Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מברגה טובה במחיר שפוי

mazinya
שימו לב! השרשור הזה בן 2560 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מי שצריך מברגה חזקה לבית, ולא רוצה לדאוג כל הזמן לסוללות. יש מברגה חשמלית של SKILL, עובדת על רשת החשמל. לא איכות של בוש או מקיטה, אבל עושה את העבודה במחיר שפוי, עבור מישהו שלא צריך כלים מקצועיים לפרנסתו.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ד"א - יש לי מברגה נטענת של Skil, נדמה לי 9.6 וולט, שנראית כמו צעצוע אבל כבר די הרבה שנים משמשת אותי לעבודות קלות בלי טרוניות.

המותג מוכר שנים רבות - הזקנים שבינינו זוכרים אותו מהפרסומות ל"בית המלאכה המושלם" שפורסם כל שבוע בדף האחורי של מוספי יום ו' של העיתונים. בעשורים האחרונים היה בבעלות בוש, וכעת למדתי שנמכר לפני מספר חודשים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי בלאק אנד דקר - יש להם גם כלים מקצועיים אבל בעקרון זאת נחשבת חברת ביניים מבחינת איכות, מהניסיון האישי שלי הכלים שלהם רחוקים מהחברות המובילות כמו דיוולט, מילווקי, מקיטה וכו'.

להמליץ על וולף ולכתוב שבלאק אנד דקר זה זבל זה הזוי. וולף זה פח אשפה.

אכן סט 18V של מקיטה זה אובר קיל ואלה כלים מקצועיים לחלוטין, גם המחיר בהתאם. לכן המלצתי על 10.8V בוש כחול או מקיטה - כלים באזור 500 ש"ח ואפשר למצוא בזול יותר במבצעים.

לפעמים אנשים נוטים להגזים בתרופה למכה.

500₪ ש״ח זה די נמוך לבוש כחול/מקיטה. אבל עדיין

לשימושים ביתיים פשוטים גם בוש ירוקה לדוגמא תספיק.

אני מבין את הרצון שלך בכלים איכותיים, אבל בכלל להזכיר מילווקי שמישהו שואל על מברגה של 60₪ מאיקאה או בוש כחול, נראה לי פשוט לא נכון.

לגבי וולף, הניסיון שלי איתם טוב מזה של בלאק דרקר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וולף זה התחתית של התחתית.

מצטרף להמלצה על 10.8 מקיטה או בוש כחול.

אם התקציב נמוך יותר - וורקס תיתן הכי הרבה תמורה לכסף.

למי שהמליץ על הבוש הירוק, זו מברגת מדבקה בדיוק כמו יונדאי ושות'. אתה לא באמת יודע על מה תיפול.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

מצטרף להמלצה על Worx, אם יש עסקה טובה. הסדרה הירוקה שלהם אמנם קצת יותר 'מקצועית' ושרידה, אבל גם הכתומה מעולה ולפעמים אף נוחה יותר לשימוש. (כך זה במשורים שלהם למשל)

זה אבל משהו שדווקא הייתי ממליץ לקנות בארץ ולא לרוץ לאמאזון. למיטב זכרוני הם מיובאים ע"י סמיקום לקסיס ונהנים משלוש שנות אחריות בקניה מקומית. ליבואן יש עסקים גם בתעשיות אחרות, לכן ניתן למצוא את כלי העבודה האלה נמכרים במקומות לא קשורים לכאורה, כמו KSP ואייבורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין קשר.

גם אם זה פעם ב, אתה צריך שזה יעבוד.

שהסוללה תחזיק ולא תפרוק עד השימוש [הרחוק] הבא, שהפוטר יחזיק את המקדח / ביט ישר, שהכלי יהיה קל במשקל, וכו'.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש קשר.

אם אני מבריג מהבוקר עד הערב אז המשקל הרבה יותר משמעותי מאשר אם פעם בחצי שנה אני מבריג 2 ברגים.

גם לגבי איכות הבנייה והאמינות. בשימוש מינורי גם מברגות נחותות יכולות להחזיק הרבה שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...