Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים ללאון 225/40/18

BeBest
שימו לב! השרשור הזה בן 1388 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 91
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בוקר טוב.

אז בסוף אני קונה 2 צמיגים כמו המקורים ב1400 כלל הכל, והצמיד השמאלי קידמי עובר אחורה מצד ימין.

מקווה שנגמר הביפור עם הפנצ'רים, 2 חודש וחצי זה ממש מעצבן :-(

Enviado desde mi ONEPLUS A3003 mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, עשית בשכל.

תיזהר מהמדרכות - צמיגים בעלי חתך נמוך פגיעים מאוד.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, בדקתי את הצמיג השני שנחתך בקטנה עם הבחור איפה שקניתי עכשיו, הוא אמר שבטסט זה תלוי מי בודק, יכול שישימו לב יכול להיות שלא, לך תדע, לא בא לע לקחת סיכון.

לגביי מה שאתה אומר, הפנצ'ר הזה לא יודע איך זה קרה, הרכב חנה מ10:30 עד 01:00 באותו מקום, לא זז, פתאום כשיצאתי שמעתי משהו אבל בהתחלה חשבתי שפצצתי איזה שקית נעיילון, אחרי דקה קפץ הסימן שחסר אוויר :-(, לך תדע.

החתך הקטן שלא מפריע אני כן יודע מה קרה, עשיצי פרסה בתוך קניון, חשבתי שאני עובד ופגעתי באבן ושפשפתי את הג'אנט בקטנה וקרה מה שקרה :-(.

קיצר, עכשיו מאחורה יהיו 2 צמיגים עם אותו ק"מ ומקדימה 2 צמיגים חדשים, חח.

זה הצמיג שהלך לעולמו

זב הצמיג שלא חייב להחליף אבל כבר מחליף.

IMG_20180530_112902.jpegIMG_20180530_110603.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצמיג שהלך לעולמו, הוא כזה באופן מובהק.

האחר, אינו אמור לפסול בטסט כלל. פגיעה שטחית באזור שמיועד לספוג את המכות האלו במקום החישוק.

יכולת להדביק אותו למקום אם מתעקשים ולשכוח מזה. אין שום השפעה בטיחותית ושום חלק משלד הצמיג אינו נחשף.

(רק להבהיר, כי אינני בעל מקצוע בנושא).

לטעמי יכולת להסתפק בהחלפת צמיג בודד.

ואם כבר זוג, אז אפשר היה לשדרג לאחד הצמיגים שדובר פה במהלך השרשור, למשל המישלין PS4, שיהיו עדיפים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתקן כי לא הבנתי נכון בהתחלה.

הצמיג ש "לא עובר טסט" לא באמת הייתי צריך להחליף, הייתי מעדיף כבר, הבחור אמר לי שזה תלוי מי בודק וכמה הוא מסתכל, אבל לא רציתי לקחת סיכון פשוט.

לגבי הלקנות זוג כבר אחר, לא בגלל שאמרו פה, אבל הייתי מדעיף בכל מקרה שיהיו אותם 4 צמיגים פשוט.

לגבי המישלין, לא יודע אם זה נכון, אבל איפה שקניתי אמר לי הבחור ש המישלין יותר "רגישים" על פגיעות, כאילו שמה שקרה לי, אם היה מישלין, האורס את כל הצמיג לגמרי..

לא יודע אם זה נכון או לא, כבר החלפתי, מעדיף לשכוח מזה ושלא אצטרך לחשוב על להחליף צמיגים לעוד 3 שנים לפחות :-(

אגב, הצמיגים המקורים הם שבוע 33 2017, והחדשים שבוע 51 2017, הם בסדר יחסית נכון?

עריכה אחרונה על ידי kurko1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנית צמיגים טובים מאוד, במחיר סביר וטריים ( פחות מחצי שנה ). אין מה להסתכל אחורה.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ושכח מזה.

את הצמיג בתמונה השניה שמור או תמכור אין אין לו פגיעה והוא תקין. החלק ש״חתוך בקטנה״ רק מגן על החישוק מדרכות ונראה שזה מה שעשה

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקנת S001 מחדש?! לדעתי טעות, אחיזה שלהם לא להיט, מחיר יקר ללא סיבה משמעותית, במחיר ששמת זוג יכולת לשים AD08R או R888R או לשים RS3 Z222 והיית נשאר עם עודף לכיוון פרונט.

צמיג שלא שווה תכסף שלו בעליל, אני מקדימה שמתי Z222 ומאחורה נשארתי עם המקורי, האוטו מתנהג שונה לחלוטין גם בפניות וגם בישורת...מנסיון של נסיעה יומיומית וגם מסלול.אגב Z222/R888R/AD08R זה לא סמי סליק, זה צמיג אקסטרים, יש הבדל לא קטן בין צמיג סמי סליק לצמיג קיץ אקסטרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל מה הבחור שנוסע בצורה רגועה צריך את הדגמים האלה?

בדיוק חצי מאורך החיים של ברידג'סטון. וחוץ מזה, הצמיגים כבר נקנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

vladcar צודק.

כבר קניתי ואני לא נוסע למסלולים ולא עושה דברים כאלה.

וטעות גדולה שלי באמת שלא שמרתי את הצמיג שנחתך בקטנה, ברך לי מהראש :-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנהיגה יומיומית זה קצת אוברקיל כל מה שהצעת ובטח שלא יחזיק שלוש שנים

Sent from my iPhone using Tapatalk

מי נוסע בארץ 3 שנים עם אותו צמיג? גם צמיגים איכותיים מתייבשים פה אחרי שנה וחצי ולא משנה כמה חומרי.

אבל פשוט להבא שהפותש לא ירוץ לקנות צמיגים בקלות דעת אלה יראה איזה צמיג יהיה עדיף לו באמת(תקציבית ופרקטית)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם הלאון הקודמת הייתי שנתיים + עם הצמיגים המקורים (קונטיננטל), ולקנות את הצמיג המקורי שיש ברכב כדי שיהיו 4 צמיגים אותו דבר, לא נראה לי לרוץ.

לקח לי יומיים להחליט מה לעשות. לא רציתי להיות עם הגלגל ספייר הקטן הזה יותר מידי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנתיים והם לא קיבלו סדקים והתייבשו?

אני שמתי במאזדה גם קונטינטל חדשים לפני כשנה וחצי( עם תאריך ייצור של 4 חודשים לרגע הקניה) נכון להיום הם קיבלו כבר סדקים, הרכב נמצא אצל אחותי שכל הנהיגה שלה זה קניות ועבודה(9000 ק"מ בשנה).

בכל אופן, אם אתה מבסוט מהקניה אז הכל טוב, אני אישית כמעט נכנסתי לטוטאלוס בגלל הS001 שאיבדו אחיזה בעקומה לא חדה ובמהירות סבירה(90 ק"מש) והאוטו נכנס לי לתת היגוי עצבני שעפתי לנתיב נגדי, אחרי ששמתי צמיג אקסטרים אותה עקומה אני נכנס ב120 קל.

בכל אופן תתחדש וסורי במידה והתגובות שלי גורמות לך להתבאס או משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1388 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...