Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתחנן לעזרתכם בנוגע לטבעת אירוסין!

enemia
שימו לב! השרשור הזה בן 1792 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 71
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בקיצור, אל תתחתן. תזכור את התגובה הזו.

[emoji6]

בקיצור, אל תתחתן. תזכור את התגובה הזו.

[emoji6]

היום הוא מתחנן לעזרה עם הטבעת, חותם לך שבעוד כמה חודשים\שנים הוא חוזר להתחנן שוב... אבל לא על טבעת :mm_tongue

קוטרים. כמה שנים אתם נשואים ?

והאמת? כל הסיפור הזה של אירוסין וטבעות והכנות של שנתיים כאילו מדובר בארמון וינדזור זר ומוזר לי. אבל אני זקן.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חודש אחרי אף אחד לא מסתכל על היהלום

שנה אחרי אף אחד לא מסתכל על הטבעת, אולי רק האישה, לוודא שהיא לא שכחה לשים אותה

7 שנים אחרי, היא זרוקה איפשהוא ומדי פעם מוצאים אותה בלי כוונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין למה כל שרשור כזה הופך להיות מזבלה של דעות לא רלוונטיות בעליל ודרישת שומה של פות"ש.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיון שכל מי שקצת יותר זקן מבין שכל המנהג הזה הוא בדיוק כמו סנטה האדום - מדובר בטריק מסחרי (במקרה זה של חברת היהלומים De Beers) שגורם לאנשים לא עשירים להוציא הרבה כסף על מה שאינו יותר מקישוט.

חוץ מזה, הזדמנות להסביר, למשל, למה הרווק רזה והנשוי שמן.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא המקרר ולא המיטה. מה שבתוכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיון שכל מי שקצת יותר זקן מבין שכל המנהג הזה הוא בדיוק כמו סנטה האדום - מדובר בטריק מסחרי (במקרה זה של חברת היהלומים De Beers) שגורם לאנשים לא עשירים להוציא הרבה כסף על מה שאינו יותר מקישוט.

חוץ מזה, הזדמנות להסביר, למשל, למה הרווק רזה והנשוי שמן.

להלן תמונה של רווק, גרוש ונשוי

https://www.google.co.il/search?q=%D7%A0%D7%A9%D7%95%D7%99+%D7%92%D7%A8%D7%95%D7%A9+%D7%A8%D7%95%D7%95%D7%A7+%D7%9B%D7%9C%D7%91&hl=iw&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiU8_Dbt6DiAhUMK1AKHTuiBNIQ_AUIDigB&biw=1638&bih=779#imgrc=FWW8zc85mDL_oM:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טבעת כמו שאתה מתאר צריכה לעלות חצי ממה שציינת.

תודה לכל המגיבים (לעניין האשכול :) ) !

לגבי העלות, אז כפי ששאלתי בפוסט הראשי - הבנתי שיש 2 סוגי יהלומים - GIA והשאר

לקנות יהלום שפחות מחצי קרט - וזו דעתי האישית - עושה את כל הטבעת כלא מרשימה, ואני חושב שהמינימום \ גודל מכובד

מתחיל מחצי קרט.

בהנחה שאני הולך על חצי קרט, במידה ואני הולך על יהלום GIA, רק היהלום צפוי לעלות 7000-8000 ש"ח.

לכן אני מניח שהרוב פה אומר שהתקציב גבוה מדי, בעצם קנה יהלום שאינו GIA ועל כן אני מניח שדעת הרוב היא

שלא כדאי להשקיע על יהלום GIA אלא על יהלום עם תעודה נחשבת פחות, ובכך לחסוך אלפי שקלים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגמרי רק ממראה עיניים.

השאר פשוט לא רלוונטי במשהו שלא תסחור בו בחיים.

כל עוד אתה מקבל מחיר הוגן - השאר זה לגמרי סמנטיקה.

כל מי שאמר שזה מיותר אגב וסכום גבוהה - צודק.

זו טבעת Overrated לגמרי - שחוץ מלהראות שבוע ראשון לחברות - אין לה שום משמעות.

אם זה Small change - סבבה - לך על זה. אבל פייר? זה באמת מיותר.

בזמנו הוצאתי על הטבעת הזו בערך רבע ממה שאתה מתכנן להוציא - והכל היה בסדר - וכמובן במרוצת הזמן היא נלבשה פעם ב...

עכשיו - אין לי מושג איפה היא - ולדעתי באיזשהו שלב גם נאבד (והוחלף) היהלום.

סתם ...

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בהחלט לא הולך לסחור בה, והתעודה מן הסתם תשב באיזה ארון שכוח אל חחחח

כשאני רושם 'יהלום GIA', אני יותר מתכוון לכך שבוודאות נתוני היהלום יהיו טובים יותר מיהלומים אחרים

מבחינת צבע, ניקיון וליטוש (נצנוץ) -> ובגלל הפרמטרים האלו אני שואל האם כדאי ללכת על יהלום שקוף\לבן\נקי יותר . :)

אגב חברים, אני יותר מאשמח גם לחנויות אמינות ומומלצות :)

ושוב מודה לכל מגיב ומגיב, אתם עוזרים לי המון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שאני מבין הסיבה העיקרית שיהלומים שנבדקו ע״י ה- GIA עולים יותר זה כי הם הכי מחמירים בבדיקה ובדירוג. השאר יותר מקלים וכנראה שהתחום הזה די פרוץ בארץ. למשל כנראה שזה אפשרי שאותו יהלום ידורג אצלם בין רמה אחת לשתיים פחות בניקיון. מכאן ההבדל במחיר. לא הייתי מציע לך לעשות מזה סיפור גדול. קנה אבן שנראית לך, אתה יכול לבדוק בעצמך שאתה לא מזהה פגמים עם לופה, בצבע DEF וסגור עניין. אם תרשום לי בפרטי אני יכול להמליץ לך על מקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש, קבל עוד דעה... קצת שונה מהרוב פה.

בזמנו הוצאתי סכום דומה על הטבעת (כולל אבן מרכזית עם תעודת GIA ומעל חצי קראט). הסכום היווה קצת פחות ממשכורת נטו חודשית שלי דאז וזה הרגיש לי סביר.

הטבעת הזו היא התכשיט האהוב של אשתי והיא עונדת אותה המון (עברו כ-6 שנים). מצד שני היא קצת פחות גנרית - הטבעת, לא האשה... בעצם... :-D (לא סוליטר ולא זהב לבן).

אני לא מצטער על הקניה הזו... בנתיים...

שיהיה בהצלחה :beerchug:

עריכה אחרונה על ידי A_lex
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...