Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יותר טוב לישראל, טראמפ או ביידן?

סאמי

פוסטים מומלצים

אני אוהב את רוזאן, אבל אתה "קצת" מפחית במה שהיא עשתה.

היא קודם אמרה שהיועצת לשעבר של אובמה (ממוצא אירני) היא סוג של קוף.

אח"כ כינתה את צלסי קלינטון בשם של סורוס, וכשהתנצלה, עשתה את זה תוך כדי איזכור של "עובדה" שסורוס עשה את הונו ע"י שיתוף פעולה עם הנאצים.

כל אחד מהדברים הללו, הוא בסיס הגיוני לביטול התוכנית שלה ובטח שהצירוף של כולם ביחד.

רק תחשוב מה היה קורה אם שחקנית טלויזיה שמזוהה עם אובמה, היתה מצייצת משהו בעל אופי קצת אנטישמי על איש ציבור יהודי.

רוזאן שודרה ב ABC שלא מסתדרים עם טראמפ.

זרקת פה בקטנה שהם "לא מסתדרים עם טראמפ", כאילו זו הסיבה לביטול.

רק התעלמת מהעובדה, שהם אלו ששידרו אם התוכנית מלכתחילה, למרות שידעו בדיוק מה יהיה התוכן של כל פרק ופרק.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויש פה אנשים שטענו שאני מתעסק בזוטות כשאני מדבר על סטורמי דניאלס.

פאקינג רוזאן, למי אכפת... ועוד מה הקשר לטסלה?

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיטקום המקורי של רוזאן בר היה תופעה תרבותית מעניינת, ואולי אף חשובה. קונטרה לקומדיות המשפחתיות הנקיות של האייטיז, כמו Family Ties ו-The Cosby Show, המשפחה של רוזאן היתה מציאותית ועסקה בחיים האמיתיים של אזרחים, מה שהיה חסר עם לכתו של ארצ'י באנקר.

אבל באמריקה כבר מזמן מחסלים קריירות על הערות גזעניות, ואולי בצדק. בזה אין חדש.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שההתבטאויות שלה היו מוגזמות (ומופרכות), אבל ביטול התוכנית היה אולי סוג של תגובה מוגזמת בפני עצמה.

פתרון שקול יותר, לדעתי, היה שהתוכנית הראשונה תפתח ב-2-3 דקות שבהן היא מתנצלת מול המצלמה על ההתבטאויות שלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

בזמן שבשמאל עסוקים בכמה חזק לחץ מקרון את היד למישהו המבוגר ממנו ב-30 שנה, טראמפ נפגש עם מנהיג צפון קוריאה, לראשונה מזה כ-24 שנים (הפגישה האחרונה בין מנהיגי 2 המדינות הייתה ב-1994, אם אני לא טועה).

האם גם טראמפ בדרך לנובל, כמו קודמו אובמה, אשר זכה בזכות "מאמציו לחיזוק הדיפלומטיה ולשיתוף פעולה בין העמים" (צחוק בצד)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ממש משמח שיש לך הכרות כל כך אינטימית עם ״השמאל״.

אתה בטח יודע, אבל היו נסיונות מצד צפון קוריאה לקיים פגישות כאלו גם בעבר. הן פשוט לא יצאו לפועל, בין היתר כי נשיאי העבר של ארה״ב (לפחות בחלקם) לא תמיד רצו בכך. אפילו לא אובמה. כך שהפגישה כשלעצמה היא לא ״הישג״. היא שינוי מדיניות, במקום בו קודמיו בחרו להיות יותר סקפטיים או ציניים (או באופן כללי היו נגד המשטר הצפון קוריאני, לא רק בגלל פיתוח יכולות צבאיות, אלא גם בגלל האופי שלו).

עכשיו, אם יצא מזה משהו או לא? מקווה שכן, ושטראמפ יקבל גם עשרה פרסי נובל מצידי.

אם כי ייתכן שהוא מזיק לעולם בזה שהוא רב כמו ילד בן 5 עם מנהיגי המערב, יותר ממה שהוא תורם בכך שחותם על מסמך בערך ריק מתוכן עם מנהיג צפון קוריאה? גם יכול להיות. אני ממש לא עוקב אחרי הפרטים ולא קראתי לעומק על מה הם חתמו, אבל מהתבוננות שטחית זה נראה כמו גרסה אחרת להסכם הגרעין עם איראן.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצטרך לחכות ולראות מה יצא מהפגישה הזאת, אבל לדעתי היא קרתה יותר בשל ייאוש בצד הצפון קוריאני מאשר בשל אסרטיביות מהצד האמריקני. כך שזה היה קורה עם טראמפ או בלעדיו, אבל מצד שני, לך תדע...

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטח יודע, אבל היו נסיונות מצד צפון קוריאה לקיים פגישות כאלו גם בעבר. הן פשוט לא יצאו לפועל, בין היתר כי נשיאי העבר של ארה״ב (לפחות בחלקם) לא תמיד רצו בכך. אפילו לא אובמה. כך שהפגישה כשלעצמה היא לא ״הישג״. היא שינוי מדיניות, במקום בו קודמיו בחרו להיות יותר סקפטיים או ציניים (או באופן כללי היו נגד המשטר הצפון קוריאני, לא רק בגלל פיתוח יכולות צבאיות, אלא גם בגלל האופי שלו).

עכשיו, אם יצא מזה משהו או לא? מקווה שכן, ושטראמפ יקבל גם עשרה פרסי נובל מצידי.

אם כי ייתכן שהוא מזיק לעולם בזה שהוא רב כמו ילד בן 5 עם מנהיגי המערב, יותר ממה שהוא תורם בכך שחותם על מסמך בערך ריק מתוכן עם מנהיג צפון קוריאה? גם יכול להיות. אני ממש לא עוקב אחרי הפרטים ולא קראתי לעומק על מה הם חתמו, אבל מהתבוננות שטחית זה נראה כמו גרסה אחרת להסכם הגרעין עם איראן.

אתה בטח גם יודע כי הפסגה בין טראמפ לקים מגיעה אחרי שצפון קוריאה החלה, לכאורה, בפירוק מתקני הגרעין שלה, אחרי הפסגה בין 2 הקוריאות ואחרי עוד כמה צעדים זניחים שהם נקטו (ושלטראמפ בוודאי לא היה שום קשר אליהם, נכון?).

להציג את זה רק כ"שינוי מדיניות" של ארה"ב, זה קצת, גישה של ילד בן 5 שבוחר לעצום את העיניים.

כנ"ל לגבי האינטראקציות שלו עם מנהיגי המערב - הרי אין סיכוי שהוא מנסה לעמוד על עקרנותיו, או להראות קצת עמוד שדרה, בניגוד לקודמו בתפקיד.

עריכה אחרונה על ידי gadik6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היאוש של קוריאה הצפונית בא כי עמד מולה מנהיג חזק ולא אידיוט רופס שביחד עם האירופאים המטומטמים, הלכו וחתמו על ההסכם הגרעין הכי גרוע עם בין המשטרים הכי מסוכנים במזרח התיכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע. יכול מאוד להיות שבצפון קוריאה עצמה כבר הגיעו מים עד נפש - למשל, בעיות כלכליות, או בעיות יציבות שלטונית שאנו לא יודעים עליהן, וכדומה - זה נראה לי יותר סביר.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטח גם יודע כי הפסגה בין טראמפ לקים מגיעה אחרי שצפון קוריאה החלה, לכאורה, בפירוק מתקני הגרעין שלה, אחרי הפסגה בין 2 הקוריאות ואחרי עוד כמה צעדים זניחים שהם נקטו (ושלטראמפ בוודאי לא היה שום קשר אליהם, נכון?).

להציג את זה רק כ"שינוי מדיניות" של ארה"ב, זה קצת, גישה של ילד בן 5 שבוחר לעצום את העיניים.

כנ"ל לגבי האינטראקציות שלו עם מנהיגי המערב - הרי אין סיכוי שהוא מנסה לעמוד על עקרנותיו, או להראות קצת עמוד שדרה, בניגוד לקודמו בתפקיד.

קרא שוב לאט לאט את מה שכתבתי, עם דגש על ״בחרו להיות יותר סקפטיים או צינים״. גם הפעם הושמעו טענות שצפון קוריאה מרמה ושהם למעשה פשוט נואשים לפגישה, יותר מאי פעם.

ומה שהכי פתטי בויכוח התורן הזה, זה שהוא ויכוח מראה לחלוטין על העמדות הימניות בדרך כלל.

כתבתי גם די במפורש: אני מקווה שיצא מזה משהו. אין לי אינטרס נסתר לראות את המגעים האלו נכשלים, רק בשביל לכתוב ״אמרתי לכם״. אבל זה ממש מקסים לראות אנשים שביום יום מחזקים בדעות ימניות ומסבירים למה אין סיכוי להסדר פה, למה הסכם זה חרא שם, מסנגרים על הפגישה הזו דווקא. ואני אבהיר שוב, לפני שתקפצו: אני לא יודע אם הפגישה תוביל לשינוי במה שעושה צפון קוריאה. אין לי מושג. אשמח אם כן. אני רק נורא מתרשם מהפתיחות שאתם מגלים, רק כי מי שלקח בה חלק זה נשיא ימני.

מאחל לכם מכל הלב לאמץ את הגישה הפתוחה הזו גם לעתיד ולמקומות אחרים, יותר קרובים אלינו.

באשר לאינטרקציות שלו עם מנהיגי המערב - מה איכפת לי אם הוא ״מנסה לעמוד על עקרונותיו״? ובאיזה עולם דמיוני אתה חי, שאתה חושב שלקודמו לא היה עמוד שדרה?!

ה-בעיה הכי גדולה של תפיסת הימין, בטח בגרסה הישראלית שלה: חושבים שכל החיים זה ויכוחים למי יש יותר גדול. זה לא משנה מה התוצאה. זה משנה מי יצא הכי גבר.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי את מה שכתבת, רק שבחרתי לא להסכים עם זה, כי לדעתי ה"יאוש" הצפון קוריאני שאתה מדבר עליו מגיע, בין השאר, בגלל הגישה והצעדים שטראמפ נקט בהם עד כה.

החמאס, לעומת זאת, לא גילה בינתיים נכונות להתפרק מנשקו, אם אני זוכר נכון, אז מה הקשר בין מחט לתחת?

ואתה כמובן מכליל את כל בעלי "העמדות הימניות", כאילו לא יכול להיות מישהו ימני שתומך בהסכם, תחת תנאים מסוימים (למשל ליברמן).

לגבי החלק האחרון - אתה טוען שטראמפ מתנהג כמו ילד בן 5, אחרי זה טוען שכל מה שחשוב ל(כל) הימין ולטראמפ זה לצאת גבר, ואחרי זה עוד תוהה באיזה עולם דמיוני אנחנו חיים?

עריכה אחרונה על ידי gadik6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...