Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חברת AR TRADE- ראשל"צ

אפרת432
שימו לב! השרשור הזה בן 1387 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 4 שנים רכשתי רכב מחברה בראשון לציון ועתה גיליתי שהרכב הוכרז אובדן הלכה גמור לפני שרכשתי אותו אך הדבר לא נאמר לי. האם מישהו מכיר את הסוכנות הזו  או שקרה לו מקרה דומה ? אשמח לכל מידע או עצה כדי לדעת מה האפשרויות העומדות בפני. תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. האם יש בידך את טופס ה"גילוי נאות" שהיית אמורה לקבל בעת רכישת הרכב?
2. לא בכל מקרה אובדן להלכה נגרם מנזק משמעותי, האם התבררה לך כעת בעיה מסויימת?

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נתנו לי טופס גילוי נאות אלא רק הסכם מכירת רכב ובו המוכר מצהיר שהרכב אינו מעוקל/משעובד, שלא רובצים עליו חובות צד ג' ושהפרטים של הרכב תואמים את אלה הרשומים ברשיון הרכב. 

היו לי לאורך השנים בעיות מוזרות ועתה, כשבאתי למכור גיליתי את ההיסטוריה של הרכב ושמאי העריך 55% ירידת ערך בעוד שאני שילמתי לפי מחיר מחירון. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם שילמת מחירון אז הונו אותך, אתה צריך לפנות לעו"ד, יתכן ויש מקום לתביעה במשטרה על הונאה.

• רעיון טוב! 1

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתפלאו - אבל גם סוחרים נדפקים לפעמים.

דווקא לי יש ניסיון לא רע איתו. לפני שנים רכשתי ממנו עבור חבר וולוו 940 סטיישן.

הוא אמר שהרכב יד שלישית פרטית. אני זיהיתי שרידי התקנת דלקן בפיית התדלוק.הבחור התייחב להוריד 20% מהמחיר אם יסתבר שצדקתי.

הלכנו למשרד הרישוי יחדיו - והסתבר שאני צודק והיד הראשונה היתה חברה.  

עמד בדיבורו והוריד 20% מהמחיר שדרש. הרכב נמצא אצל החברים שלי עד היום (כ-15 שנה עברו מאז)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נתנו לי טופס גילוי נאות אלא רק הסכם מכירת רכב ובו המוכר מצהיר שהרכב אינו מעוקל/משעובד, שלא רובצים עליו חובות צד ג' ושהפרטים של הרכב תואמים את אלה הרשומים ברשיון הרכב. 
היו לי לאורך השנים בעיות מוזרות ועתה, כשבאתי למכור גיליתי את ההיסטוריה של הרכב ושמאי העריך 55% ירידת ערך בעוד שאני שילמתי לפי מחיר מחירון. 
סתם מסקרן מה זה בעיות מוזרות?

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, Be roo כתב:

זה לא אומר שהונו אותו, זו יכולה להיות גם שיטת מצליח.

עלית עליו? הוא נתפס כאמין, לא עלית? הרוויח 20%

פעם שנייה היום שאני מסכים איתך...

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, אפרת432 כתב:

מסקרן אותי מקרה כזה.

א. האם יש חוק התיישנות במקרה כזה?, לכמה זמן זה תופס?.

ב.  באיזה מעמד גילית את זה?, בבדיקת רכב במכון בדיקות?, במעמד העברת בעלים?.

ג. איך גילית שהרכב עבר תאונת "אובדן להלכה" עכשיו ולא מקודם?. (לא בקטע של האשמה, אלא בסקרנות לדעת מה ההבדל בין עכשיו לבין שאתה קנית את הרכב)

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם בדקת את הרכב במכון בדיקה משלך טרם הקנייה ? 

האם יש לך את טופס הבדיקה ? אם כן,תוכלי להעלותו בטשטוש/מחיקת פרטים מזהים שלך.

כאן רואים שעשית טעות שאסור לעשות- נגשת עם המוכר-סוחר  למכון בדיקה משלו ומשם ההמשך ברור וידוע .

עריכה אחרונה על ידי colauti 9

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לסמוך על אף אחד ובטח לא על מגרש שמטרתו היא להרוויח כמה שיותר .

בנוסף לשרשור בהחלט כדאי לפנות לעו"ד בנושא ולא לוותר להם .

• רעיון טוב! 1

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, אפרת432 כתב:

בואי נדייק לרכב נגרם נזק בשיעור 55% מערכו ולכן הוא הוגדר כאבדן להלכה. אחרי שהוא תוקן שוויו (כנראה) גבוה יותר.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Be roo כתב:

זה לא אומר שהונו אותו, זו יכולה להיות גם שיטת מצליח.

עלית עליו? הוא נתפס כאמין, לא עלית? הרוויח 20%

לא סביר. היה מדובר ברכב במצב טוב לגילו ודי מבוקש. סוחר שהיה רוצה לרמות היה שולח אותי לחפש את החברים שלי בעניין הורדת המחיר, ומחכה לפראייר הבא.

רוב הסוחרים סומכים על תחושת הבטן שלהם וקונים מכוניות לאחר בדיקה די שטחית. אנחנו גם לא יודעים באיזה רכב מדובר, מה הנזק שנגרם בגינו הורכז כאובדן להלכה, ומה המשמעות הטכנית של הנזק שנגרם.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא כתבה בתגובה שלה @diller

עריכה אחרונה על ידי shellcase

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1387 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...