Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עם איזה ארנק אתם משוטטים?

ירחמיאל
שימו לב! השרשור הזה בן 1989 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

IMG_20180403_104229.jpgIMG_20180403_104222.jpg

אני צריך את עזרתכם, בתמונות ארנק קטן (פתק משרדי 7.6X7.6 ס"מ כרפרנס ) של קסטרו

הוא אצלי הרבה שנים וכבר מראה אותותיו, מחפש תחליף *זהה* אם יש מקום ששולח אז בכלל מושלם.

מבחינתי זה אחלה ארנק

הוא לא גדול ומגושם ככה שנוח לשים אותו בכיס הקדמי

יש כיס למטבעות וכל עוד הם בודדים הם לא מורגשים

בעצם כל מה שיש לארנק סטנדרטי להציע רק בגרסת מיני.

עריכה אחרונה על ידי Nuker
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...
  • תגובות 148
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מקפיץ בשביל לחוו"ד את ה Original Tyvek של Slimfold ; אני איתו כבר קרוב לחצי שנה ונראה שכבר צבר מספיק קילומטראז' בכדי שתוכלו להתרשם מאיך שהוא נראה חיצונית. את העבודה הוא עושה כמו גדול - מחזיק את כל מלאי הכרטיסים שלי/ניירת בקטנה מבלי שבכלל ארגיש שהוא עלי ; אינני מסתובב עם מזומן עלי כך שבשבילי מדובר בפתרון די אידיאלי. מבחינה חיצונית הוא עבר טרנספורמציה מלוק קרטוני לקרטוני משוייף אך לא החל להקרע או להתפרק. העניין החיצוני זו הסיבה שבגינה אני מתחיל לפזול לכיוון ה Original Soft Shell, אך המחיר שלו קצת מופקע לטעמי.

מצ"ב תמונות.

IMG_20180811_175158.jpg

IMG_20180811_175145.jpg

IMG_20180811_175129.jpg

IMG_20180811_175107.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שלי,

הגעתי למסקנה שאני לא רוצה לסחוב יותר ארנק גדול.

זה הארנק שלי, קטן, צר, תמיד בכיס, לא מורגש.

יש בפנים רישיון, תעודת זהות, כרטיס קופת חולים, כרטיס אשראי, צ'ק, מזומן.

לא מצאתי משהו אחר בעובי יותר קטן שנתן לי פתרון 1534013387140.jpeg1534013412963.jpeg1534013438667.jpeg

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני רוצה משהו כזה, אבל שיהיה מקום לשטרות ומטבעות.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

המלצה חמה על הארנק הזה שעלה לי כ 50 ש''ח באיביי, כולל מקום לשבעה כרטיסים + שניים נוספים בחלק הפנימי + מקום לשטרות במזומן.

לפני ההזמנה למרות שהיה כתוב שזה מעור הייתי סקפטי אך לאחר שהגיעה ראיתי שהוא אכן מעור, היום אני איתו כבר כחודשיים ומרוצה.

לחיוב: זול, קטן ונוח, מכיל כל מה שאני צריך כמעט

לשלילה: אין מקום לכסף קטן, בנוסף ישמע פתטי אבל הייתי שמח לדחוף תמונות של אשתי והילדים.

מומלץ בחום!

P81010-084045.jpegP81010-084015.jpegP81010-083955.jpegP81010-083951.jpeg

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארנק עבודת יד שלי. מסתובב איתו פלוס מינוס 4 שנים באיטרציות וגמרים שונים. שני כפיסי עץ עם חירוץ לגומייה. 1539152511652.jpeg1539152565174.jpeg1539153048047.jpeg

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk

Mazda diesel rat in the making

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתמש ב money clip מנרוסטה שעלה לי 2.5 דולר לפני 10 שנים.

מחזיק כמה שטרות, רשיון וכ.א.

וזהו.

וזה גם לא עלי, זה תמיד באוטו ואני לוקח את זה רק אם אני יוצא לקנות משהו.

לא מבין למה צריך לסחוב יותר מכרטיס אשראי 1-2, רשיון ועוד איזה כרטיס נגיד של העבודה או סיבוס

כסף קטן שישאר באוטו

למה בנאדם צריך לסחוב עימו יותר מזה?

כלי כתיבה? ניירת? שיהיו בתיק, תיק של המחשב או משהו.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשתגדל - או תזדקן - תבין.

הצרכים מאוד אישיים. אני לא יכול לעבוד בלי החותמת שלי. אני זקוק לשני זוגות משקפיים (שמש וקריאה). אני זקוק לשני צרורות מפתחות. אני זקוק לכמה כרטיסים חוץ מכרטיס האשראי ורשיון הנהיגה (למשל כרטיסי כניסה למקום העבודה וכרטיס לחתימה אלקטרונית). ויש עוד כמה פריטים. כל זה יושב בתיק הכתף. חוץ מזה יש גם תיק לעבודה עצמה שלתוכו נכנסים כלים מקצועיים, סנדביצ'ים ותרמוס. ובאגף אחר מסמכים.

דווקא מחשב אני לא צריך לסחוב. בעבודה יש דסקטופ בכל משרד.

אתה מבין את זה, ברוך?

וכהערת אגב - להשאיר כרטיסי אשראי ורשיון נהיגה ברכב חונה זה לא חכם. בלשון עדינה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
Behold the mighty right-butt-chick prosthesis:[ATTACH]502460[/ATTACH]

בעקבות גלי ההתייעלות והמינימליזם שמכים פה, קניתי ארנק עור גנרי ב10$ והעברתי אליו כל מה שאני צריך מהאוביס הזה. התוצאה - עובי הארנק ירד מ5 ס"מ ל2.5. זה עדיין לא אידיאלי אבל בארנקי העתיד שלכם אי אפשר להכניס תעודת זהות ישראלית.

רישיון נהיגה, 2 כרטיסי אשראי, כרטיס של קופת חולים, תעודת מילואים ורב קו, יש לי גם כל מיני כרטיסי ביקור שאני לפעמים צריך, פנקס תורם דם, מדבקות "חנית כמו ז'" ועוד כמה ניירות מקופלים זה בערך 1.5 ס"מ.

תוסיפו על זה גם שטרות, כמה מטבעות ואת הארנק עצמו - לא ניתן להימלט מהגדלה א-סימטרית של הישבן.

20181010_092323.jpg

לגבי תיק, להסתובב עם תיק זה תיק רציני. מזכיר לי את מיני-התקפות-הלב בתקופת הצבא כשאתה פתאום לא מרגיש את משקל הנשק על הכתף.

לוקח קופסת אוכל לעבודה בשקית ניילון של שופרסל, כמו שאר החלכאים והנדכאים שמסתובבים בחוץ בשעות האלה. למה, אני טוב יותר מהם?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצה חמה על הארנק הזה שעלה לי כ 50 ש''ח באיביי, כולל מקום לשבעה כרטיסים + שניים נוספים בחלק הפנימי + מקום לשטרות במזומן.

לפני ההזמנה למרות שהיה כתוב שזה מעור הייתי סקפטי אך לאחר שהגיעה ראיתי שהוא אכן מעור, היום אני איתו כבר כחודשיים ומרוצה.

לחיוב: זול, קטן ונוח, מכיל כל מה שאני צריך כמעט

לשלילה: אין מקום לכסף קטן, בנוסף ישמע פתטי אבל הייתי שמח לדחוף תמונות של אשתי והילדים.

מומלץ בחום!

[ATTACH]510547[/ATTACH][ATTACH]510548[/ATTACH][ATTACH]510549[/ATTACH][ATTACH]510550[/ATTACH]

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

לינק? שם? משהו ..?

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לינק? שם? משהו ..?

סורי זה פשוט כבר נעלם לי מהאפליקציה, נכנסתי עכשיו מהמחשב.

בכל מקרה עדכנו את המוצר, זה הקישור למוצר המעודכן: https://www.ebay.com/itm/Genuine-Leather-Business-ID-Credit-Card-Holder-Wallet-Pop-Up-Cash-Holder-Purse/183168963940?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2057872.m2749.l2649

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתמש ב money clip מנרוסטה שעלה לי 2.5 דולר לפני 10 שנים.

מחזיק כמה שטרות, רשיון וכ.א.

וזהו.

וזה גם לא עלי, זה תמיד באוטו ואני לוקח את זה רק אם אני יוצא לקנות משהו.

לא מבין למה צריך לסחוב יותר מכרטיס אשראי 1-2, רשיון ועוד איזה כרטיס נגיד של העבודה או סיבוס

כסף קטן שישאר באוטו

למה בנאדם צריך לסחוב עימו יותר מזה?

כלי כתיבה? ניירת? שיהיו בתיק, תיק של המחשב או משהו.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

הכי טוב.1539197741979.jpeg

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...