Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ לגבי רכישת פורד קוגה 2020

kenshin1
שימו לב! השרשור הזה בן 1251 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא יודע להגיד לך את ההבדל ביניהם, כי לא ניסיתי את הקוגה, אל יש לי חבר שהיה אומר שהטוסון מנוע 2.0 זללן לא קטן, היה ממלא 300 ש"ח כל 450 ק"מ, לשם השוואה עם הרכב שלי אני מתדלק את הפוקוס כ250 ש"ח כל 600 ק"מ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם החבר שלך נוסע בעיקר בעיר על טוסון, צריכת דלק 1:8 ק"מ לליטר הגיונית (תרגמתי את מה שרשמת כדי שיבינו על מה מדובר ).
בכבישים פתוחים זאת צריכה גבוהה מדי.
והפוקוס שלך מגיע ל 1:13 מחוץ לעיר בעיקר, אחרת איני מאמין למספרים האלה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי כרכב שכור בארהב escape שזה קוגה.

צבע לבן מטאלי יפהפה.

רמת איבזור טיטניום והיה גם 4*4 לדעתי. בעצם בטוח. מנוע טורבו,  חיישני חניה קדמיים ואחוריים, נדמה לי שהיתה אפשרות לחניה אוטונומית. מערכות בטיחות לא היה כלום. נאדא.

לא שמירת מרחק אדפיטיבית אפילו. 

דלת אחורית חשמלית.

היתה הנעה מרחוק, שזה פיצר שאני חייב ברכב הבא שלי בארץ. בבוקר כשהיה שם קפוא, הייתי מניע מרחוק ומגיע לרכב והכל כבר מופשר והרכב חם, הגה חם, מושב מחומם, מראה מחוממת, שמשות מופשרות.

נסע טוב מאוד. ישב קצת קשיח על הכביש ככה שאיכות הנסיעה לא היתה להיט. צמיגים גדולים עם חתך די נמוך בטוח לא תרמו לאיכות הנסיעה.

מנוע בהמה, שתה הרבה דלק ולא נסעתי מאוד מהר כי זה ארהב... האיץ בצורה יפה. די פחדתי להיעצר שם...

שנה קודם היה לי ראב4 דגם 4*4 אבל ההילוכים הרציפים שיגעו אותי.

עריכה אחרונה על ידי KipodYam
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, vladclar כתב:

אם החבר שלך נוסע בעיקר בעיר על טוסון, צריכת דלק 1:8 ק"מ לליטר הגיונית (תרגמתי את מה שרשמת כדי שיבינו על מה מדובר ).
בכבישים פתוחים זאת צריכה גבוהה מדי.
והפוקוס שלך מגיע ל 1:13 מחוץ לעיר בעיקר, אחרת איני מאמין למספרים האלה.

משולב כולל הרבה פקקים ונסיעות עירוניות, בנסיעה סטנדרתית.

בנסיעות רגועות מאוד הגעתי פעם אחת ל14.2 ק"מ לליטר,

בנסיעות כבדות כולל הרבה עירוני 11.9 ק"מ לליטר וזו הצריכה הכי גרוע שהיתה לי,

לא מאמין?! , 😱

המאזדה 3 ספיריט שהיתה לי ללא ספק חסכונית יותר.

לגבי הקוגה האמריקאי, לא חושב שיש מה להשוות לדגם האירופאי, בארה"ב צמיד יש דגמים עם הרבה מקום ומנוע בהמה על חשבון בטיחות/אבזור, כי זה מה שאוהבים האמריקאים, Big engines וSun roof, זו אחת הסיבות שאני שונא דגמים אמריקאים, דוגמא הכי קלאסית, סיוויק אירופאית ואמריקאית שנמכרות בארץ, בול כך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש עכשיו שמתי לב לאיזה SUV שפספסתי - אופל גרנדלנד X, ואני רואה שברמת הגימור היקרה יותר (שהיא יותר זולה משל הפורד) יש הרבה מה להציע וסה''כ הרכב לפי מה שאני רואה מאוד מעניין, ועכשיו יש בלובינסקי מבצע עד 100% מימון 0% ריבית שזה מאוד נחמד. + קראתי שיש מבצע חבר אפשר להשיג עד 10000 הנחה הבעיה שאין לי את מועדון חבר..

הזמנתי כבר נסיעת מבחן גם על הרכב הזה ליום שני הקרוב.

לגבי שני המבצעים שיש להם חבר + ה100 מימון בלי ריבית ניראה לכם שאפשר להשיג אותם ביחד? גם בלי שיש לי את ה"חבר"?

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, asix כתב:

החיסרון העיקרי שלו - צמא מאוד לדלק, שוק יד 2 מת ולא מוכר השוק ( לדעתי זה השלכה לצריכת הדלק הגבוהה).
חוץ מזה זה באמת אחד הרכבים המהנים הסגמנט.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

העניין של צריכת הדלק חוזר שוב ושוב בנושא הזה. רק בשביל לסבר את האוזן, על איזו רמה של צריכת דלק אנחנו מדברים פה? 

עריכה: תתעלם מזה, ראיתי שענית על זה. 

לפני 8 דקות, kenshin1 כתב:

ממש עכשיו שמתי לב לאיזה SUV שפספסתי - אופל גרנדלנד X, ואני רואה שברמת הגימור היקרה יותר (שהיא יותר זולה משל הפורד) יש הרבה מה להציע וסה''כ הרכב לפי מה שאני רואה מאוד מעניין, ועכשיו יש בלובינסקי מבצע עד 100% מימון 0% ריבית שזה מאוד נחמד. + קראתי שיש מבצע חבר אפשר להשיג עד 10000 הנחה הבעיה שאין לי את מועדון חבר..

הזמנתי כבר נסיעת מבחן גם על הרכב הזה ליום שני הקרוב.

לגבי שני המבצעים שיש להם חבר + ה100 מימון בלי ריבית ניראה לכם שאפשר להשיג אותם ביחד? גם בלי שיש לי את ה"חבר"?

ה 100 אחוז מימון ללא ריבית לא מגיע בחינם, זה בעצם המחיר של ההנחה על הרכב שמגולמת בכאילו ריבית חינם. אתה לא תקבל גם מימון מלא ללא ריבית וגם את ההנחה, אין ממש דברים כאלה אבל תמיד שווה לנסות. 

עריכה אחרונה על ידי Doron_Z
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
בתאריך 14.8.2020 בשעה 19:30, wildlands2019 כתב:

מה שכן אני מצטרף לקודמי, הקוגה דגם לא מוצלח בארץ, ולקנות את הדגם הלא מוצלח בשנתו האחרונה יהיה מגה גרזן שלא תוכל למכור בלי הפסד עצום, מעבר לזה כנראה שפורד באמת צריכים ללמוד דבר או שניים בהקשר לחיסכון בדלק, כי מה שהם מצהירים רחוק שנות אור ממה שנשאב בפועל, בקיצור, חפש רכב אחר, לא חסרים דגמים הרבה יותר מוצלחים בכל היבט באותו מחיר, אולי טיפה פחות מהנים או נוחים אך עדיין לא רחוקים כל כך מהביצוע של הקוגה.

על איזה דגמים היית ממליץ במקום הקוגה?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

כבעלים של פורד קוגה טיטניום שנקנה ביוני השנה הנה כמה דברים:

בתאריך 14.8.2020 בשעה 12:40, kenshin1 כתב:

שלום לכולם,

טוב אז ככה אני מעוניין בקניית רכב חדש, ויש לי דודא לרכב גדול/גבוהה, רכב לפנאי בעיקר, לא יותר מדי נסיעות בימים אלה, באזור ה5-10 אלף בשנה.

רוב הסיכויים שהולך למשוך איתו הרבה שנים, לפחות לנסות...

התעניינתי בכמה דגמים כמו היונדאי טוסון, קיה ספורטג' ועוד כל מיני ג'יפונים בסגנון אבל הפורד קוגה עם מה שהיא מציעה והגובה שלה תפסו לי את העיניים יותר מכולם.

אני מתעניין בגירסאת הטיטאניום, שבוע הבא יש לי נסיעת מבחן ועל הדרך גם הולך לדבר איתם ביבואן.

לפני כמה שבועות היה את גירסאת הטיטאניום ב142 אלף באתר ה0קמ  וכבר כניראה אזל המלאי ונישאר רק את הטרנד איקס ב132, ככה שאם אני ארצה לרכוש אהיה חייב מהיבואן- ביבואן המחיר הוא 163אלף רציתי לדעת איך אני יכול להוריד אותם במחיר נגיד לאזור ה145? המיקוח שלי היה כיביכול שיש את האוטו ב0קמ במחיר זול אבל זה כבר לא רלוונטי.

ועוד שאלה בקשר לטרייד אין מה הסיכוי שיסכימו לקבל את הרכב שיש לי כרגע מאזדה 6 2003 עם תקלה בכרית אוויר? אם זה בכלל אופציונלי בפורד?

ואשמח לקבל קצת חוות דעת על הפורד קוגה למי שיצא לו לעבור עליה

תודה לכולם.

ראשית המחיר, אם תבוא עם מזומן (כלומר לא עסקת מימון) תוכל לסגור באזור ה150. נותרו בטיטניום רק לבן

לא הייתי בוחר בטרנד כיוון שמרבית הפיצ'רים האיכותיים של הטיטניום חסרים והמולטימדיה באמת באיכות ירודה.

צריכת הדלק האמיתית ביום יום בנהיגה עירונית תניב1:8-9 תלוי בסגנון הנהיגה.

בשיוט תוכל לראות 1:13 ולא הרבה יותר.

אם אתה רוכש רכב לטווח ארוך ולא משנה איזה, נושא הסחירות מתבטל כך שתתעלם מהנושא הזה.

שני דברים שתדע שלא רשומים במפרט של היבואן אך קיימים במכוניות של המשלוח האחרון שבודדות ממנו נותרו אצל היבואן:

למולטימדיה בטיטניום יש אנדרואיד אוטו, פיצ'ר מצוין, עובד נהדר ומייתר את הצורך בהתקנת וויז או במערכת הניווט המקורית של פורד שקיימת בטיטניום.

ככלל הרכב מאד נח, שקט ותחושה של פרימיום

על היכולת הדינאמית כבר דיברו פה

בהצלחה!

לרכב תאורת לד יום מקדימה מה שמוסיף לנראות20200714_195248_LI.thumb.jpg.165c5da68053636b3ca484dcd43ef1c0.jpg

20200714_195226_LI.jpg

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, sturek כתב:

צריכת הדלק האמיתית ביום יום בנהיגה עירונית תניב1:8-9 תלוי בסגנון הנהיגה.

בשיוט תוכל לראות 1:13 ולא הרבה יותר.

אתה לא מדייק (בלשון המעטה): הרכב צורך בעיר 1:7/8 ובנעירוני 1:9-10. 

1:13  אתה יכול להוציא ממנו רק אם הרכב מונע בעמידה ולא נוסע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1251 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...