Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניסוי כלים ראשון בנס הרים עם ה M2

kingikra
שימו לב! השרשור הזה בן 1795 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זו בדיחה? כי זה כמובן מוכיח את ההיפך...

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 115
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לחרדתי, יצא לי לאבד שליטה בשתי פניות שונות

גבר , אתה אמיתי ?!

אם באמת "יוצא" לך מידי פעם לאבד שליטה בכביש ציבורי, אני מאוד מקווה שרשיונך ילקח לפני שתפגע בעצמך או חמור מכך באדם אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו בדיחה? כי זה כמובן מוכיח את ההיפך...

הבנת הנקרא לא משהו

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברורה לי מה הבעיה באופן הבעת הביקורת כלפי פות"ש.

הביקורת הייתה עניינית ונוגעת לצורת הנהיגה שתיאר ולא פסיק מעבר.

אם ככה אסור להעביר ביקורת, אז איך כן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברורה לי מה הבעיה באופן הבעת הביקורת כלפי פות"ש.

הביקורת הייתה עניינית ונוגעת לצורת הנהיגה שתיאר ולא פסיק מעבר.

אם ככה אסור להעביר ביקורת, אז איך כן?

רב ההערות היו כלליות לעצם הנהיגה, לא לנהיגה הספיציפית של פותש, כי אי אפשר להתייחס אליה בלי לדעת יותר פרטים.

אז קודם כל הייתי מברר, למשל, אם הבקרות עבדו. אם כן, סביר להניח שהיתה רק תחושת אובדן שליטה. ואם הוא לא מבדיל בין תחושת אובדן שליטה לאובדן, הרי הוא לא נהג טוב מספיק לאופן בו הוא נהג, ובאמת המסלול הוא המקום ללמוד בו.

והייתי מברר בדיוק מה מדד איפה ולמה.

אבל הרי המטרה של המתחסדים, כמו שנכתב, אלו שאוהבים לתת מכה באף של הכלב, היא לא לקדם אותו או את כלל משתתפי הפורום.

המטרה היא גם להחטיף למישהו, שזה מאוד נעים, וגם להרגיש מעולה עם עצמך על כמה צדיק אורגינל אתה. מושיע נערים תמימים שנקלעו למאורת הצפעונים ה וירטואלית הזו מלקפח נפשם בכבישים, ומציל אמהות מיגון.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה היה לנו. הגעה באיזור 11:30 בבוקר (צהריים?) לאשתאול, שם אני לוחץ על בורר מצבי הנהיגה ומשאיר אותו על ספורט+ (המצב הקיצוני ביותר כאשר בו, הבקרות מבוטלות חלקית.

כשיודעים לקרוא נדרשים להרבה פחות ספקולציות.

למינים ולמלעיזים אל תהי תקווה, מאחל לכל מי שמנסה לשים את הביקורת ואת המבקרים בשרשור הזה ללעג ולקלס שיהנה מהפירות הרעילים של האג'נדה הזו שהוא מנסה לקדם על הכביש.

Sent from my INE-LX2 using Tapatalk

208GTi, 206XS, BRZ- SOLD

Mx5 Nc Prht- SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחושה אישית שלי שחבל שאין עוד חברי פורום שהפוסטים שלהם הם על נהיגה ודקויות של איכויות במכוניות שעוד יש להן את זה...

שמורת טבע שהמטיילים רומסים בה את היצירות לטובת מחיר, נוחות ואפילו בטיחות - משעממת מוות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למינים ולמלעיזים אל תהי תקווה, מאחל לכל מי שמנסה לשים את הביקורת ואת המבקרים בשרשור הזה ללעג ולקלס שיהנה מהפירות הרעילים של האג'נדה הזו שהוא מנסה לקדם על הכביש.

אז בוא נדבר על זה.

אף אחד לא מנסה לקדם שום דבר על הכביש, אלא אך ורק שיח מכבד בין חברי קהילה עם תחום עניין משותף.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק בגלל שהשפה שלך תנכי"ת, ואתה כותב "אמך לוקחת שלמונים בעבור ידיעת הבשרים!" אנחנו לא מבינים שכתבת למישהו "יא בן זונה!"

עזוב את זה שלא לעגו כאן לאף כותב, אתה חושב שאתה יכול לכתוב כאן שאתה מקווה שכותבים בשרשור כאן ייפגעו פיסית, ותמשיך לכתוב בפורום?

לקלל בפורום אסור.

גם בתנכית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בוא נדבר על זה.

אף אחד לא מנסה לקדם שום דבר על הכביש, אלא אך ורק שיח מכבד בין חברי קהילה עם תחום עניין משותף.

דפדפתי שוב למעלה, ומצאתי כמה אמירות לא מאוד מכבדות, ודווקא מאנשים מאוד מכובדים. נו שוין, כל אחד ונקודת המבט שלו על כבוד.

לענייננו: האם העובדה שבמוו עצמה, בהשכרת רכבים בגרמניה, מסירה ביטוח מתאונות אם התרחשו כאשר M2 נמצאת על מצב ספורט+, מחדדת את הבעייתיות של מדידת זמנים בפרט והתגרזנות (כפי שכתב פות"ש בעצמו) בכביש ציבורי בכלל?

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי ואיי

נניח שרכשתי את הרכב הנ"ל והמצב ספורט+ הוא מצב בלתי בטוח בעליל עד שהיצרן עצמו לא מוכן לבטח את הרכב במקרה של תאונה.

האם יש לי עילה לתביעה על שמוכרים לי רכב מסוכן? שלא קיבלתי הדרכה מהיצרן כיצד לנהוג ברכב החייתי הזה. בטח ובטח אם עשיתי תאונה וחמותי נהרגה לא עלינו.

מעניין לשמוע חוות דעת מעו"ד בסוגיה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק בגלל שהשפה שלך תנכי"ת, ואתה כותב "אמך לוקחת שלמונים בעבור ידיעת הבשרים!" אנחנו לא מבינים שכתבת למישהו "יא בן זונה!"

עזוב את זה שלא לעגו כאן לאף כותב, אתה חושב שאתה יכול לכתוב כאן שאתה מקווה שכותבים בשרשור כאן ייפגעו פיסית, ותמשיך לכתוב בפורום?

לקלל בפורום אסור.

גם בתנכית.

שמח שאהבת או לא אהבת את דרך ההתנסחות "התנ"כית" שלי. זה מעניין לי שום איבר בגוף.

פירות האג'נדה שאתה מקדם הם פגיעה פיזית בבני אדם לטענתך?

I rest my case.

208GTi, 206XS, BRZ- SOLD

Mx5 Nc Prht- SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמח שאהבת או לא אהבת את דרך ההתנסחות "התנ"כית" שלי. זה מעניין לי שום איבר בגוף.

פירות האג'נדה שאתה מקדם הם פגיעה פיזית בבני אדם לטענתך?

I rest my case.

הסגנון שלך לא מעניין, רק התוכן

תגובה הבאה שלך שכוללת 'זין', או כל עלבון אחר לגופו של כותב אתה נזרק מהפורום. אם אתה לא יודע להתדיין באופן מכובד, אל תגיב.

.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1795 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...