Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניסוי כלים ראשון בנס הרים עם ה M2

kingikra
שימו לב! השרשור הזה בן 1795 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מעניין שכשמישהו כותב משהו שהוא נגד המיין סטרים הפורום כל המנהלים יוצרים חזית להגנתו, אבל תכתוב פעם אחת ש***הערה מיותרת נמחקה*** ואתה נכנס לבלק ליסט של אותם המנהלים, ומאצילים על הcia של הפורום לעקוב אחרי כל הודעה שלך. :lol:

מי פה דיבר על אג’נדות ודעות ועניינים?

עריכה אחרונה על ידי Smiro
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 115
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אתה מבין שזה בדיוק העניין? אף אחד לא יוצר חזית להגנתו של אף אחד. אלא יוצרים חזית נגד אופי שיח שלדעתנו אין לו מקום. אופי שיח בדיוק כמו מה שכתבת בחלק שנמחק בהודעה שלך.

אני חושב שמדידת זמנים בהכרח מביאה את הנהג לנהיגה אגרסיבית יותר. מהירה יותר בוודאי, אבל גם בלימות מאוחרות יותר והאצות מוקדמות יותר, אולי קווי פניה שונים - כי הרי אתה נלחם נגד השעון.

כל מה שכתבת לא מעיד בשום צורה על נהיגה פרועה, והחלקים המודגשים גם מעידים שכנראה - כמו שחכם ממני כבר אמר:

עמיתי המלומד העיד על עצמו לא פעם ולא פעמיים ש GTI ותלתן ירוק הם רשימת איבזור עבורו ובינו לבין נהיגה ספורטיבית אין כל קשר ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.
מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה חלק? ***הערה מיותרת נמחקה***

אופי שיח זה נחמד אבל את אופי השיח של כולם פה לא מחקתם כמו בחלק שמחקת אצלי. הפורום הזה משהו. זה לא שבאמת מזיז לי כן? אבל צריך לפקוח עיניים ולראות את המציאות. אנשים פה אוהבים ללקק תחת כשזה נוח. מי יודע? אולי יקבלו סיבוב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היו מוחקים את כל ההודעה, היית צועק שסותמים פיות.

מוחקים חלק שלא לעניין (שלא לדבר על האוואטר והחתימה שלך), ועונים לך בפומבי, זה גם לא בסדר?

מה אתה רוצה, שנלקק תחת כדי שאולי תדבר יפה?

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולכם מדברים על הגברת הסיכון של נהיגה "ספורטיבית" על כבישים ציבוריים.

דעתי היא שכל עוד זה מתבצע עי אנשים חושבים ועם אחריות אישית וציבורית, אין עם זה בעיה.

עכשיו, יש פה המון חברה שיוצאים להמון טיולי נהיגה בהמון פורומים ומועדונים שונים בכבישים ציבוריים.

ופשוט לא זכור לי שום תאונה שקרתה בכלל ועם רכב לא מעורב בפרט.

שמישהוא יזכיר לי בבקשה מתי לאחרונה מישהוא שעסק בנהיגה ספורטיבית עשה תאונה שהיא אינה תאונה עצמית?

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מה מוגדר איבוד שליטה, ספין של 180 מעלות או זריקת תחת ותיקון מוצלח.

ואם הבקרות עבדו, אז סליחה, אבל השליטה לא אבדה ממש...

אישית, אני לא מודד זמנים בכביש, כי זה מביא לרצון לדחוף את עצמך יותר, ואני חושב שזו לא גישה בריאה בכביש ציבורי.

אני גם חושב שאם הייתי מפחיד את עצמי בנהיגה, אז הייתי יורד מהרכב ונותן לעצמי כאפה. זה לא אמור לקרות.

עם זאת, למי שלא היה בימים ההם, הפורום הזה הוקם ע"י מתגרזנים שנשבר להם ממטיפים שמסבירים שצריך לנהוג לאט. אנחנו אוהבים מכוניות ספורטיביות, ולא רק על מסלול, ואנחנו אוהבים אנשים עם מכוניות נדירות, כמו M2, שבאים לספר חוויות.

מי שזה לא מתאים לו, מוזמן לדפדף הלאה. לגיטימי, אבל צאו מהוריד עם הטפות המוסר.

פה זה לא פורום "אור ירוק" ולא ייקרה שכל שרשור חוויה יהפוך לשרשור "סע לאט".

וכל הקטע של "מדידת זמנים זה לא חוקי"... לא חוקי בעכוזי.

מה לא חוקי בזה?!

לא חכם... יכול להסכים (אם כי במבחן התוצאה לא קרה כלם במדידה). אבל לא חוקי? זה הופך את הנהיגה "למרוץ"?

מאיפה מנפיצים את זה, מאיפה...?!

ומה תגיד (אתה או בעלי האתר) כשיבוא אמא לילד בן 17 שקרא בפורום הזה על איך מתגרזנים בנס הרים וריסק את עצמו ביחד עם הBMW של אבא?מה יקרה כשעורך דין יבוא ויעשה מטעמים מהסיפור הזה? קשה לי להאמין שזאת הגישה של מנהלי האתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנהג יכול להיות הכי ערני בעולם אבל אין לא שליטה על המחשבות של אותו מטייל שהחליט לחצות את הכביש כי נראה לו שהנהג נוהג " בהתאם לתנאי הדרך " אבל מסתבר שהוא נוסע פי שלוש וארבע יותר מהמהירות המקסימלית הנתונה בכביש ( פרות , צנחנים , רוכבי אופניים לא חסר בכבישי הגלבוע לדוגמא ) . כל " מתגרזן " שוקל את כל הסכנות הנתונות ועדיין אין לא אפשרות לחזות את כולן ולפעמים קורות ( נגרמות ) תאונות .

כל נהג הוא אדון לעצמו ולוקח את הסיכונים והסכנות כאשר הוא לוקח החלטות בכביש ( יש מי שבוחר לכתוב ווצאפ יש מי שלוקח איתו את כל הצרות של העבודה ויש מי שמחליט לקחת את הרכב לקצה . כל אחד בוחר את הסיכונים שלו ואת רמת הסיכון )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יכול להעיד על פות"ש ולחלוטין לא מסכים עם אקט של מדידת זמנים בכל מקום שהוא לא מסלול (לדעתי האישית עצם התחרותיות עם עצמך עלולה לגרום לך לעשות שטויות) אבל כן יכול להעיד שכאשר אני אישית "מתגרזן" אני מרוכז שבעתיים מאשר בנהיגה מנהלתית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה תגיד (אתה או בעלי האתר) כשיבוא אמא לילד בן 17 שקרא בפורום הזה על איך מתגרזנים בנס הרים וריסק את עצמו ביחד עם הBMW של אבא?מה יקרה כשעורך דין יבוא ויעשה מטעמים מהסיפור הזה? קשה לי להאמין שזאת הגישה של מנהלי האתר.
תהיה ספיציפי.

היא תבוא אלי הביתה או תזמין לקפה אצלה?

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יכול להעיד על פות"ש ולחלוטין לא מסכים עם אקט של מדידת זמנים בכל מקום שהוא לא מסלול (לדעתי האישית עצם התחרותיות עם עצמך עלולה לגרום לך לעשות שטויות) אבל כן יכול להעיד שכאשר אני אישית "מתגרזן" אני מרוכז שבעתיים מאשר בנהיגה מנהלתית.

תחשוב על זה שניה, מדידת זמנים ושיפורם יכולה להתבצע אך ורק ע"י נהיגה סופר נקיה וסופר על הקוים, כל עוד אתה שומר על קווים בתוך הנתיב שלך ועל מהירות בהתאם לכביש (אף אחד לא מודד זמנים בנס הרים על 210 קמש) אני לא רואה את זה כנהיגה בעייתית.

בטח ובטח שהרבה יותר בטוח מאשר איזה ג'אחש שבא לך פתאום מעבר לסיבוב עם החלקת כוח, חצי בתוך הנתיב שלך.

וההוכחה לטענה שלי היא, כמו שכבר אמרתי, בהעדר המוחלט של תאונות בעקבות נהיגה ספורטיבית.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדידת זמנים בכביש ציבורי זה לגיטימי מסתבר, אם יש לך רכב יקר ונחשק שמעניין לקרוא עליו חוות דעת. זה לגיטימי כדי שלא ירד הטראפיק בפורום רכב כללי כתוצאה מתקופת צינון של אחד המשתמשים. אני רוצה לראות שדבר כזה היה עובר בשקט אם זה היה יוזר אחר עם רכב ערסים כזה או אחר. זה גם בטח לא היה עובר בשקט במועדוני רכב גדולים של נהגים רציניים ואמיתיים שגם מתחרים. תתגרזן למוות על המסלול, אם אתה לא יודע לעשות את הסוויץ' בין סביבה בה אתה אחראי לעצמך לבין סביבה שבה ההחלטות שלך יכולות לקחת חיים של אחרים חסר לך משהו. מדידת זמנים היא לא ניואנס מעבר לטיול נהיגה בגבולות הטעם הטוב ורחוק מגבולות הנהג והרכב, מדידת זמנים היא הסלע העקרוני שמפריד בין לגיטימי ללא לגיטימי על הכביש הציבורי שהוא לא של אבא של אף אחד מאיתנו. הכל לגיטימי ולא צדקני עד שהm2 עפה בהיגוי יתר לתוך הרכב של אשתך והילדים בדרך לטיול משפחות בשבת בבוקר.

זה שיש לנו ביקורת לא אומר שאנחנו אחוזי קנאה. חברים טובים שלי נוהגים ברכבים מעניינים יותר ואני מפרגן להם עד השמיים, לא אמנע מלמתוח ביקורת שאני מאמין בה מחשש להצטייר כצר עין.

ומי שחושב שאיבודי האחיזה שדובר עליהם היו פרומיל של תת היגוי עושה צחוק מעצמו ומקהל הקוראים. דברים כאלה לא זוכרים ומזכירים.

Sent from my INE-LX2 using Tapatalk

208GTi, 206XS, BRZ- SOLD

Mx5 Nc Prht- SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שחכם ממני כבר אמר:

מבלי להתייחס לשאלה האם בגירה שצוטטת חכם ממך או לא (אינני יודע), אציין רק שמה שכתב אינו קשור למציאות וגם לא זכור לי שנאמר אי פעם (או פעמיים) על ידי. אני כן זוכר שדווקא בנוכחותו הייתי מוכן לשים הזמנה לקופרה סטיישן - אך זו בוששה מהלגיע. זה לא נורא לשלב פרקטיות עם ניחוח ספורטיבי, במיוחד כשיש לך ילדים, ודווקא מזמן לא היה לי רכב עם גג שמש. מה שכן משותף לי ולבגירה, זו חיבה מסוימת למותג סובארו, שכל אחד מאיתנו מממש באופן שונה ;-)

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למען הסר ספק, בפעם החמש עשרה אלף, אין קשר בין הרכב של פות"ש לתגובות ש"בעדו". אין גם קשר ללגיטימיות של מה שהוא עשה.

התלונה היא כלפי האופן בו הועברה הביקורת, במיוחד לאור העובדה שהיא הועברה ע"י אנשים שההבדל היחיד בינם לבין פות"ש הוא שהם פשוט לא סיפרו על זה באינטרנט. חטא לא מצדיק עוול.

לראיה, היו שרשורים אחרים, בנושאים אחרים, שטופלו באופן דומה. בין אם בפומבי ובין אם בפרטי. השרשור הזה היה פשוט הקש ששבר את גב הגמל לגבי הגישה הטרחנית והקטליזטור שהוציא את כל אלה שלא רוצים אותה "מהחורים שלהם". האם העובדה שפות"ש יותר "קרוב לצלחת" מסתם ילד עם אוטו של ערסים עזרה לקידום העניין? יכול להיות. אבל היא ממש לא הגורם לכל התגובות אלא רק דחפה אותן בכיוון הנכון.

בסופו של דבר, חשוב לי להבהיר שהמטרה פה היא בשום שלב לא לעודד דביליזם על הכביש ולא להתחנף למקורבים או אנשים עם מכוניות מגניבות. המטרה היחידה היא רצון אמיתי וכנה לייצר קהילה של חברים שכיף לשתף בה דברים, וכיף לקרוא תגובות, גם את אלה שלא מפרגנות. יכול להיות שאני סתם אופטימיסט חיב"ס שבטוח ש"כולנו יכולים להסתדר", אבל אני חושב שזו מטרה שלפחות שווה להילחם עליה. ובאיזשהו מקום אני רוצה להאמין שזה משהו שכולם פה בלי יוצא מן הכלל מוכנים לחתום עליו בשתי ידיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחשוב על זה שניה, מדידת זמנים ושיפורם יכולה להתבצע אך ורק ע"י נהיגה סופר נקיה וסופר על הקוים, כל עוד אתה שומר על קווים בתוך הנתיב שלך ועל מהירות בהתאם לכביש (אף אחד לא מודד זמנים בנס הרים על 210 קמש) אני לא רואה את זה כנהיגה בעייתית.

בטח ובטח שהרבה יותר בטוח מאשר איזה ג'אחש שבא לך פתאום מעבר לסיבוב עם החלקת כוח, חצי בתוך הנתיב שלך.

וההוכחה לטענה שלי היא, כמו שכבר אמרתי, בהעדר המוחלט של תאונות בעקבות נהיגה ספורטיבית.

ואז בנסיון לשפר זמן מגלחים קו הפרדה בסוויפר ארוך. אני זוכר פעם באלקוש דפקו אופנוענים למישהו שגילח קו בקטנה מכות רצח.

והם צדקו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1795 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...