כ נוח מאוד אם כי לא הכי מרווח מאחורה , הדגם הוא טקנה המאובזר ואכן יש כמעט כל תוספת אפשרית .

צריכת הדלק סבירה וזהו , האוטו לא חסכוני במיוחד אבל גם לא זללן , ממוצע קצת יותר טוב מהפורטה שהחליף , אם כי לא מדדתי במדויק .

המצלמות והחיישנים פשוט מצוינים ונותנים התראות על כל דבר ועושים את החיים ממש קלים , אם כי לפעמים נדמה שהאוטו הזה מצפצף ומתריע יותר מדי ...

הדבר שהכי הפתיע אותי לאור הדיונים שהיו פה הוא נושא ההספק והכח , אז נכון שהרכב מצויד במנוע הטורבו 1.2 בנזין 115 כ'ס אבל ממש לא מרגישחלש או חוסר בכח זמין , בעליות לירושלים המנוע קצת מתאמץ אבל ממש לא משהו חריג, שוב אישית ממש לא מרגיש חוסר בכוח או משהו כזה , זה לא מכונית ספורט אבל בטח לא ה 'עגלה עם סוס ' כמו שמישהו אמר לי , סה'כ הנהיגה מהנה , אם כי לפעמים מרגיש קצת קשה על הכביש אולי בגלל גלגלי ה 19 אינץ בדגם הזה .

מערכת המולטימדיה טובה ואיכותית אבל הניווט בארץ לא קיים , המפות כולם של בריטניה ולא מצאתי דרך להשתמש בזה , אבל השמע טוב והבלוטוס מצוין .

סה'כ אחרי כ2000 ק'מ אני מרוצה ונהנה , זה מעט זמן אומנם אבל אני לומד להכיר את האוטו ואמשיך לעדכן ...

עריכה אחרונה על ידי asico70
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לגבי מערכת הניווט, האם המולטימדיה מבוססת אנדרואיד, או WINCE? האם יש כרטיס זיכרון שעליו מותקנת מערכת הניווט?

אם זו מערכת אנדרואיד, אפשר להתקין עליה וויז או גוגל מפס ולנווט אונליין עם נקודה חמה מהנייד, ואם אופליין, אפשר להוריד מראש מפה של גוגל או תוכנת IGO ומפות עדכניות (אם האנדרואיד לא גרסא 8 ומעלה). אם זו לא מערכת אנדרואיד, חפש כרטיס MICRO SD, שלוף אותו ותחליף לקבצים של ישראל, בהנחה שזו תוכנת IGO, כולל שפת הנחיה ושפת הממשק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

תודה , זו מערכת של ניסאן לא יודע בדיוק איזה , נכון לעכשיו אני כנראה ישאיר אותה ככה , וויז בכל מקרה אפשר לחבר דרך הבלוטוס , הבעיה שבאוטו הזה הרבה יש כמה דברים כמו מצלמות וחיישנים שמתופעלים דרך המולטימדיה ואולי עדיף לא להתעסק לבינתיים , בכל אופן הרבה תודה על היעוץ וההתיחסות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, ותמשיך להנות מהרכב,

אני רק לא מצליח להבין את אלה שפותחים שרשור ייעוץ ומציינים שמחפשים יפני/קוריאני, מנסים להמליץ לך על משהו אחר, ואתה עדיין בשלך,

אז תדע שהיום זה לא מה שהיה לפני עשור,

וחבל שקניתה בלי להקשיב, הקשקאי הוא יפני אך הוא בוודאות אחת הג'יפונים הכי פחות אמינים היום, גם מהאירופאים,

אני מציע לך להיות עדין עם הגיר הרציף, כי תחת עומס הוא לא מאריך חיים,

ועוד טיפ, תדאג לבצע מה שכתוב כאן: (כי מה שיש לך זה אחד המנועים הפחות אמינים שיש ב10 שנים האחרונים)

https://cars.walla.co.il/item/3309489

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי הקשקאי גם היום נחשב אמין , עשרות אנשים שיש להם את דגם ה 1.2 שעצרתי נדנדתי ושאלתי אמרו לי שזה אוטו מצוין , יכול להיות שעל מאות אלפים של מכוניות שנוסעות על הכביש מהדגמים של היבואן יש כמה עשרות שאכן עברו את מה שאתה מתאר , אני מכיר גם אנשים עם מאזדה יונדאי ואפילו טויוטה שנאלצו להחליף גיר ומנוע  ובטח ים של תלונות על רנו פיג'ו וסיטרואן שהרבה אנשים פה דווקא ממליצים עליהם , קניתירכב 2016 עם פחות מ 30000 ק'מ שנבדק לעומק גם במכון וגם במוסך שאני מטפל והומלץ ע'י כולם , יש לי 2 חברים עם דאסטרים עם אותו מנוע כבר כמה שנים ואין שום בעיה איתם, נכון שיש תלונות אבל זה לא מצדיק לפסול רכב חשבתי על  i 30 cw ועל קיה סיד וגם עליהם אמרו לי תזהר מהגיר ותזהר מזה ומההוא אין לזה סוף הרי .

תמיד אני נזכר שפעם רדפתי אחרי מישהו שעבד איתי בשביל שימכור לי את הסובארו די אל השמורה להפליא שלו , שנים עבדתי איתו והאוטו היה מצוין , אחרי שקניתי האוטו הזה שתה לי את הדם עד שכבר החלפתי כל דברכמעט ובסוף מכרתי כי התיאשתי ממנו , אחריו קניתי סיטרואן בי אקס , אנשים חשבו שהחלקתי על השכל ' מה אתה משוגע זב אוטו על הפנים יגמור לך את הכסף ' היה סגנון כל התגובות שקבלתי , זה היה הרכב הכי טוב ואמין שהיה לי עד היום ... 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

אם אתה מבסוט, זה הכי חשוב,

כנראה לא כל מה ששומעים ברשת אמין או לפעמים מנופח מדי,

אך מעניין איך כאשר יש מידע כזה ועוד בקשת תביעה ייצוגית של עשרות אלפים שסבלו ממוצר כלשהי מיצרן אירופאי, כולם נכנסים באחושלהאמא של היצרן, אך אם זה יפני, פתאום הכל טוב, אין לא דובים ולא יער, ומי שמתלונן כנראה הוא משוגע או איש קונספרציות שדרוש סינון מהחברה.

תתחדש ידידי וסע בדרכים טובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה , אכן לפעמים סטיגמות וחוסר ידע של מוסכניקים בטיפול ברכב מסוים יכול להפוך רכב טוב לכזה עם שם על הפנים , הבי אקס שהזכרתי היתה רכב שרוב מי שהחזיק אותו היה מאוהב בו אבל חוסר היכולת והידע של רוב המוסכים לטפל בו הוסיף הרבה לשם הרע שיצא לו שלא בצדק, חוץ מלהחליף פעם בשנה 4 בומבות במחיר מצחיק ופעם להחליף ווסת במשך 5 שנים לא ראיתי מוסך איתו , זה בלי להזכיר שהאוטו הזה הקדים את זמנו מבחינת נוחות ואבזור .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, asico70 כתב:

ידידי הקשקאי גם היום נחשב אמין , עשרות אנשים שיש להם את דגם ה 1.2 שעצרתי נדנדתי ושאלתי אמרו לי שזה אוטו מצוין , יכול להיות שעל מאות אלפים של מכוניות שנוסעות על הכביש מהדגמים של היבואן יש כמה עשרות שאכן עברו את מה שאתה מתאר , אני מכיר גם אנשים עם מאזדה יונדאי ואפילו טויוטה שנאלצו להחליף גיר ומנוע  ובטח ים של תלונות על רנו פיג'ו וסיטרואן שהרבה אנשים פה דווקא ממליצים עליהם , קניתירכב 2016 עם פחות מ 30000 ק'מ שנבדק לעומק גם במכון וגם במוסך שאני מטפל והומלץ ע'י כולם , יש לי 2 חברים עם דאסטרים עם אותו מנוע כבר כמה שנים ואין שום בעיה איתם, נכון שיש תלונות אבל זה לא מצדיק לפסול רכב חשבתי על  i 30 cw ועל קיה סיד וגם עליהם אמרו לי תזהר מהגיר ותזהר מזה ומההוא אין לזה סוף הרי .

תמיד אני נזכר שפעם רדפתי אחרי מישהו שעבד איתי בשביל שימכור לי את הסובארו די אל השמורה להפליא שלו , שנים עבדתי איתו והאוטו היה מצוין , אחרי שקניתי האוטו הזה שתה לי את הדם עד שכבר החלפתי כל דברכמעט ובסוף מכרתי כי התיאשתי ממנו , אחריו קניתי סיטרואן בי אקס , אנשים חשבו שהחלקתי על השכל ' מה אתה משוגע זב אוטו על הפנים יגמור לך את הכסף ' היה סגנון כל התגובות שקבלתי , זה היה הרכב הכי טוב ואמין שהיה לי עד היום ... 

ובדיוק בשל כך עולה השאלה אם זה הנסיון שלך, איזו סיבה יש להתעקש על יפני או קוריאני. הקשקאי אגב יותר צרפתי מיפני, נדמה לי גם לא בדיוק מיוצר ביפן אלא באירופה, ולטעמי אין בזה כלום ושום דבר המעיד על איכותו ואמינותו. אבל גם את זה כבר כתבת במצוטט וחוזר חלילה. בכל מקרה שתהנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אז מסתבר שיש מערכת אנדרואיד באוטו (כפתור קטן שהוסיפו שמעביר מהמערכת של ניסאן לאנדרואיד ) הכל עובד חוץ מהגוגלסטור שדורש סיסמה של 6 ספרות ואין לי מושג מהיא , לחיצה על האפליקציה גוגל סטור ישר מקפיצה דרישה לסיסמה כזו למישהו יש עיצה מה אפשר לעשות או איזה סיסמה לשים ?

9

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1206 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...