Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבצעים בחברות הליסינג

Potato
שימו לב! השרשור הזה בן 795 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני דיי בטוח שאם אתה רוצה אקטיב (לא משנה איזה) הוא צריך להיות 2015 ומטה.

ה"בסיסית" מבחינת אבזור מ-2016 היא ה"ספורט" (שבאה עם 2 ליטר)

גרסת הביניים היא ה"קומפורט" (שנמכרה ב-1.5 ליטר במחיר זהה לספורט 2 ליטר, ובמחיר מעט יקר יותר ב-2 ליטר)

והגרסה הבכירה הייתה ה"פרימיום" שבאה רק ב-2 ליטר

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחיר שהוא רוצה הוא לא ימצא גם אקטיב.

לפי מה שפות"ש רשם הוא מחפש משפחתית בת 3 עם ק"מ סביר ( 80-100 אלף ק"מ) במחיר של 50-55 אלף שקל.

אני בספק אם הוא ימצא רכב משפחתי במאפיינים ובמחיר שרשם.

במחירים האלה ניתן למצוא אולי, אופל אסטרה ושברולט קרוז.

אשמח אם פות"ש יעדכן אחרי הסיבוב במגרשים.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב - לא יודע מאיפה אתם מחפשים אקטיב בת 3, אנחנו בסוף 2019, ממש סוף 2019, אקטיב הייתה עד סוף 2015 ושאריות נמכרו בתחילת 2016.

ככה או ככה או שזה לא בת 3, או שהיא לא אקטיב.

אין לי טעם אפילו לבדוק מחירים על צירוף של דגם, שנתון ורמת גימור שפשוט לא קיימים.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר מאוד, ביוני 2016 כשביקשתי הצעת מחיר לאקטיב קיבלתי תשובה שאין אצל היבואן ולאחר מכן היא פשוט הורדה מהמחירונים.

לבסוף בינואר 2017 קיבלתי הצעת מחיר לספורט ובפברואר קיבלתי אותו (ואז סגרתי מעל 4 שנים עם הרכב הקודם כבר)

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב משפחתי לא יקר ואמין - קיה פורטה. אותה כן ניתן למצוא בתקציב בת 3, לא חסר בכל חברות ליסינג.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן גם אימפרזה.

באמת שלא הייתה לי כוונה להפוך את זה לשרשור של ייעוץ לרכישה.

רק להבין מה הולך שם וכמה כל הקמפייני פרסום מצדיקים את מה שהולך בפועל בעת סגירת עסקה.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האימפרזה לא ממש באותה קטגוריה של הפורטה/המאזדה 3.

ניסיתי כמה פעמים לראות דגמי ליסינג עם חברים/קולגות ואף פעם ההצעה של הליסינג לא הייתה כ"כ משתלמת ביחס לשוק הפרטי - גם לא בהפנינג מכירות חגיגי, הם מצליחים למכור גם בלי להוריד מחירים אז למה שהם יורידו מחירים? לרוב שאתה שואל מה הרכבים שבמבצע המחירים ש"יורדים" זה על דגמים לא אטרקטיבים עם נסועה מאוד גבוהה(150 אלף צפונה) ובפועל המחיר גבוהה מהשווי של הרכב בשוק החופשי.

לדעתי האישית? בזבוז זמן.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה עניין של גישה וסטנדרטים.

הגישה של פותח השרשור זה למצוא רכב במצב נורמלי, יחסית חדש, ללא מחלות ידועות, וגם לא לרושש באותה הזדמנות את חשבון הבנק. את זה כן ניתן למצוא בחברות ליסינג, אבל צריך להיות קצת בררן ולא להסכים לרכב ראשון שמציעים ( ובדרך כלל מתחילים להציע ממה שרוצים כמה שיותר מהר להעיף מהמגרש ).

רכב הכי שמור בארץ, מלוקק, שלא אכלו בתוכו, לא שתו , שחנה רק בצל ובקושי נסע - לא ימצא.

בדיוק לפני 7 שנים עזרתי לידידה לקנות פורד פוקוס 2009 מאלדן ( היה בהשכרה, עם 80 אלף קילומטרים, עלה 56 אלף₪ ) . הרכב עדיין נוסע, עם 170 אלף קילומטרים, ללא תקלות רציניות. הצדיק את עצמו מעל ומעבר.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש 3 2.0 קומפורט בליסינג .

מרץ 18, די מאובזרת ברמת הבטיחות.

צריכת הדלק מאכזבת - מצבר מקורי עדיין.

85,580 ק"מ .

הוחלפו 2 מיסבי גלגל באחריות, מראה צד שמאל, וזהו בעצם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב לא טוען שזה 100% מהזמן המצב, גם אני מכיר רכבי ליסינג לשעבר שנסעו ונוסעים הרבה אחרי שהיו בליסינג.

אבל עדיין, אם בשוק הפרטי מחכים לך רכבים זהים/עדיפים באותו מחיר מה ההבדל? גם פה צריך לעשות בדיקה גם פה צריך לבדוק היסטריית טיפולים וגם פה יטרטרו אותך בין רכבים עד שתמצא רכב שאתה רוצה - אני לא מוצא את היתרון הגדול, הוא ווירטואלי בעיקר לטעמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהשכרה אני מעדיף להמנע.

יכול להיות שלא בצדק,אבל רכב אצל נהג אחד נשמע לי עדיף.

ראיתי רכבים פרטיים,או שהמחיר הזוי או שהרכב במצב לא טוב.

והמחירים עדיין גבוהים.

מאזדה 3 או אלנטרה עם ק"מ סביר(80-110) באיזור ה55 אלף נשמעת לי קניה בסדר,

אם אוציא מהם אחריות אז בכלל.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיאט איביזה הקודמת שלי בליסינג הייתה ליסינג נהג יחיד - עברה לפחות 4 בעלים ב3 שנות ליסינג, אבל לפי החוק זה עדיין ליסינג נהג יחיד וככה חברת הליסינג מוכרת אותה(כל פעם זה היה אצל נהג יחיד אחר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 795 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...