Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

5G - קונספירציה, או חשש אמיתי?

Skity
שימו לב! השרשור הזה בן 1433 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 18 שעות, gkiler כתב:

כשמדובר על נחיתה על הירח יש מספיק מוטיבים לפברק את זה יש גם הוכחות לאלו שאומרים שנחתנו יש הוכחות לאלו שאומרים שלא ובשני הצדדים יש עדויות מספיק חזקות ומומחים ברי סמכא לכן אישית גם פו אני דוגל בעמדה שאני פשוט לא יודע וכנראה גם לא יכול לדעת.

כמי שעקב אחר הארועים בזמן אמת (אם כי לא בשידור חי, ב-1969 עדיין לא הייתה טלויזיה בבית הורי) אני אומר לך חד משמעית שאתה יכול להפסיק לפקפק. אפולו 8 הקיפה את הירח, אפולו 11 נחתה, אפולו 13 התחרבשה ואפולו 18-20 בוטלו.

דרך אגב, האם אתה מטיל ספק בכך ש"בראשית" הקיפה את הירח והתרסקה בגלל תקלה בשניות האחרונות, או שגם השידור החי לפני שנה (מינוס כמה ימים) היה פיברוק?

לגבי הטכנולוגיה הסלולרית: זה בדיוק כמו הרכב המנועי - היתרונות לחברה האנושים עולים, ובגדול, על החסרונות. לפני שנה - שנתיים היתה בפורום הזה התלהבות גדולה מרכב אוטונומי, במחשבה שהוא ימנע תאונות דרכים. תקשורת 5G היא מרכיב חיוני בכך. הנה צד עם פוטנציאל של הצלת חיים על ידי 5G (פוטנציאל - כמובן שצריך להוכיח שהרכב האוטונומי אכן מונע תאונות).

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 27.3.2020 בשעה 18:42, gkiler כתב:

להעיד שהצד השני טועה בצורה כזאת אם אין לך הוכחות "יד ראשונה" לדעתי מראה רק על טיפשות.

גם "יד ראשונה" זה לא מספיק. קודם תוכיח לעצמך שאתה קיים, אחר כך נתקדם.

• מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי (ואני מבין בגלי RF ה-ר-ב-ה מעל לממוצע) הטיעון היחיד שמחזיק מים נגד 5G היא ש-Huawei מייצרת חלק גדול מהציוד לתחנות בסיס, תחנות ממסר ומרכזי דאטה של 5G.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר שנתיים מפתח ציוד 5g.. אמנם לא בצד בrf אלא בצד הbackbone של הרשת, אבל עדיין, מרגיש רוצח [emoji32]

האם אני חלק מהמטריקס? האם אני נורת לד קטלנית?

• מצחיק 5

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי ה FBI חברת וואווי שייכת לצבא הסיני.

חברת וואווי היא אחת החברות שבונות את תשתית של 5G

מה שאומר שכל מה שאתה עושה עם הטלפון במדינות שוואווי עובדת בו יעבור דרך הצבא הסיני.

זה בערך מה שקורה בארץ עם הנמלים החדשים והרכבת הקלה של גוש דן.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכבת הקלה תעבור דרך הצבא הסיני????

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקורונה זה בכלל קונספירציה של ביבי, אורי גלר ואהרון אהרון

הכל כדי להעלים את הכתב אישום

ברגע שיגידו שביבי זכאי כל חולי הקורונה יתרפאו

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, Liviur כתב:

שזו טענה לגיטימית של אבטחת מידע

לא של בטיחות הציוד.

זו הטענה העיקרית, שמעתי גם טענות לגבי בטיחות הציוד של Huawei, אבל זה יותר רלוונטי למתקינים, לא רלוונטי ללקוחות כלל.

לפני 9 שעות, LotusElise כתב:

לפי ה FBI חברת וואווי שייכת לצבא הסיני.

חברת וואווי היא אחת החברות שבונות את תשתית של 5G

מה שאומר שכל מה שאתה עושה עם הטלפון במדינות שוואווי עובדת בו יעבור דרך הצבא הסיני.

זה בערך מה שקורה בארץ עם הנמלים החדשים והרכבת הקלה של גוש דן.

Huawei היא חברה אחת שמציעה ציוד 5G, יש מספיק מתחרות.

אירופה למשל החליטה שאצלה לא יהיה ציוד 5G של Huawei.

הבעיה בזה היא ש-Huawei מקבלת מענקים, ולכן מציעה ציוד זול יותר, ובנוסף לזה היא נמצאת בערך שנה-שנה וחצי לפני המתחרות.

אז האיחוד האירופי החליטו שהם מוכנים לקבל רשת 5G בהיקפים קטנים יותר, איטית יותר כרגע, ולא לתת ל-Huawei לשלוט ברשת סלולר שלהם.

לפני 9 שעות, David32 כתב:

הרכבת הקלה תעבור דרך הצבא הסיני????

כן, ברגע שקנית כרטיס יתפוס אותך סיני וילביש לך מדים של צבא סין ותצטרך להצדיע למאו.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, Transporter כתב:

הקורונה זה בכלל קונספירציה של ביבי, אורי גלר ואהרון אהרון

תן ת' 20

עריכה אחרונה על ידי liav12

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז משרד התקשורת החליט לקדם במהירות שיא את התיקון לחוק שיאפשר פריסת אנטנות 5G.

התנגדויות אפשר להגיש כאן, כאשר היום הוא המועד האחרון.

התזמון מריח קצת מוזר.

וזה שיאיר לפיד תומך בזה - עוד יותר מוזר.

*לא מודאג מהקרינה, יותר מהעסקנים שיש להם יד בדבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הגשת ההצעות  במכרז 5G נדחה לסוף אפריל, איך אתה חושב אפשר לפרוס אנטנות 5G? אבל כשיש פאניקה בקבוצת פייסבוק לא צריך לחשוב.

כדאי לקרוא את הטיוטה בצד שמאל לפני שקופצים, זה בסה"כ תדרי 60GHZ ומשדרים בהספק לא גבוה.

למה עכשיו? כי לא בכל מקום יש פס רחב נורמאלי ועכשיו צריך יותר ללמידה\עבודה מרחוק.

עריכה אחרונה על ידי shake
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים לא אפויים. בטוחים (!!!) שמדובר ב"טכנולוגיה צבאית" (מה) שתשמש לריגול אחרי אנשים. בטוחים שזה מה שהתחיל את הקורונה. בטוחים שזה יאפשר מעקב אחרי אזרחים גם בלי נשיאה של הטלפון (מה מה מה) ושהולכים להשתיל בנו צ'יפים בלי שנדע (???) ועוד אלף אלפי הזיות. מה נסגר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...