Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה נסגר עם המשלוחים של אמזון

Asaf-R
שימו לב! השרשור הזה בן 1330 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תקציר הפרקים הקודמים:

קורונה - אמזון מפסיקה כמעט כליל משלוחים לישראל.

לקראת סיום הגם הראשון פותחת שוב משלוחים אבל בעלות ממש גבוה.

לפני חודש בערך חזרו המשלוחים הזולים.

עכשיו אני רואה שמחירי המשלוחים עלו אפילו יותר מהשיא בגל הראשון - הנה דוגמה: חבילה קטנה ששוקלת מעט, עלות המכשיר 47 ש״ח, עלות משלוח 143 ש״ח.

יש צפי כלשהו לשינוי? מישהו מצליח להבין מה הקווים המנחים של אמזון לתמחור המשלוח?

image.thumb.png.3474c372bcf0752058f9fd4be2fe9d87.png

.We apologise for the inconvenience

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם לא הצלחתי להבין מה הולך איתם...

בגל הראשון זה היה בטענה שהם לא עומדים בביקושים בארצות הברית, ועכשיו?

כשהיה את השילוח החינמי זה היה מדהים. ניצלתי אבל לא מספיק...

לא ברור מה האינטרס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב שנשארו עוד אתרים בעולם חוץ מאמזון.
בזמן המשלוחי חינם חגגתי עליהם, מאז שזה בוטל קונה בעיקר באתרים אחרים.

יש אתרים אמריקאים שנותנים מחירים מצויינים בשילוח מהיר.

מוצרים סיניים עברתי להזמין מעליאקספרס, השירות שלהם מצויין כרגע והרוב מגיע תוך 10 ימים במחירי משלוח עם מספר מעקב של דולרים בודדים.

מוצר אחד שהיה לאמזון מחיר טוב הזמנתי לכתובת בארה"ב.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה החוקיות ומה הסיבות, אבל אותו המוצר יכול להיות עם דמי משלוח 9 דולרים או 49. מה שמוכרים מאמזון עצמה משום מה לרוב עולה יקר.
צריך להכנס למוצרים שנשלחים לארץ ולבדוק בצורה פרטנית מי גובה כמה על המשלוח.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן היה נראה שכל מחירי המשלוח צנחו לנורמה, אבל בשבועיים האחרונים על חלק מהמוצרים המחירים זינקו חזרה. כנראה אכן תלוי במקור ממנו המוצרים נשלחים או אולי לפי סיווג הקטגוריה שלהם.

שמתי לב שכל מה שקשור בחלקי חילוף לרכב למשל המחיר זינק ומתחיל ב40 דולר לבורג, אך בקבוקי קונטיגו שהזמנתי לחצי מהמשפחה המורחבת ב3 נגלות במועדים שונים נותרו נמוכים.

מאמין שמשבר עלויות השילוח ילווה אותנו לעוד תקופה, גם באלי אקספרס המון מוצרים שנשלחו בחינם כיום גובים דמי משלוח - שם זה מסתכם ב2-5 דולר אז זה פחות נורא, מה שנורא זה זמני ההמתנה לצבי העייף שלא מחלק את הדואר אבל זה כבר סיפור אחר.

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 38 דקות, amosbmw כתב:

טוב שנשארו עוד אתרים בעולם חוץ מאמזון.
בזמן המשלוחי חינם חגגתי עליהם, מאז שזה בוטל קונה בעיקר באתרים אחרים.

יש אתרים אמריקאים שנותנים מחירים מצויינים בשילוח מהיר.

אפשר בבקשה לקבל אתרים אמריקאים מומלצים?

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשלוחים הזולים מארצות הברית מעולם לא חזרו - זה היה פייק ניוז של טמקא.

בלית ברירה, חזרתי להיעזר בשירותי ״כתובת אמריקנית״ לדברים שאני ממש ממש צריך.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@hansממש לא מדויק. לפני כשבועיים הזמנתי חבילה נחמדה עם כשישה פריטים סטנדרטיים (בינוניים בגודל ומשקל;  נאמר כל החבילה יצאה כשני קילו) וחויבתי ב- 24$ מחיר משלוח, שזה סביר פר מוצר ונמוך ממה שהיה עולה לשלוח אותה חבילה עם שירות כתובת בארה"ב.

בדקתי עכשיו והמוצרים הללו עדיין עם מחיר שילוח סביר.

• רעיון טוב! 1

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, hans כתב:

המשלוחים הזולים מארצות הברית מעולם לא חזרו - זה היה פייק ניוז של טמקא.

בלית ברירה, חזרתי להיעזר בשירותי ״כתובת אמריקנית״ לדברים שאני ממש ממש צריך.

לא מדוייק. רכשתי סטרטר לרכב מסוג יונדאי I20 במשקל של 3.5 קילו (לא זוכר מדוייק) בעלות משלוח מצחיקה ובארץ החלק עבר מתחת לרדאר.

אמזון כמו ספקי רכיבי אלקטרוניקה משנים את מחירי הרכיבים ועלויות משלוח באופן תדיר ולא תמיד ניתן להבין מה הסיבה לשינויים.

לומר לך את האמת...יש לנו לפעמים יותר מזל משכל לכן אני תמיד משאיר בעגלת הקניות חלקים להזמנה בעתיד כאשר מחיר המשלוח יירד או/גם עלות החלק.

עריכה אחרונה על ידי מרק10

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, מרק10 כתב:

אמזון כמו ספקי רכיבי אלקטרוניקה משנים את מחירי הרכיבים ועלויות משלוח באופן תדיר ולא תמיד ניתן להבין מה הסיבה לשינויים.

ביחס לאמזון לפחות הדבר לא מדויק. עד הקורונה הארורה הזו הייתה להם מדיניות מאוד ברורה ששיקפה אסטרטגיה ברורה.

.We apologise for the inconvenience

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, מרק10 כתב:

לכן אני תמיד משאיר בעגלת הקניות חלקים להזמנה בעתיד כאשר מחיר המשלוח יירד או/גם עלות החלק.

נשמע רעיון טוב,

אבל זה לא דורש התעסקות סיזיפית?

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחירים המשלוח משתנים כל יומיים, אם אתה רוצה לרכוש משהו פשוט תבדוק מחיר משלוח כל כמה ימים.

יש פריט שעקבתי אחריו וכל כמה ימים מחיר המשלוח היה משתנה בין 16 דולר ל 44 דולר. זה עדיין עולה ויורד כל הזמן.

עריכה אחרונה על ידי Ooga
  • רעיון טוב! 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, BEEKER כתב:

נשמע רעיון טוב,

אבל זה לא דורש התעסקות סיזיפית?

אכן דורשת התעסקות של בדיקה כול מספר ימים של המחירים. מכיוון שלא מדובר על תרופות מצילות חיים יש לי סבלנות.

אני מזמין המון רכיבי אלקטרוניקה מחברות כמו מאוזר,פרנל,דיגיקי ובכול אתר יש לי סל קניות דומה שמור לצורך בדיקה/מעקב של מחירי הרכיבים.

מעת לעת החברות נוהגות להוריד את מחירי הרכיבים בצורה דרסטית כלומר במאות אחוזים למשך מספר ימים ואז אני תופס אותם על "חם".

לפני 35 דקות, Ooga כתב:

מחירים המשלוח משתנים כל יומיים, אם אתה רוצה לרכוש משהו פשוט תבדוק מחיר משלוח כל כמה ימים.

יש פריט שעקבתי אחריו וכל כמה ימים מחיר המשלוח היה משתנה בין 16 דולר ל 44 דולר. זה עדיין עולה ויורד כל הזמן.

בדיוק. 

עריכה אחרונה על ידי מרק10

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...