Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבצעים בחברות הליסינג

Potato
שימו לב! השרשור הזה בן 796 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחרונה מציפים לי את הפייסבוק והפורום קמפיינים של מבצעים בחברות הליסינג על רכבים יד שניה.

למישהו יצא ללכת ולקבל מחירים?

כי בטלפון הם לא מוכנים למסור שום מידע.

אני כן מחפש רכב,תוהה אם שווה לי לפנות בשביל זה בוקר שישי ולהסתובב או שהפרסומים נועדו למשוך לקוחות למגרשים ותו לא.

סוג של מלכוד 22 לא?

אתה מחפש רכב ליסינג בכדי להוזיל את עלויות הרכישה - רוב הסיכויים שלך, למעלה מ90 אחוז הם שתגיע בסופו של דבר למגרשים הרי - אז בין אם יש קשר למניע של הפרסומות או לא - אתה תמצא את עצמך שם.

אז כן, תיקח לך יום שישי נחמד ותעשה סיבוב על כמה מגרשים - וסה"כ אפשר למצוא היום במגרשים של חברות הטרייד אין מציאות של ממש, רכבים במצב טוב מאוד סה"כ וגם הרבה פעמים אם אתה תקנה ממגרש הטרייד אין של היבואן, רכב של היבואן עצמו - הם ידגמו לך את הרכב במוסכים שלהם.

עשיתי את זה פעמיים עם קרסו - רנו מגאן 2 שנת 2008 שפשוט ליקקו אותה בעבורי וגם קיבלתי הטבות מבהצדעה בשובי 20 אלף שקלים בערך.

ועשיתי את זה פעם נוספת עם מיצובישי לנסר דרכם שעד היום נוסעת היטב רק בבעלותו של חבר לעבודה שקנה אותי ממני אחרי שקניתי אתה יודע את מה... :wink:

דרך אגב את הרנו אני מאוד אהבתי דווקא.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר רשמתי,אני לא מחפש קורולה עם 30 אלף ק"מ מטופלת במורשה מליסינג בכירים של אסותא.

סך הכל רכב שעבר מעל הממוצע ותוחזק מאוד ממוצע שיגלם את ההנחה שתכלס הרכב היה שייך לאף אחד ב3 שנים הראשונות.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר רשמתי,אני לא מחפש קורולה עם 30 אלף ק"מ מטופלת במורשה מליסינג בכירים של אסותא.

סך הכל רכב שעבר מעל הממוצע ותוחזק מאוד ממוצע שיגלם את ההנחה שתכלס הרכב היה שייך לאף אחד ב3 שנים הראשונות.

מה שאני ראיתי זה שאצל חברות הליסינג תמצא רכב שעבר מעל ממוצע בתחזוקה שבמקרה הטוב היא ממוצעת במחיר של רכב עם 30 אלף שטיפלו או בכירים של אסותא.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות הטענות ששוק היד2 מוצף,במבחן המציאות או שאנשים חיים בסרט/מקבלים מחירים שדורשים.

מבקשים מחירון משוקלל שלרוב נוגד את ההגיון.

מי יקנה מאזדה 3 0 ק"מ בת שנתיים-שלוש ב90 כשחדשות נמכרות ב112?ועדיין זה המחירים.

ככה זה כשתמיד יש את האופציה לזרוק את הרכב בטרייד מחירון-מחירון.

מקס,לא מתכוון לקנות רכב עם מנוע טורבו וגיר רובוטי.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אומר שהם חיים בסרט אבל הציפייה שלך להשיג מזדה 3/קורולה/אלנטרה בת 3 שנים עם 80-100 אלף ק"מ במחיר של 50-55 אלף שקל היא לא בדיוק הגיונית.

מקווה בשבילך שתמצא רכב בנתונים שרשמת שלא חיברו אותו משני מכוניות ומציגים אותו כרכב ללא תאונות.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הן נמכרות עם 50-60 אלף ק"מ בסביבות ה63-65 אז נשמע לי הגיוני.

אני לא יודע בכמה הם יתמחרו ק"מ כפול,נקווה שבמספיק הפרש.

לא יהיה אז לא יהיה,יש אחלה אוטובוסים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחרונה מציפים לי את הפייסבוק והפורום קמפיינים של מבצעים בחברות הליסינג על רכבים יד שניה.

למישהו יצא ללכת ולקבל מחירים?

כי בטלפון הם לא מוכנים למסור שום מידע.

אני כן מחפש רכב,תוהה אם שווה לי לפנות בשביל זה בוקר שישי ולהסתובב או שהפרסומים נועדו למשוך לקוחות למגרשים ותו לא.

אני לא חושב שזה רק לאחרונה (אולי בזמן האחרון אתה מחפש רכב ועשית חיפוש בגוגל?) תמיד יש רכבים למכירה פעם זה מבצעי סוף שנה עברית ואז זה מבצעי תחילת שנה עברית ואז מבצעי חגים ואז מבצעי בלאק פריידי ואז מבצעי סוף שנה אזרחית ואז מבצעי תחילת שנה אזרחית וכו' וכו'

כן שווה לבזבז יום שישי אם לא לחוץ לך בזמן. אם תמצא? לא יודע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רואה בשום מצב שאני שם 55-60 אלף על רכב מאוד בינוני בן 8.

בלי קשר לזה,החברות לא מחזיקות רכבים כאלה במלאי.

התכוונתי לאנשים פרטיים GLI המפואר

<Kia Rio LX 1.4 4DR automatic 2014 <SOLD

TOYOTA COROLLA SUN 2011 automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע אם אתה מחפש רכב אז בכל מקרה שווה לך לעשות שיעורי בית והם כוללים גם ללכת פיזית למגרשים, אין מה לעשות רק ככה מוצאים משהו טוב. הייתי מתחיל במקומות כמו טרייד מוביל שמספקים רכבי יד 2 מפרטיים עם קמז' לא רע בכלל. כמובן שאם תמצא מישהו פרטי ואמין זה הכי טוב אבל צריך המון מזל בזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מעוניין לקנות מפרטיים בכלל.

שוב,אני מנסה לקבל מידע מאנשים שהיו.

ללכת הייתי הולך גם בלי לפתוח נושא בעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 796 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...