Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הלכתי לקנות לי דאציה, שכחתי שזה קרסו...

bagira
שימו לב! השרשור הזה בן 2621 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהבתי את התגובה של נציג דאצ'יה.

ואני עדיין מנסה להבין את התגובה של נציג קרסו - אולי הקור הזה שיחרר לו תגובה קפואה שכזאת.

יש אנשים שאפילו לקנות רכב צרפתי מגובה ב5 שנות אחריות מפחדים לקנות, ואילו אתה מעז לרכוש רכב Low Cost צרפתי רומני משומש עם K200+ ק"מ . מה שאני רוצה לדעת זה איך לעזעזל אתה קם בבוקר עם ביצים כאלה גדולות ?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 140
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מצחיק, אבל משהו בשרשור הזה נכנס לי לחיים.

הלילה חלמתי שאני מגיע לאולם תצוגה של דאצ'יה ומבקש נסיעת מבחן על ה 0.9 . אומרים לי שאין. אני מתחיל לעשות בלאגנים ובסוף מצליחים למצוא לי משהו, אלא אז אני קולט שבעצם הגעתי עם דאציה 0.9 לאולם התצוגה מלחלתחילה. בדרך לחניה בשביל נסיעת המבחן שואלים אותי עם מה הגעתי - ועכשיו מנסה להוציא את עצמי מהפדיחה שהכנסתי את עצמי אליה...

דרך אגב, בסופו של דבר המפתח שהביאו לי לעשות נסיעת מבחן היה של סנדרו רגילה 1.2 , הנציג בחלום אמר שזה אותו הדבר רק פחות גבוה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי את התגובה של נציג דאצ'יה.

ואני עדיין מנסה להבין את התגובה של נציג קרסו - אולי הקור הזה שיחרר לו תגובה קפואה שכזאת.

זה נציג לובינסקי, לא קרסו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה נכון שהפסיקו להביא את 0.9 טורבו בנזין אז מחיר שאלו שמכרו כבר יעלה:-D

מעניין מה יכולה להיות סיבה שקרסו החליט לא להביא דגם 0.9 ידנית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה נכון שהפסיקו להביא את 0.9 טורבו בנזין אז מחיר שאלו שמכרו כבר יעלה:-D

מעניין מה יכולה להיות סיבה שקרסו החליט לא להביא דגם 0.9 ידנית?

קניבליזציה אולי

Sent from my XT1572 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הגיוני שייצרו קטלוגים חדשים לדגם החדש הידני בזמן שהחליטו לא לייבא.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

האמת שזה די הגיוני שזו טעות, מי שערך את הקטלוג החדש כנראה התעצל והשאיר את טבלת הנתונים של הדגם לפני מתיחת הפנים והחליף רק את התמונה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאז שהרובוטית החד מצמדית הגיעה ה0.9 הידנית ירדה משמעותית במכירות וככל הנראה היבואן לא מעוניין לייבא אותה עוד(מי שרוצה ידני יש את הדיזל, מי שרוצה את האוטומט יש את הרובוטית) כאילו היא נפלה בין הכיסאות.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באנגליה מוכרים כל הדגמים וגם יש קטלוג חדש ניתן ליראות כל הבדלים בין הדגמים,לצערי רק שם קיימת אפשרות הרחבת אחריות עד 7 שנים וגם רכב עם השחרת חלונות כולל גלאי רוורס מקורי +מצלמה אחורית בתוספת מחיר.לא הגיוני שלא יביאו דגם 0.9 חדש ידנית ,צריך להמתין קצת.

מוזר לי שאין שום תגובה מנציגי דאציה עד עכשיו - הרי לקוחות בורחים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואוו..איזה התנהלות , 0 בארגון ..

מישהו יודע על סיפורים כאלה מסוכנויות גם בחול ?

מעניין אותי לדעת..

אפילו בחנות בגדים לא היו נותנים לך תשובה של בוא תלבש אתזה ולא מה שרציתה זה *אותו הדבר* !

עריכה אחרונה על ידי young97

- Hyundai Getz 2007 1.6 -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק היה פה פוסט של לובינסקי על יום היכרות עם MG או משהו כזה. אולי כדאי לך לבדוק את MG3 הידנית. בטח גם תהיה זולה משעותית מהרנו

הייתי מוותר.למרות האיבזור הנדיב,בטיחות כמו של החיילים של בשאר בחומס. 3* בלבד בEuro Ncap.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת היא שכשקניתי את הקליאו שלי התלבטתי גם בין לחכות קצת למגאן החדשה.

לצערי נפלתי על אותו נציג שבאגירה נפל עליו (שוחחנו בפרטי) והוא ניסה להשחיל לי את הפלואנס בטענה שהמגאן לעולם לא תגיע לארץ ושהם פשוט מדלגים על הדגם הזה, ואותו דבר עם הטווינגו והZOE.

הוא שיקר לי בפנים ואמר לי שהדגמים האלו לא יגיעו לעולם, אז לקנות פלואנס.

בסוף ביטלתי את ההזמנה אצלו ועשיתי אצל נציג אחר שלהם, שהיה יותר אנושי ולא חרטט אותי, כדי שהוא יקבל את העמלה במקום הדביל השני.

הוא שיקר לי בקשר לעוד הרבה דברים בלי לדעת שהוא מדבר עם מישהו שיודע על מה הוא מדבר.

אני לא מבין איך הוא בכלל עובד שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2621 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...