Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוברארו אמפרזה 2006 לא סוחב

omer naim
שימו לב! השרשור הזה בן 1385 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חייב עזרה. יש לי סובארו אמפרזה שנת 2006 אוטומט שהרכב קר אני מניע פעם ראשונה לא מניע רק בפעם השניה הרכב מניע, ובנוסף הסחיבה שלו מאוד קשה הרכב נשמע חנוק שאני נותן לו גז לוקח לו זמן עד שהוא נפתח. אני כבר לא יודע אם להאמין במוסכים כל אחד אומר לי משהו אחר  לוקחים ממני כסף על סתם חלקים ואני תמיד נשאר עם אותו בעיה.. החלפתי פילטר דלק פלגים עשו לי ניקוי בית מיצרעת פלטרים שמנים וכלום לא עוזר. מה עוד יכול להיות הבעיה? תודה לעונים 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

180ק"מ בעיה קיימת משהו כמו שנה רק בגלל מוסכים שמחפשים רק כסף ולא באמת חשוב להם הבעיה. נדלק לי מנורת מנוע כמה פעמים נתקתי את המצבר ונעלם לי ואז אחרי שבוע שוב חזר המנורה של המנוע, פעם אחת הייתי במוסך שעשה לי טיפול ונדלק לי מנורת מנוע הוא לא יצלח עם מחשב להעלים את הנורה ואז שלח אותי לחשמלי רכב  שהצליח להעלים לי את הנורה,

נכון לעכשיו שאני מניע את הרכב שהוא קר לא מניע לי בפעם הראשונה רק בפעם השניה והרכב מגיש מאוד כבד בסכיבה שלו כאילו הפתיחה שלו מאוד קשה, עשיתי לרכב ניקוי בית מיצערת פלגים פילטר דלק  ופלטרים שמנים ועדיין הבעיה קיימת כאילו לא עשיתי כלום 

עריכה אחרונה על ידי omer naim
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מת על זה שמחפשים 'להעלים' את הנורה במקום להבין למה היא דולק ולטפל בבעיה.
זה כמו שתלך לבית חולים רגל שבורה ויתנו לך כדור נגד כאבים וישלחו הבייתה.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, colauti 9 כתב:

חובה להתחבר לסורק תקלות ולהוציא קוד תקלה 

בלי זה,אין מה להמשיך הלאה.

הייתי היום אצל חשמלי הוא אומר בגלל שנתקתי את המצבר וחיברתי נעלמה התקלה והוא לא יכול לבדוק הוא אמר תחכה שהנורת מנוע תדלק שוב ותבוא לבדוק. זה הגיוני?

עריכה אחרונה על ידי omer naim
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, זה הגיוני וגם די הוגן מצידו.

כמו שאמרו לך, אחרי שהנורה תידלק שוב, גש למקום נורמלי שיתחבר לרכב עם סורק (תגיד מאיפה אתה בארץ, יוכלו להפנות אותך) ויגיד לך למה הנורה נדלקת ואז תדע מה צריך לעשות. לשחק בבינגו חלפים נגמר טוב רק עבור המוסך.

ועצה אישית - ההסברים שלך מאוד לא ברורים, תנסה להשתמש במילים יותר מובנות מאשר "מאוד כבד בסחיבה שלו כאילו הפתיחה שלו מאוד קשה" או "הרכב נשמע חנוק ולוקח לו זמן להיפתח". אלה לא מונחים טכניים ועשויים לבלבל את מי שמנסה לאבחן את התקלה. 

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, פבל כתב:

כן, זה הגיוני וגם די הוגן מצידו.

כמו שאמרו לך, אחרי שהנורה תידלק שוב, גש למקום נורמלי שיתחבר לרכב עם סורק (תגיד מאיפה אתה בארץ, יוכלו להפנות אותך) ויגיד לך למה הנורה נדלקת ואז תדע מה צריך לעשות. לשחק בבינגו חלפים נגמר טוב רק עבור המוסך.

ועצה אישית - ההסברים שלך מאוד לא ברורים, תנסה להשתמש במילים יותר מובנות מאשר "מאוד כבד בסחיבה שלו כאילו הפתיחה שלו מאוד קשה" או "הרכב נשמע חנוק ולוקח לו זמן להיפתח". אלה לא מונחים טכניים ועשויים לבלבל את מי שמנסה לאבחן את התקלה. 

אני מלוד, אז ככה בשביל להגיע למהירות של בין 40 ל60 אני צריך ללחוץ פול גז לעבור את טור 4 ורק אז הרכב מגיע למהירות בין 40 ל60 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1385 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...