Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עם איזה ארנק אתם משוטטים?

ירחמיאל
שימו לב! השרשור הזה בן 1989 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

Behold the mighty right-butt-chick prosthesis:[ATTACH]502460[/ATTACH]

שמתי לעצמי למטרה להוריד אנשים מהארנקים הטיפשיים האלה, או יותר נכון - מסחיבת כל הבית בתוך הארנק.

יש לי מישהו במשרד שתמיד לפני שהתיישב היה מוציא בקושי את הארנק העמוס שלו מהכיס ומניח אותו על השולחן.

שמתי את הארנק הפצפון שלי ליד הארנק שלו להראות לו את ההבדל, והצעתי לו להוציא את כל מה שהוא לא משתמש בו על בסיס יומי או אפילו שבועי. כיום הוא מסתובב עם ארנק פצפון כמוני..

מחזיק בו:

8 כרטיסים (ת'כלס, אני צריך רק 5 או 6 לשימוש יומיומי, אבל שיהיה).

כמה שטרות

מדי פעם מטבעות שאני מקבל כעודף

לא קניתי סתם מחזיק כרטיסים כי לרוב הכרטיסים די גלויים בו, והמזומן מוחזק בחלק החיצוני. רציתי משהו שאפשר לסגור היטב.

הארנק עובר התעללות די קשה ורואים את זה - מעריך שאחליף אותו בשנה הקרובה. קניתי דרך קיקסטארטר כי הקונספט מצא חן בעיני (כולל חסימת RF, או לפחות כך הם טוענים. לא יודע אם עובד או לא).

2018-03-27 14.24.59.jpg2018-03-27 14.25.51.jpg

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 148
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מסתובב כבר 20 שנה עם ארנק של סטיב

הורד.jpg

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדברים האלה של יש הקול יש עמידות של ג'יפ (מקורי). השאלה היא האם הם מספקים את הצרכים.

ולכל האנשים שמחזיקים רק ארנק קטן - איפה אתם מחזיקים את המפתחות? הטלפון? המשקפיים? פנקס הצ'קים (כן, במדינה המפגרת שלנו גם על זה אי אפשר לוותר). כמובן שיש פתרון לא אלגנטי - דגמ"חים צבאיים - אבל הם לא מתאימים לעבודה מול קהל.

אז אני זקן והעבודה שלי מצריכה כמה פריטים שחייבים להיות צמודים אלי, אבל גם בלעדיהם אני צריך איזה קיטבג צמוד.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתמש בארנק הבא - Wally bifold:

https://www.distilunion.com/products/wally-bifold?variant=27569642632

זה ארנק דק , מעור איכותי עם Money clip באמצע.

אין מקום למטבעות (אני לא משתמש כמעט במזומן) - אבל הוא פשוט מדהים.

מומלץ בחום!

בדקתי הרבה אלטרנטיבות וכולן הוחזרו (תודה אמזון) כי הם פשוט לא קרובים לרמה שלו.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

96229_leecooper3.jpg96229_leecooper4.jpg

מה לעשות, אני מסתובב עם ארנק עור גדול יחסית, לא כמו הרוב פה שמסתובבים עם מחזיקי כרטיסים. :)

גם ככה אני מסתובב עם תיק קטן כל הזמן, אז לא איכפת לי מהגודל שלו. :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולכל האנשים שמחזיקים רק ארנק קטן - איפה אתם מחזיקים את המפתחות? הטלפון? המשקפיים? פנקס הצ'קים (כן, במדינה המפגרת שלנו גם על זה אי אפשר לוותר).

לא יודע אם קטן, אבל משתדל שיהיה דק. מחזיק בו שטרות, 5-6 כרטיסי פלסטיק (אשראי, רישיון, קופ"ח), כמה פתקים חשובים (כרטיס תורם דם למשל), שיק פתוח.

מפתחות בכיס קידמי, בצמוד למטבעות. טלפון בכיס החולצה ואם אין, בכיס הקידמי השני, לא עם המפתחות. משקפיים על העיניים, ומשקפי שמש (מולטיפוקל) רק באוטו, לנהיגה.

שיק פתוח בארנק. השימוש בשקים כמעט ולא קיים, וגם אם כן, בד"כ הצורך ידוע מראש.

מאז שאני זוכר את עצמי, אני לא אוהב להסתובב עם תיק/שקית ביד. מה שנכנס בכיס, טוב, אם לא, לא לוקח. כמובן שקניות זה יוצא דופן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתמש בארנק הבא - Wally bifold:

נראה טוב, אבל אני חושב שהוא לא יתאים לי כי הוא צר מדי בשביל שטרות של 500 יורו.

:lol:

(סתם, ראיתי שיש גם גרסת יורו. וגם אין לי ממש שטרות 500 יורו).

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

PORSCHE DESIGN שחור, מעור.

בי-פולד עם 6CC, כיס למטבעות, 2 כיסים לשטרות.

עלה הרבה.

4~ שנים ועדיין נראה חדש. 0 סימני בלאי.

בתכלס, מצטער שלא קניתי Mont Blanc שיספיק לכמה דורות.

כיום: נמאס לי, רוצה לעבור ל-Money Clip.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שנכנס בכיס, טוב, אם לא, לא לוקח. כמובן שקניות זה יוצא דופן.

הכל אישי, אני לא סובל משהו בכיסים, בגלל זה מסתובב עם תיק. רק מפתח מהרכב ומטבע 5 ש"ח לסופר יוצאים דופן, כל דבר אחר בכיס משגע אותי, לא יודע למה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.slimfoldwallet.com/products/thin-wallet-micro-tyvek

הכי דק שמצאתי, השני שלי.

הראשון החזיק כ-5 שנים...

שלי גם החזיק 5 שנים אבל החליט לברוח ממני לאירלנד.

הזמנתי עכשיו ארנק זהה אבל מבד soft shell רק כי הוא טיפה יותר עבה ואני מקווה שאם הוא ינסה לברוח שוב אני ארגיש בחסרונו בזמן.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
לדברים האלה של יש הקול יש עמידות של ג'יפ (מקורי). השאלה היא האם הם מספקים את הצרכים.

ולכל האנשים שמחזיקים רק ארנק קטן - איפה אתם מחזיקים את המפתחות? הטלפון? המשקפיים? פנקס הצ'קים (כן, במדינה המפגרת שלנו גם על זה אי אפשר לוותר). כמובן שיש פתרון לא אלגנטי - דגמ"חים צבאיים - אבל הם לא מתאימים לעבודה מול קהל.

אז אני זקן והעבודה שלי מצריכה כמה פריטים שחייבים להיות צמודים אלי, אבל גם בלעדיהם אני צריך איזה קיטבג צמוד.

משקפי שמש במשרד או באוטו, מפתחות/טלפון/ארנק בכיסים וזהו. וגם אותם אני לרוב שם בתיק של אשתי :lol:

לצ'קים מעולם לא הזדקקתי בהפתעה.

הצמצום הזה מסתדר לי גם עם ניהול העסק, שבו באופן נדיר למדי אקח את התיק של הלפטופ לפגישות, אם יש לי מה להציג ללקוח.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שיש פתרון לא אלגנטי - דגמ"חים צבאיים - אבל הם לא מתאימים לעבודה מול קהל.

תלוי איזה קהל. אני נאמן בלעדית למכנסי דגמ"ח כבר מעל עשור, מה שלא הפריע לי להיות אזרח פרודוקטיבי ואפילו לפתח קריירה די מצליחה, שכללה שלוש שנים במחלקת מכירות אירופאית.

מצד שני, אולי רק בגלל זה אני עדיין רווק... :-)

עריכה אחרונה על ידי Derish
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דריש - אתה מגיש שירותים טכניים ברמה גבוהה ובאתר הלקוח. בדיוק האיש שצריך להופיע בסרבל מבהיק ומגוהץ, כמו בפרסומות בז'ורנלים. לא משהו שמתאים לפקיד בנק, רופא או מורה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

כמובן, אני בסה"כ אומר שגם בגילך המופלג עוד לא מאוחר לשנות מקצוע. אנחנו תמיד צריכים אנשים טובים, במיוחד כאלה שיודעים להתנהל היטב בחו"ל ולכתוב דו"חות ברורים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...