Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נקישות מבולם זעזועים, אקסנט 2010

DriverX
שימו לב! השרשור הזה בן 2656 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

יש לאשתי יונדאי אקסנט 2010, בכל בוקר כשהיא נוסעת על הרכב כשעדיין קר בחוץ היא שומעת נקישות מצד ימין קדימה של הרכב. הנקישות נשמעות כמו קופסת שימורים שנעה באזור.

כשהלכתי למוסך, הוא טוען שככל הנראה הבעיה היא בבולם הזעזועים (כרית) והעלות של החלפה של שני הבולמים היא עד 1000 ש"ח.

אני רוצה לציין שהבעיה היא רק בחורף כשקר בחוץ, בבקרים של הקיץ או בנסיעה במהלך היום כשכבר לא כ"כ קר, לא נשמע שום רעש. אין רעש של ויברציה, הצליל היחד שנשמע הוא נקישות / תזוזות של מתכת בחלק הקדמי ימני.

1. זוג בולמי זעזועים ליונדאי אקסנט 2010 אכן עולים 1000 ש"ח?

2. האם נשמע שזו אכן הבעיה, או שיש אפשרות אחרת?

(לפני כשנה הוחלפה תושבת מנוע קדמית בעקבות הרעש אך זה לא פתר את הבעיה).

אשמח לתשובות חברים,

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיחליט, בולם או כרית?

זוג כריות מקורי ביונדאי שופ לא יעלה יותר מ-350 שקל.

תוכל לצלם לנו את הכריות בפתיחת מכסה מנוע ?

יכול להיות גם מוטות קישור למוט מייצב.

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות כל כך הרבה דברים שאין לך מושג

תלך למקום שמתמחה בפרונט שיכווין אותך

בכל מקרה אם הרכב עבר מעל 120אלף אז כדאי להחליף כריות+בולמים

ואם על הדרך יסגור לך את הפינה של הרעשים הרי זה מבורך

בולם עולה באזור ה-400 שקל לרוב של KYB כמובן תלוי רכב ודגם עבודה בסביבות 300 שקל ופרונט בסביבות 200 שקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שקניתי את הרכב עם 121,000 קמ"ר ועכשיו אחרי שנה הוא עומד על 130,000. אני לא יודע אם בוצעה החלפת כריות / בולמים..

הבעיה היא שיש מצב שאני אלך להחליף ולשלם על החלקים + עבודה וזה בכלל לא הבעיה, הבנאדם לא היה החלטי לגבי זה.

בנוסף, קודם כל רציתי רק לוודא שאני לא אשלם סתם מחיר גבוה, כי ראיתי פה שרשור שמישהי כתבה שהציעו לה ב- 1,200 החלפת בולם וכולם כתבו שהמחיר היסטרי ואפשר להשיג גם ב- 400.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשמו לך פה מחיר לבולם אחד שזה המחיר הנכון פחות או יותר, על שני בולמים 1200 כולל עבודה ופרונט גם מחיר נכון.

יש בחולון את "המעבדה" מקום אמין ומקצועי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מחליפים בולם בודד אלא רק בזוגות

זוג בולמים = 800 בערך (400 לאחד)

עבודה = 300 בערך

כיוון פרונט = 200 בערך

סה"כ 1300 בערך אז המחיר שהיא רשמה הגיוני ומישהו הגיב סתם ככה

האמת שקניתי את הרכב עם 121,000 קמ"ר ועכשיו אחרי שנה הוא עומד על 130,000. אני לא יודע אם בוצעה החלפת כריות / בולמים..

הבעיה היא שיש מצב שאני אלך להחליף ולשלם על החלקים + עבודה וזה בכלל לא הבעיה, הבנאדם לא היה החלטי לגבי זה.

בנוסף, קודם כל רציתי רק לוודא שאני לא אשלם סתם מחיר גבוה, כי ראיתי פה שרשור שמישהי כתבה שהציעו לה ב- 1,200 החלפת בולם וכולם כתבו שהמחיר היסטרי ואפשר להשיג גם ב- 400.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אינך בוטח במוסך באיבחון הבעייה ,אולי שווה דיעה שניה :-במכון פרונט יבדקו אם אכן בולמים או ישללו שזה מהבולמים.

בתל אביב ברחוב גרשון ישנו מכון איציק לפרונט , ובבני ברק הירקון מכון קרמן לפרונט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2656 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...