Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[כתבה]עבריין תנועה? רכבך יוחרם

ami123
שימו לב! השרשור הזה בן 6969 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יואל שלום,

רעיון הגריסה אכן עבר בראשי...

הבעיה היא שאת הישראלי הזועף(ויש מספיק כאלה) שום דבר לא מרתיע.

דו"ח? לא ירתיע אותו, כנ"ל למשפט, כנ"ל לשלילה(הכי גרוע). אם בן אדם נוהג בתקופת שלילה הרי שהדבר אומר שהוא מצפצף בכל לשון של צפצוף על המערכת.

ושלא יעזור גם אם תקח לו את האישה והילדים והוא עדיין ימשיך לנהוג בשלילה.

לדעתי זה טוב במידה מסויימת שלשוטרים במדינה המחורבנת הזאת יש קצת כוח, בשביל לטפל ברפי השכל שמסכנים את כולנו...

ובעצם מה שאתה אומר זה שצריך לשים שוטרים שיש להם תעודת הוראה ותואר ראשון בפסיכולוגיה, ואז כשהם עוצרים אותך הם צריכים לדבר על ליבך ולהסביר לך לאט ובעדינות מה עשית(תוך כדי שימוש במונחים כמו "פילפלון", "מתוקון" וכו' וכו') לעשות לך "נו נו נו" ולשלוח אותך לדרכך עם נשיקה על המצח.

לא יודע מה איתך אבל הישראלי הממוצע יפרפר משם כאילו אין מחר.

במדינה הזאת לעולם לא תיתכן אכיפה "עדינה", אלא רק אכיפה תוך שימוש בכוח מסויים כנדרש(או "ברוטאלית" אם תרצו), בגלל אופי הנהגים ואופי האנשים הכללי במדינה.

אלעד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפי דעתי אולי יהיה ניתן ליישם את זה אך רק במקרים קיצוניים (גם זה לא בטוח)...

כלומר למשל במקרים של אדם שנוהג תחת השפעת סמים או אלכוהול, או אדם שנוהג בשלילה (אם זה מסיבות מוצדקות)...

אנשים כאלו (במיוחד אלו תחת השפעות שונות) מסכנים את שאר הנהגים ולכן אם לשלול להם את הרשיון או לתת להם קנס לא עוזר אז זה יכול להיות פתרון לבעיה...

מצד שני מי מבטיח שהם לא ימצאו רכב אחר לנהוג בו, ואז החרמת הרכב לא ממש תעזור...

כלומר יש עוד בעיות עם החוק החדש שצריך לפתור לפני שהוא יהיה בתוקף...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד משהו הייתי רוצה להוסיף....

עצם העובדה שהגענו להצעת החוק הנ"ל...

עצם זה שקיימים נהגים שמצפצפים על החוק ונוהגים שיכורים או מסוממים או בתקופת שלילה.

עצם קיום כל העובדות הנ"ל הביא למסקנה המוצדקת לטעמי, שאין דרך אחרת אלא להחרים את הרכבים.

בברכת שבת שלום

אלעד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי אולי יהיה ניתן ליישם את זה אך רק במקרים קיצוניים (גם זה לא בטוח)...

כלומר למשל במקרים של אדם שנוהג תחת השפעת סמים או אלכוהול, או אדם שנוהג בשלילה (אם זה מסיבות מוצדקות)...

אנשים כאלו (במיוחד אלו תחת השפעות שונות) מסכנים את שאר הנהגים ולכן אם לשלול להם את הרשיון או לתת להם קנס לא עוזר אז זה יכול להיות פתרון לבעיה...

מצד שני מי מבטיח שהם לא ימצאו רכב אחר לנהוג בו, ואז החרמת הרכב לא ממש תעזור...

כלומר יש עוד בעיות עם החוק החדש שצריך לפתור לפני שהוא יהיה בתוקף...

אם הייתי חושב שבמדינה שלנו יישמו את זה רק במקרים קיצוניים אז זה יהיה חוק מצויין וכי טוב להרתעה מנהיגה עם שלילה.

אבל במדינה ישראל השוטר יהפוך לאמא ואבא של החוק ואז יקחו לך את האוטו בגלל דברים קטנים שלא אמורים לגרור עונש כזה. זה רק עיניין של זמן עד שהשוטרים יהפוך לקובעים למי ילקח האוטו ואם השוטר לא אוהב איך אתה נראה הוא יקח לך את האוטו! בישראל חוק כזה לא יעבוד ולא בגלל האנשים אלא בגגל השוטרים ש"יקחו את החוק לידיים" כמו שקורה הרבה.

תמונות של הבובה http://Ami18.pic.co.il :razz:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל הספקנים

להזכירכם במדינת ישראל שיעור התמותה הגבוהה ביותר הוא בכבישים ולא במקומות אחרים.

תגיעו למסקנות בעצמכם.

הרי לקחת לנהג ישראלי את רכבו הינו כמו לסרסו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, זה סופי.

עבירה חמורה=שלילת רשיון (תלוי בעבירה)+החרמת רכב ל-60 יום+דמי גרירה ואיחסון במגרש+קנס.

כל זה יכול לעשות קצין במשטרה במשפט שדה, לפי ראות עיניו.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3065613,00.html

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין מה יקרה כאשר יתפסו את הנב*** הפ"ח גלעד ארדן מטייס על 200 קמ"ש עם הוולוו הממשלתית???? נראה לכם שגם לו יחרימו את הוולוו?!

אז זהו, שלא!

כבר נמאסו עליי כל ה120 בטלנים שמחממים כסאות אי שם בירושלים וקובעים חוקים מטומטמים ומחליטים החלטות הזויות לחלוטין בלי להקשיב לאנשים שבחרו בהם.

הכנסת האחרונה מאגדת בתוכה את קבוצת הזקנים הכי אינפנטילים ולא קשורים לעם ממנו הם צמחו.

הפתרון?

קנה לך חבר שוטר ( מומלץ קצין במתנ"א ).

Lancia Kappa Turbo

מועדון " לנצ'יה ישראל "

www.scale-forum.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה ומחרימים את המכונית ניתן להגיע למגרש ע"מ לקחת דברים שיש במכונית כגון מערכת או רמקולים או להריץ את המנוע

OWNER OF:

VW PASSAT 2001 130HP LUXURY (FATHER)

VW GOLF 2005 102HP AUTO (MOTHER)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במתכונתו הנוכחית , ועם הסעיפים הנוכחיים (מלבד חוק המלווה לנהג חדש ,שכן טרם הצלחתי להבין את ההגיון בנסיעה ולימוד ממישהו שלא עבר שום הכשרה ועושה טעויות אולי פאטאליות יותר מאותו נהג חדש במקום לתת הכשרה מסודרת וטובה) החוק הזה מצויין.

רק שלדעתי תוך חצי שנה יהיו תיקונים לחוק ,ועניין השלילה עקב מהירות מופרזת יגיע פנימה ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, נניח וזה יעבוד, ויכניסו את החלק של המהירות המופרזת. כמה מופרזת זה מופרזת? מה אם תופסים אותי על 59 לוקחים לי את הפיאט שלי? 65 אולי?

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי וויזמיר!

הרי השוטרים בישראל לא ידועים בתור אינטלגנטים גדולים (רובם המכריע). אז אם אני נוסע במהירות של 130 כאשר הכביש ריק באיילון (בד"כ בשעות הבוקר המאוד מוקדמות) אז השוטר ימצא לנכון לקחת לי את הרכב כי נסעתי 40 קמ"ש מעל המותר למרות שאני לא מסכן אף אחד וזה די אינפנטילי לצפות שאני אנסע על 90-100 קמ"ש בכביש ריק?

רפובליקת בננות.

banana.gif

עברתי לכתובת חדשה

(יותר מדי בעיות בהתחברות-משתמש).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6969 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...