Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2375 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ירון, אני כן מאוד רוצה לעבוד במוסך, אבל הבעיה שאני צריך ללמוד לאט לאט ובזהירות ולזה אין סבלנות למעסיקים.

חוץ מזה שברוב המקרים תקפו אותי במוסכים תמיד על רקע לאומני.

לא אשכח שרבתי עם בן מיעוטים מטייבה שהברכה שלו כל בוקר הייתה "מוות ליהודים" עד שהרמתי עליו משהו והבחור נרגע וקיבל השעייה, זה היה לפני כמה שנים טובות , מאז אני מבין שאין חברים במקצוע הזה אלא רק שנאה בין העובדים, במיוחד אם אלו יהודים וערבים, אבל לא רק.

אם החבר יפתח זה כבר משהו אחר.

אז תלמד לבד.

אם אתה יכול אולי תקנה איזה גרוטאה ב1000 עד 2000 שח ותתחיל להתאמן עליה , תתקן לבד , אולי תעזר בחברי הכנופיה או בפורום לשאלות , ולאט לאט תצבור ידע נוסף ונסיון

עם זה תוכל להגיע למוסך. לגבי יהודים / ערבים. זאת בעיה יותר מורכבת אבל אם תגיע עם נסיון וידע , תוכל לבחור את המוסך שלך ולא להתפשר על היחיד שמוכן לקבל אותך.

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אושריקו, מוריד את הכובע בפני ההורים שלך .

אמיתי, לגילך אתה קצת נאיבי ... וילד טוב לדעתי .

ביחס למציאות של היום בטח ובטח .

למה לקנוץ גרוטאה 1000 שקל?

מה רע בללמוד על הרכב שלו? וגם לחסוך כסף בתחזוקה?

בכל מקום בו יש שילוב של יהודים וערבים+ שכר נמוך+ עבודה פיזית = תקבל אותה תוצאה .

לא נכנס לעומקם של דברים, כי אני די ימין קיצוני בדיעותיי.

עריכה אחרונה על ידי Max.M
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שזה מה שנתקלתי בו, אף אחד לא יכול להתווכח.

אני קיבלתי את הרושם הזה בכמה מוסכים לצערי ואני הבן אדם שמכבד הכי הרבה אנשים בעבודות, הכי הרבה.

ירון , אני מרגיש שאני צריך לרדוף אחרי אנשים מסויימים או משהו כדי ללמוד , זה לא בשבילי יותר.

אני במסגרת העבודה שלי ליד מוסכים כל היום, זה נחמד לראות ולשאול שאלות.

מקווה שיהיה בסדר.

עריכה אחרונה על ידי אושריקו
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משום מה, יש נטייה לרדוף אחרי נשים בגלל הלחץ לקשר. אבל ידוע שאסור לרדוף אחרי אף אחד...

ומי שיצטרך אותך אחרי שרדפת אחריו ולא קיבלת תוצאות, יקבל את מה שיש לנו בין הרגליים.

עצוב, אבל ככה מתנהלים החיים פה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משום מה, יש נטייה לרדוף אחרי נשים בגלל הלחץ לקשר. אבל ידוע שאסור לרדוף אחרי אף אחד...

ומי שיצטרך אותך אחרי שרדפת אחריו ולא קיבלת תוצאות, יקבל את מה שיש לנו בין הרגליים.

עצוב, אבל ככה מתנהלים החיים פה.

אתה גודל לי מול העיניים...

אלו שפורחים מאוחר- פורחים יציב . מנסיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה זה בחיים... מי שצריך הוא הרודף, מי שנצרך הוא הנרדף.

'ככה זה בחיים' ו'אין מה לעשות' זה משפטים של נמוכי מצח. אנא.

לגופו של עניין - מעטים האנשים שלא בורחים מהמשטרה וראויים להירדף. בני אדם פשוט נהנים מהתהליך, הן בצד הנותן והן במקבל, כמו שהם נהנים לעמוד בתור למסעדה או לשלם על מותגים. זו לא גזירה משמיים, רק עניין של גישה ותחושת ערך עצמי. או היעדרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וחוץ מזה מהי אהבה? תגובה כימית במוח, שדוחפת אנשים להתרבות, ואז נחלשת ונעלמת עם הזמן, ומשאירה אותך בנישואים כושלים.

סבים שלך עשו את זה, הורים שלך עשו את זה, תשבור את המעגל, אושריקו, תתרכז במדע.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

'ככה זה בחיים' ו'אין מה לעשות' זה משפטים של נמוכי מצח. אנא.

לגופו של עניין - מעטים האנשים שלא בורחים מהמשטרה וראויים להירדף. בני אדם פשוט נהנים מהתהליך, הן בצד הנותן והן במקבל, כמו שהם נהנים לעמוד בתור למסעדה או לשלם על מותגים. זו לא גזירה משמיים, רק עניין של גישה ותחושת ערך עצמי. או היעדרה.

לא אמרתי "אין מה לעשות" .

באופן כללי לצערי יש הרבה דברים בחיים שהם במובן כולל לרובנו .

כסף, סקס, רכבים יקרים ... והמשפט הכי נכון הוא " ככה זה בחיים" בלי להתפלסף יותר מדי, וסיפורים על נזירים ופרארי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

'לגופו של עניין - מעטים האנשים שלא בורחים מהמשטרה וראויים להירדף. בני אדם פשוט נהנים מהתהליך, הן בצד הנותן והן במקבל, כמו שהם נהנים לעמוד בתור למסעדה או לשלם על מותגים. זו לא גזירה משמיים, רק עניין של גישה ותחושת ערך עצמי. או היעדרה.

העולם בנוי ככה שכולם צריכים משהו מכולם. אם אף אחד לא צריך ממך כלום, אין לך מקום בו.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וחוץ מזה מהי אהבה? תגובה כימית במוח, שדוחפת אנשים להתרבות, ואז נחלשת ונעלמת עם הזמן, ומשאירה אותך בנישואים כושלים.

סבים שלך עשו את זה, הורים שלך עשו את זה, תשבור את המעגל, אושריקו, תתרכז במדע.

זה לא חייב להיות ככה, אתה יודע. יש גם סיפורים אחרים. לפחות מניסיון אישי , אני פגשתי את אשתי לפני 26 שנה בערך, אנחנו ביחד ומאושרים. להגיד שאין רגעים קשים לעיתים או מריבות, יש. אבל בהחלט הייתי חוזר על הכל מההתחלה.

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אתה יוצא דופן. יש לי מספיק דוגמאות מול העיניים של אנשים שמתעבים אחד את השניה, אבל מפחדים להתגרש כי ילדים, משכנתא וזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אזה שזה לא היה זוגיות כי היא מתוסבכת או כי חזרה בתשובה זה לא אומר שלא היה קשר ושהיא נ-ע-ל-מ-ה ככה פתאום. קשה להסביר את זה אבל נקשרנו חזק אחד לשני כחצי שנה(היא גם הייתה אחרי כל מפגש מתקשרת אליי ואומרת את זה) אז... יש לי איזשהו סוג של חרדת נטישה.

אושריקו, מה אתה חושב שאתה המצאת את הקשרים החצי ידידותיים האלו, עם איזו 'עלמה במצוקה', שגם רגישה, גם יפה, גם דפוקה, גם צריכה מציל/פסיכולוג?!

אתה חושב שאתה הראשון בהיסטוריה שכרכר סביב איזו טרלללה, רק בגלל העיניים היפות והדומעות שלה?!

כזו שבסופו של דבר התברר שאתה בסה"כ סוג של אקמול לבעיות הקשות שלה, ואחרי כמה זמן, שפגה ההשפעה שלך, נותק הקשר?!

יאללה, יאללה, יש לי סיפורים כמו שלך משלי ומשל חברים, מספיק למלא סדרה בערוץ ויוה.

לא המצאת כלום.

זה סוג של עיסוק לצעירים.

מתבגרים מזה, ולומדים להכיר בחורות שאשכרה רוצות ומסוגלות לקשר.

תתייחס לזה בתור טירונות. שלב ביניים.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא מאמין ש"כתף לבכות עליה תהפוך לבולבול לרכב עליו".

אני צודק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגמרי . אין גבר שלא עבר את זה. רק שלרוב יוצא מזה זיון על הדרך אחרי שהיא שפוכה מכוס יין. במקרה של אושריקו הוא מתייחס אליהן קדוש מדי ולא נוגע בהן.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2375 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...