Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לאון קופרה 2018 או גולף GTI 2018 ושיפורם

barrdalall
שימו לב! השרשור הזה בן 2041 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אפשר להיות מטומטם וחסר אחריות עם כל רכב.

תגיד לאמא ואבא שיבדקו כמה יעלה הביטוח, עלות של 15-14 אלף לשנה היא לא מופרכת.

ושיפורים מבטלים אחריות יצרן,לא הייתי משפר כלום בשנתיים-שלוש הראשונות.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שלאבא ואמא יש בעיה של כסף אם הם קונים לו כרכב ראשון לאון קופרה או GTI, לא נראה לי שמחירי הביטוח בדיוק מרתיעים אותם.

גם לי זה נראה קצת מוגזם כרכב ראשון אבל מדובר פה באנשים אמידים מאוד שיכולים להרשות את זה לעצמם, בואו נודה באמת שבתכלס היינו מתים שיהיו לנו הורים כאלה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דורון,

בתכלס לא.

אני יכול להעיד על עצמי שההורים יכולים לקנות לי רכב מתי שהם רק ירצו אבל מעדיפים לחנך לחסכון

ושאני אקנה משהו כשאני באמת צריך אותו ולא ככה סתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמן שאנחנו צוחקים כאן, נראה לי שהבן אדם כבר הלך עם ההורים שלו וקנה את 2 הרכבים, אחד לסופ"שים ואחד לאמצע שבוע.

ורק אוסיף שאולי בארץ הרכבים האלו נחשבים "רכבי ספורט" ונראים מהצד כמו איזה משהו מהסרטים, אבל בפועל באירופה הרכבים האלו הם עממיים לכל דבר ועניין. זה גם לא משנה אם תגיע ל-100 קמ"ש תוך 7 שניות או 8 שניות, גם ככה תעמוד ברמזור מאחורי משאית ואוטובוס ותיסע על הבאמפרים ב- 30 קמ"ש בלחץ.

לא חושב שקופרה נחשב כרכב עממי, בכל העולם. בנוגע לתירוץ שאי אפשר לעשות שום דבר בארץ, אפשר. יש מספיק כבישים שיתנו לך להשתולל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שקופרה נחשב כרכב עממי, בכל העולם. בנוגע לתירוץ שאי אפשר לעשות שום דבר בארץ, אפשר. יש מספיק כבישים שיתנו לך להשתולל

הייתי בכמה וכמה מקומות בעולם, ובעיקר בארצות הברית העצומה ולא ראיתי סיאט פעם אחת, מלבד טולדות ישנות. לפעמים נדמה לי שאנחנו הפראיירים היחידים שקונים את הרכבים האלו... :?

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דורון,

בתכלס לא.

אני יכול להעיד על עצמי שההורים יכולים לקנות לי רכב מתי שהם רק ירצו אבל מעדיפים לחנך לחסכון

ושאני אקנה משהו כשאני באמת צריך אותו ולא ככה סתם.

כן, השאלה היא איזה רכב ההורים שלך יכולים לקנות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בכמה וכמה מקומות בעולם, ובעיקר בארצות הברית העצומה ולא ראיתי סיאט פעם אחת, מלבד טולדות ישנות. לפעמים נדמה לי שאנחנו הפראיירים היחידים שקונים את הרכבים האלו... :?
דווקא יש סיאט ברחבי אירופה לא כמו בישראל אבל יש

וחוץ מזה זה בסה״כ הכול פולקסווגן רק יותר זולה

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, השאלה היא איזה רכב ההורים שלך יכולים לקנות...

זה לא משנה.

לצורך העניין מאזדה 3 ספיריט חדשה.

עדיין העניין הוא העיקרון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אם ההורים של פות"ש מחפשים לאמץ עוד בן.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ורק אוסיף שאולי בארץ הרכבים האלו נחשבים "רכבי ספורט" ונראים מהצד כמו איזה משהו מהסרטים, אבל בפועל באירופה הרכבים האלו הם עממיים לכל דבר ועניין.

בחייאת?!

בבריטניה נהג חדש לא יכול להשיג ביטוח חובה לרכב כזה. אף אחד לא יהיה מוכן לבטח אותו, והם יודעים למה.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין שאולי יש לך לאון קופרה, אבל שוב, בעולם ובמיוחד באירופה, ששם אתה יכול להשיג מרצדס SLS ורכבי BMW ומזראטי במחיר שהוא לא גבוה במיוחד - בכלל לא יודעים מה זה סיאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועדיין תתפלא שיש לא מעט רכבים עממים כמו סיאט במדינות הללו,

אני קיבלתי סיאט שכורה בשוויץ, ולא הייתי הסיאט היחיד על הכביש זה בטוח.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2041 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...