Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבצעים בחברות הליסינג

Potato
שימו לב! השרשור הזה בן 795 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המבצעים האלה לא שווים כלום. זה רק למשוך אותך לסניף ושם הוא יגיד לך שיש לו קיה פורטה עם 150 אלף ק"מ ששברו לה את הפנים מליסינג תפעולי "נהג יחיד" עלאק ויש לו 10 קונים עליה וכדאי לך מאוד להזדרז כי מישהו עוד שנייה סוגר על הרכב.

פסטיבל מספרי הסיפורים פראירים לעומתם.

לך ותחפש רכב בלי מבצע, ותתמקח. ומניסיון בין הסוכניות ובין הסוכנים יש הבדלים משמעותיים במחיר אפילו באותה הרשת.

אוטוסנטר דווקא סבבה אבל שוב, תלוי מי הסוכן שאתה נופל עליו. ולדעתי זה נכון בכל חברה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאיתמר כתב, אין כלום מאחורי הפרסומות שמפרסמות חב' הליסינג. כשאתה רואה פרסומות של 40% מתחת למחירון, בדרך כלל מדובר ברכבים בודדים עם קמ' גבוה באופן חריג שעברו כמה פיצוצים בחייהם. על רכב יחסית שמור ומבוקש (טויוטה, יונדאי, קיה, ניסאן, מאזדה) ברוב המקרים תידרש לשלם כ-14%-17% מתחת למחירון.אם החלטת שאתה הולך על ליסינג בכל מקרה ממליץ לבדוק בחב' הבאות: אופרייט ליס, ליס פור-יו ואלדן.

היום: יונדאי טוסון 22' פרימיום 2.0 ליסינג/ הונדה סיוויק האצ'בק 16'

הקודם: אאוטלנדר פרימיום 20' (ליסינג זמני) / קיה פורטה 15'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתחת למחירון? הרבה מהסוכנים מבקשים מחירון ואפילו מעל ואז עושים לך טובה שמורידים. צריך לבדוק טוב טוב מה המחירון בעצמך ולא לצאת פראייר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אתה מתעקש, אין מבצעי זהב במגרשים כאלה גם ככה כמו שהבנת.

אם כבר עדיף ללכת לטרייד יבואן ולחפש רכבים שמורים שמה.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה להתעצבן. פות"ש מאמין שימצא מזדה 3/טויוטה קורולה/יונדאי אלנטרה שנת 2016 עם 80-100 אלף ק"מ ב 50-55 אלף שקל.

נמתין לעדכון שלו.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי הנושא הזה איבד לגמרי את התועלת שלו.

תנעלו.

אתה יודע מה היה מועיל?

להגיד "הייתי במגרש x קיבלתי הצעת מחיר y על רכב z"

כל האמירות הפילוסופיות האלה והייעוץ הלא רלוונטי הזה באמת חסרי תועלת.

ואין לך מה לחכות לעדכון,לא יהיה אחד כזה.

עריכה אחרונה על ידי halperin96

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא יהיה עדכון?

לא תרצה לעזור למישהו אחר שמחפש?

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב בליסניג אתה יכול למצוא בשפע..לא חסר.. מה שכן יותר קשה למצוא פרטיים בעלי ערך גבוה יותר. יכול להגיד לך מההיכרות שלי עם טרייד מוביל יש להם רכבי יד שניה מפרטיים, כדאי לך לבדוק איתם לפני חברות ליסינג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפשתי לפני כמה זמן איוניק לחבר ונירו לעצמי במגרשים. אין רכב אחד שהוא לא צבוע או עם ק"מ נורמלי של פחות מ40-30 שנתי. פשוט מטורף.

הרכבים הטובים נמכרים הרבה לפני המגרש. וזה מחיר של 85-90 אלף ש"ח.

באמת שאני לא מבין למה אתה רודף אחרי השנתון,הייתי רוכש רכב פרטי 14-2015 ומוריד במחיר את המוכר, במיוחד אם אין מתחית פנים בשנים האלה או איזה שינוי משמעותי לטובה. במחיר הזה את קונה רכב בצבע מקורי, שהשתמשו בו הרבה פחות ויהיה שווה יותר במכירה.

מרפרוף ביד 2 יש מאזדות וסיוויקים עם -35-45 קמ במחיר של סביבות 60 אחרי מיקוח קטן ואולי אפילו פחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתם כל כך מפחדים מקילומטרז'?

אני הרבה יותר הייתי מפחד מרכב שלא נסע! - כל דבר שעשוי מגומי כנראה כבר יהיה יבש\סדוק בו החל מצמיגים ועד אטמים במקומות שלא זורחת בהם השמש.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני לא טועה לא מזמן חיפשת פוקוס ידנית

היום התפרסמה מודעה של אקובוסט 2013 למכירה

https://www.yad2.co.il/item/mpqw4z/?utm_campaign=m-ToAd&utm_source=clipboard&utm_content=Cars

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 795 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...