Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיאט 500 - שרשור מתגלגל (3 שנים ו-20K)

dorsht
שימו לב! השרשור הזה בן 1672 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין זכר לאדם הידנית שהייתה ובאתר של אופל האדם הבסיסית מתחילה מ92 אלף.

האדם הידנית היחידה שמופיעה שם זו האדם S .

יש או היה לפחות (נכון ללפני שנה - לא יודע מה עכשיו, אני מקווה שעדיין יש)

ברשותי אלפא 147 1.6 2002

לפני FIAT 131 1982 (נמכרה לצערי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 76
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

1. הרכב לא נשאר חדש לנצח ואני לא רוצה להיות כבול ליבואן.

2. הבעיה זה למצוא משוגע כזה שירצה דווקא לנצ'יה. ה-500 לא נפוצה כל כך ויש לה את קהל היעד שלה, מה שגורם לי לקוות שבבוא היום הרכב שלי ימכר טוב יחסית מבחינת זמן ומחיר.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור מישהו ששקל לקנות 500 מאז 2007 אבל איכשהו כל פעם קונה משהו אחר, סקירה מעניינת, תודה על השיתוף.

אהבתי גם את שילוב הצבעים שבחרת, ולדעתי ה-500 שלך נראית טוב יותר מזו שאחרי מתיחת הפנים - החרטום הפך עמוס מדי והחורים בפנסים האחוריים די טיפשיים לטעמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שרטו לי את אחד הג'אנטים, פתחו את הדלת על הליפט (למזלי אין נזק לדלת)

אפשר לדרוש מהמוסך פיצוי במקרה כזה? או שהם פשוט אומרים שזה לא הם ואין לך מה לעשות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לדרוש מהמוסך פיצוי במקרה כזה? או שהם פשוט אומרים שזה לא הם ואין לך מה לעשות?

את האמת שלהבדיל מהמוסך של רנו (עמיגל בבאר שבע) שהיו מסמנים ליקויים חיצוניים, הם לא סימנו, אז כמו שאני יכול לטעון לנזק כך גם הם יכולים. לא חושב שיש טעם.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצבע הזה יפייפה! כתבתי את זה כבר מאה פעמים אבל אני מת על הצבעי בטון האלה.

אימא שלי קיבלה את האיביזה 1,000 שלה כחודש אחרייך כשה-500 וגם ה-500X היו מעומדות מאוד חזקות.

ה-X נפלה בגלל מחיר גבוה (הפרש המחיר מימן רכב שלישי בבית).

ה-500 הרגילה בגלל ענייני פרקטיקה וכי אחי הקטן שגם משתמש ברכב הטיל וטו - בחור מגודל + ענייני תדמית וכאלה.

אימא שלי עד היום קצת מצטערת כשהיא רואה 500 שמושכת את העין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד אפשר להחליף את האיביזה ב-500 ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה סיקור, תודה.

בזמנו, באמת זו אופצייה מובילה, אני מאוד אוהב את העיצוב החיצוני והפנימי של ה-500.

חבל שבפיאט לא הכניסו ל-500 החדשה את הגיר כפול מצמדים כמו ב-500x.

ועוד יותר חבל שאין שליטה מההגה בדגמים הפשוטים, לדעתי יש משהו שמוסיף לבטיחות בזה ובטח לנוחות ולחדשנות שצעירים מחפשים.

Fiat Bravo 2011 TJET​

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתמר, משום מה בקטגוריית המיני יש רק גירים רובוטיים חד מצמדיים או אוטומט פלנטרי. דווקא הטווינגו מביאה בשורה בנושא כשהיא תגיע עם הEDC.

מעבר לכך שליטה מההגה יש בדגם מתוח הפנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבעלים של 500 מודל 2015 אני מסכים עם כל מילה שבסקירה למעט עניין ההתנהגות שלדעתי זוכה לציון טוב מאד (אבל אצלי שודרגו הג'אנטים והצמיגים).

על הרכב נוהגת בעיקר אשתי, היא מאוהבת ברכב ומאד נהנית לנהוג אותו (ואצלה זה לא דבר מובן מאליו...).

לטעמי החיסרון העיקרי של ה-500 הוא המחיר הגבוה שבו היא נמכרת כחדשה, נכון שהיא מכונית נישה אבל המכלולים וותיקים, עלויות הפיתוח כוסו מזמן ואין שום הצדקה למחיר.

כיד שניה היא כדאית יותר.

המיני היפה ביותר (לדעתי).

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתמר, משום מה בקטגוריית המיני יש רק גירים רובוטיים חד מצמדיים או אוטומט פלנטרי. דווקא הטווינגו מביאה בשורה בנושא כשהיא תגיע עם הEDC.

מעבר לכך שליטה מההגה יש בדגם מתוח הפנים.

מודע לכך, וחבל שפיאט לא הרימה את הכפפה.

Fiat Bravo 2011 TJET​

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבעלים של 500 מודל 2015 אני מסכים עם כל מילה שבסקירה למעט עניין ההתנהגות שלדעתי זוכה לציון טוב מאד (אבל אצלי שודרגו הג'אנטים והצמיגים).

על הרכב נוהגת בעיקר אשתי, היא מאוהבת ברכב ומאד נהנית לנהוג אותו (ואצלה זה לא דבר מובן מאליו...).

לטעמי החיסרון העיקרי של ה-500 הוא המחיר הגבוה שבו היא נמכרת כחדשה, נכון שהיא מכונית נישה אבל המכלולים וותיקים, עלויות הפיתוח כוסו מזמן ואין שום הצדקה למחיר.

כיד שניה היא כדאית יותר.

המיני היפה ביותר (לדעתי).

אצלך עד כמה שזכור לי יש ג'אנט 15 לא?

ממה שקראתי זה האיזון הכי סביר בין הנוחות לבין ההתנהגות, שכן ה16 אמנם מתנהגים טובים יותר אך פחות נוחים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך בידוד הרעשים שלה? (רעשי מנוע, רוח, גלגלים וכו') בהשוואה לפג'ו 107 למשל ששם הוא בלתי נסבל.

רעשי מנוע לא ממש יצא לי לבדוק כי אני רוב הזמן נוסע עם מזגן ומוזיקה.

רעשי רוח מהמראות בעיקר מ-100-110 קמ"ש, מבתי הגלגלים אני כנראה פחות אשמע כי הדלתות אצלי עברו בידוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה מאוד..סיכום מצויין.

אל תכעס,אבל אני לא אוהב פיאט ולא סובל את העיצוב הזה, לפי דעתי רכב בנוי לאישה בלונדינית..:-D

מאחל לך להמשיך להנות ממנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1672 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...