Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבצעים בחברות הליסינג

Potato
שימו לב! השרשור הזה בן 796 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כשלקחתי את ה-2 ליטר ספורט, יכלתי לקחת באותו מחיר בדיוק 1.5 קומפורט, עם ה-HUD ועוד איזה שטות כלשהי

אני מניח שאנשים עוד לקחו את ה-1.5 עוד אחרי, מי משיקולי חסכון בדלק ומי משיקולים אחרים, האקטיב ייעלם כי הוא נעלם בכלל מההיצע אז

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3
  • אהבתי 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

הקפצת עדכון.

לאחר 45,000 קילומטר ושנתיים ורבע שהרכב אצלי נמכרה היום לגמרי במקרה למישהו שחיפש.

סך הכל הייתה אמינה וקניה טובה.

הרכב הבא סופר מיני ידנית כלשהי.

• אהבתי 2

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, Potato כתב:

הרכב הבא סופר מיני ידנית כלשהי.

אתה עוד תרצה לחזור למאזדה

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, Potato כתב:

היו לי סיבות לא מעטות למכור אותה.

כמו?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Potato כתב:

מחיר מכירה מול מחיר קניה,מצב הרכב,מחירי הדלק.

לגיטימי.

לגבי מחירי הדלק - לי יש מאזדה 3 ספורט 2018 מנוע 2.0 סדאן (אולי היא קצת יותר קלה מההאצ׳בק, לא יודע).

צריכת דלק שלי בנסועה משולבת זה משהו כמו 1:12.5 לפי המחשב. לא שונה מקורולה 1.6CVT שהייתה לי לפני כמה שנים.

אולי כי אני לא נוסע ממש הרבה, אבל אני לא מרגיש שדלק זה משהו שבזמן הקרוב יגרום לי לשקול לעבור לרכב קטן יותר, או, רחמנא ליצלן, ידני.

בשביל הפרופורציה, אם אין לי נסיעות בלת"מ ארוכות, אני ממלא טנק פעם בשבועיים-שלוש. בסופ"ש הזה נסעתי לאילת, בערך חצי טנק כל כיוון.

מה הצריכת דלק שהייתה לך עם ה1.5?

לפני 48 דקות, Master Basil כתב:

קשה היום למצוא רכבי יד2 טובים

מי שרוצה, מוצא

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחלתי לעשות אחרי הקורונה בסביבות ה30 אלף בשנה.

צריכת דלק ממוצעת הייתה לי 1/11-12 בערך אבל אני נוסע בחיפה אז תמיד מטפס על הר.

הייתי ממלא בשביל עבודה פעם בשבוע+טיולים בסופי שבוע עוד 3 מיכלים.

סך הכל תכפיל 6 ב250 בערך, 1500 דלק.

טסט יקר 1700 שקל,ביטוח 4500.

לפני 57 דקות, Master Basil כתב:

קשה היום למצוא רכבי יד2 טובים

אבל קל למכור רכבים גרועים.

לא שזה קשור אלי,אבל השוק דפוק 

• אהבתי 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 796 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...