Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התגובות על מבחני רכב בYnet

Dragonjepp
שימו לב! השרשור הזה בן 1811 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בכל מבחן רכב בYnet, בטוקבקים, תמיד מופיעה התגובה הבאה: "אני גר ב___, כאן הרכב עולה רק ___, בישראל זה ____, זה הזוי, בלה בלה בלה". זה לא משהו רנדומלי. התגובה תמיד מופיעה בין הראשונות,בדרך כלל כראשונה או שנייה. כמעט תמיד זה כתוב באופן דומה אבל לחלוטין לא זהה, כך שניתן להעריך שזה לא אותו הכותב.

מאז ומתמיד עניין אותי מי עומד מאחורי זה - האם זה מישהו מתוך המערכת עצמה? ארגון בעלי רכבים כל שהוא? מועדון? תנועה פוליטית? באמת יש להם תקווה שבסופו של דבר אחרי שהם יטפטפו על המוח של כולם תקום פה מחאה שתשנה את המיסוי או שזה נעשה לשם שעשוע בלבד (לא נראה ככה)? בקיצור, מלחמה מוזרה שכזאת שקבוצה של אנשים נלחמת בעקביות. נכון, הם נודניקים (זאת כל השיטה), אבל עדיין, במינימום מגיע להם שאפו על הכוונות ואורך הרוח אם כי אני אישית לא הייתי מצפה שזה יתן אפקט אמתי.

חשבתי לעצמי שיש סיכוי לא רע שכאן בפורום אפגוש מישהו מהכותבים האלה, הייתי שמח להבין איך כל זה התחיל. סתם מעניין.

פיג'ו 2008 82כ"ס ידנית, 2014, עגלה נגררת ומעשנת בשר ענקית!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

זה ברור. זה בוט של הימין החדש.

מה שמצחיק זה שאנשים עוד עונים לבוט.

מה שלא בדקתי זה האם המחירים שהרובוט מקריץ באמת קרובים. אלגוריתמים חכמים.

כי לא פעם בתגובות מתקנים אותו על המחיר האמיתי בחו"ל.

דרך אגב דיברו על זה שלשום בנושא הבחירות : הרעלת הדיונים בתגובות לא קשורות כדי לשתק את הדיון המהותי.

כמובן ש ynet יכלו להכניס אמצעי נגד אבל הם כנראה לא רוצים.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבוט של "ב י ש ר א ל..." קיים עוד מלפני מערכת הבחירות הקודמת ואולי אפילו גם זו שקדמה לה, כך שאני בספק רב שהניאו-רייט עומדים מאחוריו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא באמת מאמין שזה הימין החדש. פה אני סתם מטריל....

אם חושבים על זה לעומק ייתכן שזה באמת בוט פנימי של ynet .

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא בוט, פשוט בנאדם נחוש שאיך שהוא קולט כתבת רכב שעולה הוא מביא את התגובה הזו ואני מאמין שלרוב זה כן אותו בנאדם לפי אופי הניסוח למרות שלא אתפלא אם קמו חקייניים שמזדהים עם המטרה.

זה כבר רץ בכתבות הרכב של וויינט לא מעט זמן ומבחינת המטרה של זה לא נראה שזה באמת משפיע או יכול להשפיע אבל שאפו על הנחישות שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אחד הממים שלהם, ביחד עם "מה אכפת לי, אני מתדלק ב100 שקל", "בלינוקס זה לא היה קורה", ועוד

או שזה הבחור הזה שפותח פה שירשורים שצריך לממן מכוניות חדשות לעניים.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ממש לא בוט, זה בן אדם שאכפת לו.

לפעמים הופכים את זה לפוליטי כי כל בקורת נגד המדינה נתפסת אצל אנשים מסויימים כבקורת נגד רוה"מ.

מן הסתם זה קשקוש; כי גם כאשר פרס, רבין, ברק, שרון או אולמרט כיהנו, אך אחד לא וויתר על חליבת הנהגים...

כיום: סקודה קודיאק 1.5, פיג'ו 108 1.2
לפני: סקודה אוקטביה  *  סיטרואן C2VTS ❤️ *  פיג'ו 206  *  מזדה 3 * רובר 214SI ידנית ❤️ * מזדה לנטיס  * פורד אריקה ידנית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העיקביות היא חולנית, כך שקשה לי להאמין שמדובר בבן אדם.

מצד שני, על התנהלות דומה מושתת ויקיפדיה.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא בוט, פשוט בנאדם נחוש .

לא נחוש, אובססיבי באופן פתולוגי.

אנשים נחושים עושים, לא מקשקשים באינטרנט.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נחוש, אובססיבי באופן פתולוגי.

אנשים נחושים עושים, לא מקשקשים באינטרנט.

אין לי הכשרה בפסיכולוגיה, איני יודע עם לך יש.

עם זאת, נדמה לי שלכתוב טוקבק אחד ליום במדור רכב, לא שונה מהותית מלכתוב תגובה ליום בפורום רכב.

ליצור תגובה כמו שלו זה סיפור של 2 דק' בלחץ.

לפני: סקודה אוקטביה  *  סיטרואן C2VTS ❤️ *  פיג'ו 206  *  מזדה 3 * רובר 214SI ידנית ❤️ * מזדה לנטיס  * פורד אריקה ידנית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל ליצור תגובה מספר 1 בהסתברות 0.9 זה כבר מהלך של בוט.

יש כתבות שעולות בחצות. הוא שם ממתין בסבלנות.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבדיקה לא מדעית בעליל שערכתי כרגע בכמה כתבות, נדיר מאוד שהוא התגובה הראשונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ynet מפרסמים רק מה שהם רוצים לפרסם.

אי מתאר לעצמי שהרוב מגיע מהם.

תכתבו תגובות ל 10 כתבות ב YNET ותראו מה הם כן מפרסמים.

בשבילהם התגובות הם חלק מהכתבה.

תעשו לייק לתגובה ימנית וכתבה שמאלנית ותראו שאפילו הלייק שלכם נעלם.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1811 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...