Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[כתבה]עבריין תנועה? רכבך יוחרם

ami123
שימו לב! השרשור הזה בן 6969 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הילד הזה אם הוא מספיק בוגר ובשל בשביל לקבל רישיון ולהיות אחראי על חייו וחיים של אנשים אחרים ,מספיק בוגר בשביל לא לעבור על חוקי התנועה ואם עבר אז לשאת בתוצאות העונש, בטח ובטח שהאוטו משמש את האבא לפרנסה.

היום הוא הסיע יותר נוסעים מן המותר, מחר הוא יעבור באור אדום. אתה תעמוד מול אבא שלו בהלווייה?

חוק מצויין.

כבר גזרת עליו שהוא יעבור באדום, וימות. ובטח בסרט שאתה חי הוא גם ייקח איתו משפחה שלמה וכלב.

לא שופטים אדם על עבירות שהוא יעשה.

רק על מה שהוא כבר ביצע.

החוק הזה מטומטם יותר מההוא שמאפשר לשוטר לתת דו"ח על נהיגה בשכרות אחרי שבדיקה הוכיחה שהנהג תקין.

dirty old man

need love too

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני אישית חושב שיש הרבה מקום לחוק הזה.

ולבנאדם שאמר ש-"האוטו שלי לא ביצע את העבירה משמע הוא לא צריך לשבת בכלא".

אז בשבילך אתן תשובה מפורטת. ועוד אבוהא צריך! כדי שאתה תלמד את הלקח, ואתה תלמד את הבן שלך חלקח, שהבן שלך ילמד לקח!

בוא תדמיין לעצמך את האנאלוגיה הבאה:

אדם שיש לו אקדח, ויכול להיות שגם כמה בעיות נפשיות יוצא היום לרחוב, ויורה למישהו ברגל.

הוא כמובן טוען שנפלט לו כדור וכו' וכו'. אבל הוא התכוון שזה יקרה...

אז היום הוא לא הרג אותו. מה המשטרה צריכה לעשות? להחרים את האקדח או פשוט להיכנס לבית של הנאשם ולשים את האקדח במגירתו ליד המיטה שיחכה לו שם מתי שהוא יחזור מהכלא?(במקרה שלנו - יום מקסימום יומיים).

ועכשיו אחרי האנלוגיה המעניינת. אתה באמת חושב שישימו בנאדם בכלא במדינה שלנו בגלל שהוא ביצע עבירת תנועה???

שטויות במיץ. יקרה בדיוק מה שקורה היום עם משתמי הסמים הקלים - תאי המעצר עולים על גדותיהם והמשטרה נאלצת לשחרר עצורים אחרי יומיים...

מה שעשו בניו יורק כנראה היה הכי חכם - החרימו מכוניות של עברייני תנועה, ומתי שמגרשי המכוניות המוחרמות התמלאו, הם התחילו למכור אותם במכירות פומביות.

ותסלחו לי מאוד, אבל מי שנוהג בהשפעת סמים, או מסיע מספר חריג של אנשים ברכב, או בכל אחת מהעבירות שצויינו - צריך לקבל עונש מוות בתליה! כי אם הוא לא הרג אף אחד עד היום זה רק עניין של זמן עד שהוא יהרוג. ואני לא רוצה להיות הקורבן שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראת בכלל את מה שכתוב?

אתה מבצע את אחת מהעבירות הללו?

קראתי את מה שכתוב ואני לא מבצע את העבירות האלו אבל אתם לא מבינים שבישראל, כמו בישראל החוק הזה יהפוך לכלי בידי המשטרה.

החוק יכתב והמשטרה תפרש אותו בדרך שלה ואז נגיע למצב שבו על דברים קטנים יקחו לנו את האוטו.

החוק במתכונות הנוכחית הוא מצויין, אבל נראה לכם שהוא באמת ישאר ככה?

תמונות של הבובה http://Ami18.pic.co.il :razz:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החוק בבסיסו הוא נכון. אבל (וזה אבל גדול מאוד!), יש ליישם אותו כפיתרון אחרון, ולא כדרך חיים!!!

ישנם אנשים ששלילה לא ממש מזיזה להם, למה? כי הם הרי "מעל" החוק...

לאותם אנשים (סליחה, חלאות) צריך להחרים את הרכב...

בגדול, נכון, החרמה של רכוש פרטי היא פגיעה בפרטיות. מצד שני, לא הייתי רוצה לראות עבריני תנועה בכלא. למה? כי אני משלם מיסים, ואני לא רוצה שהמיסים שלי ילכו על זה דבר... לפחות שיעשו משהו מועיל, שיסללו כבישים כעבודות שרות ותוך כדי כך ילבשו סרבלים שעליהם כתוב "אני עבריין תנועה, משלם את חובי לחברה"...

אני בטוח שזה יגרום להרבה בני אדם וגם לכאילו עם עונדה+טונה_פלסטיקים_סטייל_מהיר_ועצבני להוריד את הרגל מהגז...

יש עוד צד לזה, זה חוק שפוגע בשכבות החלשות בעיקר... מי שיש לו שני רכבים או יותר יכול "לספוג" את האבדה... אבל מי שיש לו רכב אחד...

כמו כן, אף אחד לא ערב לביטחון הרכב שלך בחניון... כולנו יודעים איזו שחיתות יש בחניוני המישטרה. רכב מגיע לשם, וחוזר ללא מערכת וללא רמקולים...

אני מקווה שלא ימהרו להפוך את הנשק הזה למחלבת כסף שניה...

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החוק הזה יכול להיות טוב אם הוא יוגבל לעבירות שרשומות בכתבה...

אבל לא לכך התכוון המחוקק כאשר הוסיף את המילה " יותר ", עצם המילה הנ"ל מאפשרת לדחוף כל עבירה ( שבואו נודה ולא נעמיד פנים כולנו עושים ) לחוק.

בעזרת חוק זה מתכוונת הכנסת להעשיר את קופת המדינה באמצעות גביית דמי שהייה, גרר וכד'.

והאם המדינה מתחייבת להחזיר לך את האוטו כמו שנלקח??? מן הסתם לא!

אז לכל אלה שחושבים שהחוק הנ"ל יוכל לעבוד בישראל... תחשבו שוב, אני בטוחה שביום יום אתם מבצעים עבירות תנועה מבלי לחשוב, כמו: 20 קמ"ש מעל המותר בשטח עירוני, לעבור בכתום מהבהב, לעבור מנתיב לנתיב מבלי לאותת, להיתקע בנתיב השמאלי, פרסה במקום אסור ועוד...

תארו לכם מצב בו שוטר חמום מח ( ורובם כאלה ) עוצר אותך על העבירות הנ"ל ואתם מתווכחים קצת והוא מחליט לחלט לכם את האוטו... ותחשבו על זה!

* אותי יצטרכו להחרים יחד עם הבייבי

Lancia Kappa Turbo

מועדון " לנצ'יה ישראל "

www.scale-forum.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שהעבירות האלו חמורות, מה הקשר בין הזכות לקניין לעונש שצריך לקבל?

אם אדם פשע, לא מענישים אותו בכך ששוללים ממנו זכויות אדם אחרות, גם אם נראות קשורות במבט ראשון... (לדוגמא אדם שגנב ונמצא אשם- האם מותר לגנוב ממנו?).

בכל מקרה לדעתי עונשים על עבירות שכאלו צריכות להיות במגבלות הענישה של מאסר/קנס/עבודות שירות וכד'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוק מטומטמם בעייני.

נהגים ימשיכו לעבור באדום ולא לעצור בעצור, שזה הרבה יותר חמור מנהיגה של נהג חדש עם יותר משני אנשים.

אני רואה הרבה פעמים ביום במיוחד בחדרה נהגים עוברים על ימין ושמאל באדום, ועל מסילת ברזל אחרי שהאור מהבהב והמחסום חצי למטה.

לא, אבל זה בסדר....

מה אשמים ההורים של נהג שלקח להם את האוטו לבילוי שישי.

אסור להחרים רכוש, עדיף שיקחו את הרישיון או יתנו מאסר בית ולא יקחו רכוש.

ובאמת מה קורה אם זה רכב ליסינג או חברה?!

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החוק הזה גרוע. ההשוואה בין החרמת רכב להחרמת אקדח מראה על יכולת שכלית של עכבר מעבדה. אולי אצלך האוטו הינו כלי הרג, אצלי הוא כלי תחבורה.

אם יחרימו רכב לאדם שנוסע בשלילה, עובר באדום כאשר הוא בגילופין ובורח מהשוטר, לא אצטער על אותו דביל, אלא על עצם ההחרמה.

הכוח הניתן למשטרה בשם הרוגי תאונות הדרכים עובר כל גבול ובלתי ניתן לעצירה. העם, מתוך חוסר אונים, נותן להם מנדט לעשות הכל על מנת "למנוע תאונות דרכים", ומה שהם עושים זה לגרד את הבייצים כשהם על הממל"ז. במקום להחרים את הרכב (שיכול לשרת את בני משפחתו, שלא הורשעו בדין), ניתן לעצור את הנהג, אם יש הצדקה לכך.

את המכוניות תשאירו מחוץ למשחק.

dirty old man

need love too

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יואל,

מצטער מאוד שאתה חושב שיש לי יכולת שכלית רפה כל כך...

אבל עכשיו ברצינות. מה נראה לך הפתרון הריאלי? הרי יש לך את כל התירוצים "למה לא" אז איפה התשובה האמיתית?

מה ירתיע את הנהג הישראלי? הרי זוהי השאלה האמיתית כאן! תעזבו לרגע את הדיון של "מי ביצע את העבירה" "מה ביצע את העבירה".

זה ממש לא מזיז לאף אחד את הביצים! מה ירתיע את הנהג הישראלי אני שואל?

שלילה? פחחחחחחחחחח הצחקתם אותי! קנס? בשביל זה יש עורכי דין.

אז מה? מאסר? אז על כל טמבל שעשה עבירת תנועה נצטרך עוד תא בכלא. נראה לכם באמת שהמשטרה מסוגלת לעמוד בכזה עומס?! אין סיכוי שבעולם! זה לא פתרון פרקטי!

במצב היפותטי, אם הייתי מבצע עבירת תנועה והיו מחרימים לי את הרכב לחודש, הייתי נוהג אחרי אותו חודש כמו טאטאל'ה.... וזה מרתיע ועוד איך שזה מרתיע!

אם זה לא היה מרתיע הת'רד הזה לא היה נפתח מלכתחילה!!!

עד כאן 60 שניות מאת "עכברונים קטנים במעבדה"...

לילה טוב וחג פורים שמח

אלעד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית חושב שיש הרבה מקום לחוק הזה.

ולבנאדם שאמר ש-"האוטו שלי לא ביצע את העבירה משמע הוא לא צריך לשבת בכלא".

אז בשבילך אתן תשובה מפורטת. ועוד אבוהא צריך! כדי שאתה תלמד את הלקח, ואתה תלמד את הבן שלך חלקח, שהבן שלך ילמד לקח!

בוא תדמיין לעצמך את האנאלוגיה הבאה:

אדם שיש לו אקדח, ויכול להיות שגם כמה בעיות נפשיות יוצא היום לרחוב, ויורה למישהו ברגל.

הוא כמובן טוען שנפלט לו כדור וכו' וכו'. אבל הוא התכוון שזה יקרה...

אז היום הוא לא הרג אותו. מה המשטרה צריכה לעשות? להחרים את האקדח או פשוט להיכנס לבית של הנאשם ולשים את האקדח במגירתו ליד המיטה שיחכה לו שם מתי שהוא יחזור מהכלא?(במקרה שלנו - יום מקסימום יומיים).

ועכשיו אחרי האנלוגיה המעניינת. אתה באמת חושב שישימו בנאדם בכלא במדינה שלנו בגלל שהוא ביצע עבירת תנועה???

שטויות במיץ. יקרה בדיוק מה שקורה היום עם משתמי הסמים הקלים - תאי המעצר עולים על גדותיהם והמשטרה נאלצת לשחרר עצורים אחרי יומיים...

מה שעשו בניו יורק כנראה היה הכי חכם - החרימו מכוניות של עברייני תנועה, ומתי שמגרשי המכוניות המוחרמות התמלאו, הם התחילו למכור אותם במכירות פומביות.

ותסלחו לי מאוד, אבל מי שנוהג בהשפעת סמים, או מסיע מספר חריג של אנשים ברכב, או בכל אחת מהעבירות שצויינו - צריך לקבל עונש מוות בתליה! כי אם הוא לא הרג אף אחד עד היום זה רק עניין של זמן עד שהוא יהרוג. ואני לא רוצה להיות הקורבן שלו.

מה קורה אחרי תקופת ההחרמה (בNY) הרי אין כבר מכונית כי מכרו אותה

באופן כללי לבעל הרכב יש זכות גישה לרכב (בחניון המשטרתי) על מנת לקחת ממנו דברים או להתניע כדי לא לקלקל את המנוע?

OWNER OF:

VW PASSAT 2001 130HP LUXURY (FATHER)

VW GOLF 2005 102HP AUTO (MOTHER)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוק מטומטמם בעייני.

מה אשמים ההורים של נהג שלקח להם את האוטו לבילוי שישי.

אסור להחרים רכוש, עדיף שיקחו את הרישיון או יתנו מאסר בית ולא יקחו רכוש.

ובאמת מה קורה אם זה רכב ליסינג או חברה?!

מה הם אשמים?!

הם אשמים בזה שלא חינכו את הצאצא שלהם להתנהג כמו בן אדם על הכביש.

אשמה שלדעתי מצדיקה את ההחרמה!

כי כשהיה לי את הרשיון 4חודשים - אבא שלי קלט אותי מפרפר ברמזור ולא ראיתי את האוטו

חצי שנה בגלל זה. אבל אח"כ הייתי טאטלה.

:-D

כל הציוד למכירה!

Clarion | Morel | JL Audio | Helix | Custom Crossovers | Custom Silver RCAs

<< FF

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקטע של המלווה צודקים

בקטע של ההורים צודקים

אבל תבינו משהו: השוטרים בארץ "מתלהבים" מעצמם, ואוהבים כוח ועוד כוח. וזוהי הוכחה. דוגמא: הוספתה שיפור לאוטו והלכתה למפגש? הלך האוטו - הרי רשום ועוד לא? זה יתווסף..

רבתה עם השוטר? אל תדאג - יקבמנו אותך השוטר יגיד שלדעתו, אתה שיכור- שלום לאוטו.

ולא - הם לא מפחדים מאף אחד, הם עושים את זה ללא בושה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה הוספת ספויילרים גדולים היא לא חוקית או חצאיות שמגיעות נמוך מאוד

במידה והאוטו יורד מהכביש כמה עולה להחזיר אותו בחזרה?

האם המשטרה יכולה לראות רכש ששופר ע"י ציפ או לא ניתן לעלות על כזה דבר?

OWNER OF:

VW PASSAT 2001 130HP LUXURY (FATHER)

VW GOLF 2005 102HP AUTO (MOTHER)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה הוספת ספויילרים גדולים היא לא חוקית או חצאיות שמגיעות נמוך מאוד

במידה והאוטו יורד מהכביש כמה עולה להחזיר אותו בחזרה?

האם המשטרה יכולה לראות רכש ששופר ע"י ציפ או לא ניתן לעלות על כזה דבר?

מה הקשר של השאלות הללו לת'רד הזה?

לא מדובר כאן על הורדה מהכביש אלא על החרמה. יש הרבה הבדל.

וספויילרים+חצאיות - שינוי מבנה.

אין מצב שבעולם ששוטר יבחין שיש לך צ'יפ. אם שינו לך את התוכנה שקיימת בתוך הצ'יפ - בחיים לא.

אם חיברו לך צ'יפ שונה והשאירו סימנים של הלחמות שבורות וכו' - יש מצב(רק אם זה בוחן תנועה דקדקן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יואל,

מצטער מאוד שאתה חושב שיש לי יכולת שכלית רפה כל כך...

אבל עכשיו ברצינות. מה נראה לך הפתרון הריאלי? הרי יש לך את כל התירוצים "למה לא" אז איפה התשובה האמיתית?

מה ירתיע את הנהג הישראלי? הרי זוהי השאלה האמיתית כאן! תעזבו לרגע את הדיון של "מי ביצע את העבירה" "מה ביצע את העבירה".

זה ממש לא מזיז לאף אחד את הביצים! מה ירתיע את הנהג הישראלי אני שואל?

שלילה? פחחחחחחחחחח הצחקתם אותי! קנס? בשביל זה יש עורכי דין.

אז מה? מאסר? אז על כל טמבל שעשה עבירת תנועה נצטרך עוד תא בכלא. נראה לכם באמת שהמשטרה מסוגלת לעמוד בכזה עומס?! אין סיכוי שבעולם! זה לא פתרון פרקטי!

במצב היפותטי, אם הייתי מבצע עבירת תנועה והיו מחרימים לי את הרכב לחודש, הייתי נוהג אחרי אותו חודש כמו טאטאל'ה.... וזה מרתיע ועוד איך שזה מרתיע!

אם זה לא היה מרתיע הת'רד הזה לא היה נפתח מלכתחילה!!!

אלעד

אלעד... כשטענתי לרפות שכל לא חשבתי עליך אישית... כן?

ועכשיו ברצינות. השאלה הנוספת היא מה הגבול.

נניח ונעביר חוק חדש: במקום להחרים את הרכב, נגרוס אותו. אה? למה לא? הרי אם מישהו סיכן את באי הדרך ועבר ברמזור אדום, או נהג בשכרות :drinking: , או בשלילה :nono: , או כולם ביחד, כי לא חינכו אותו כראוי או בגלל שהוא מזלזל בחיי אדם, או כי הוא לא ראה שהשוטר ממתין לו בסיבוב עם טופס גריסה מיוחד, זה מגיע לו, לא? מה אתה אומר?

לדעתי לא רק שהחרמת הרכב לא תועיל, היא תפגע בחפים מפשע. שימו לב, לא שופטים אדם אלא על מעשיו הוא.

מה כן?

אם החרמת הרכב באה כטיפול לכלל הציבור, הרי שהסברה תועיל פי מליון ותעלה חיוכים במקום עצבים. שוטר שעוצר אותך ומסביר לך למה לנהוג אחרת, ללא מתן דו"ח, יעיל יותר מזה שנתן דו"ח.

אם החרמת הרכב באה כטיפול בנהגים סוררים אחרי מידע מודיעיני ומעקבים וכו', אין צורך להחרים כלי רכב, ניתן לטפל בבן אדם ישירות.

בכל מקרה, מתן כוח אדיר כל כך לשוטרים מתוסכלים זה טעות שהחברה תשלם עליה ביוקר.

dirty old man

need love too

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6969 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...