Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התגובות על מבחני רכב בYnet

Dragonjepp
שימו לב! השרשור הזה בן 1838 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אבל ליצור תגובה מספר 1 בהסתברות 0.9 זה כבר מהלך של בוט.

יש כתבות שעולות בחצות. הוא שם ממתין בסבלנות.

ואתה חושב שאין באמת מישהו חסר חיים/מוטרד בנפשו שעושה את זה?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• חברי המעגל הראשון

או שזה בעצם טמקא בעצמם עם התגובות האלה שנועדו לשלהב אנשים אחרים להגיב וליצור תנועה באתר.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מכיר בוטים שיודעים לעשות סקרי שוק על מחירי רכבים עם אותו שילוב של מנוע ותיבת הילוכים ממבחר מדינות שונות עם קאצ' פרייז בהתאם לרכב הספציפי (על כל רכב יש לו איזה משפט, נגיד משהו בסגנון "כי בארץ הפיקנטו הקטנה באה עם תג מחיר גדול גדול") אני לא יודע אם זה מטעם ווינט או שאר תיאוריות אבל אין ספק שבן אדם כותב את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי הכשרה בפסיכולוגיה, איני יודע עם לך יש.

עם זאת, נדמה לי שלכתוב טוקבק אחד ליום במדור רכב, לא שונה מהותית מלכתוב תגובה ליום בפורום רכב.

ליצור תגובה כמו שלו זה סיפור של 2 דק' בלחץ.

בדיוק. לכן הוא לא נחוש, כי זה לא קשה ואין לזה תכלית, הוא אובססיבי.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכלית כנראה שיש. עובדה שאנשים מדברים על הנושא בזכותו (ולדעתי יש יותר מאחד).

כיום: סקודה קודיאק 1.5, פיג'ו 108 1.2
לפני: סקודה אוקטביה  *  סיטרואן C2VTS ❤️ *  פיג'ו 206  *  מזדה 3 * רובר 214SI ידנית ❤️ * מזדה לנטיס  * פורד אריקה ידנית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאן אנחנו מדברים עליו, לא על הנושא.

הנושא עצמו ניטחן כבר עד דק בדיונים אינספור.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתוך שלא לשמה בא לשמה :idea:

כיום: סקודה קודיאק 1.5, פיג'ו 108 1.2
לפני: סקודה אוקטביה  *  סיטרואן C2VTS ❤️ *  פיג'ו 206  *  מזדה 3 * רובר 214SI ידנית ❤️ * מזדה לנטיס  * פורד אריקה ידנית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי יותר מטריד ההליך הזה של מלחציים במח או הדיאטה של יחיאל.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שכותב את זה אלו סוכני מכירות במדינות אחרות שמנסים למשוך אליהם קהל לקוחות כמה יותר רחב, ולגרום להגירה המונית של ישראלים לעבר אותן ארצות כדי ששם יקנו את הרכבים, וכך לגרום להתמוטטות שוק הרכב בארץ הקודש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור, לאף אחד פה אין מושג. אולי הדרך היחידה לדעת זה לשאול את מי שכותב שם את הביקורות. יש פה כמה אנשים שבטח נפגשים עם הכותבים האלה בכל מסיבת עיתונאים של יבואן כזה או אחר, השקות למיניהן, תשאולו אותם פעם הבאה) פבל?

פיג'ו 2008 82כ"ס ידנית, 2014, עגלה נגררת ומעשנת בשר ענקית!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבדיקה לא מדעית בעליל שערכתי כרגע בכמה כתבות, נדיר מאוד שהוא התגובה הראשונה.

זה בוט שמופיע בכל כתבת רכב, לרוב בין התגובות הראשונות ותמיד מוגדש בעשרות לייקים.

יותר מפריע לי שYENT מאשרים את הטרול הזה כבר 4-5 שנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1838 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...