Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

במידה והייתם אמידים כלכלית איזה רכב הייתם קונים ליום יום?

leston46
שימו לב! השרשור הזה בן 1572 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 289
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

דודג' ניטרו :-P

השם ייקום דמי

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה 3 עם מנוע 2 ליטר.

כרגע עם ה1.5 וחוץ מקצת כוח לא חסר לי כלום ברכב.

מדבר על הטווח הקרוב,עוד עשור בטח ארצה איזו לקסוס.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלו מקרי קצה. אבל מעניין איך סיטרואן C5 הייתה מתמודדת עם הנסיעות האלו, היא מכונית נוחה למדי ועולה הרבה פחות מהלקסוס. ואם אני מרוויח באמת טוב, ירידת הערך לא אמורה להטריד אותי יותר מדי.

אם כבר הקפיצו.

כמעט שנתיים אחרי:

סיטרואן C5 איירקרוס מהדגם המאובזר הייתה יכולה להיות אחלה אופציה.

כל אבזור הבטיחות, מראה ייחודי, כוח, נוחות טובה מאוד.

בתכלס? לא חושב שהיא הייתה מאכזבת אותי במשהו בשיקולים שלי, כשלא אכפת מירידת ערך.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי מחליף רכב.

הייתי מנשקיע בחינוך ואכיפה על הנהגים שסביבי, כדי שאוכל לנהוג ברגיעה. אפילו אם היה לי אלטו חבוט.

אבל בשביל זה לא מספיק להיות אמיד. צריך להיות עשיר כקורח.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אם הייתי יותר אמיד הייתי קונה עוד חניה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת מזכיר לי שרשור שפתחתי לפני שנה.

מאז דברים השתנו, אני מחזיק כרגע ברכב שחשבתי שאחזיק רק עוד מס' שנים, והחלומות קיבלו עדכון.

כרגע, A45 AMG, או 235M נשמעות כמו חלומות לגיטימיים ליום בו אהיה 'אמיד' מספיק.

וואו, נוסטלגיה.

כמעט 4 שנים עברו מאז הציטוט הנ״ל.

הA45 כבר לא מעניינת מבחינתי, ל235/240 עדיין שמור מקום חמים בלב - אבל הם כבר לא ״רכב חלומות״ אלא יותר בגדר ״נייס טו הב״.

לשמחתי, באופן לא צפוי בעליל, אני נוהג כיום ברכב החלומות שלי (Tesla M3 Stealth performance), בשיא הכנות אין לי מושג למה אני אמור לשדרג אם וכש.

t.jpg

יש לי גם באורווה את אחד מאופנועי החלומות שלי (HD Sportster Iron883) - כן כן הטעם שלי בקרוזרים צנוע מאוד. אופנוע החלומות השני הוא דוקאטי מאנסטר קטן (כאמור, הטעם שלי באופנועים צנוע) ואני לגמרי רואה את עצמי עושה טעות ורוכש אחד כזה בנקודת זמן כלשהי, יותר בשביל העיניים ופחות בשביל הכביש - אלמנט הסיכון מרתיע אותי מביצוע מהלך, הצד הרציונלי שבי יודע שמאוד מאוד (מאוד) עדיף להמנע מהפיתוי.

harley.jpg

בכ״א השאלה עבורי הופכת להיות ״רכב החלומות לסופ״ש / מסלול״, ואז זה פותח כל מיני אפשרויות. יש דברים סולידיים כמו מיאטה ND עם טורבו/סופרצ׳ארג׳ר, או אולי איזו אלפא 4C, או שלבי מטומטמת כלשהי... אבל בפועל, אם אני שואל את עצמי לרכב *חלומות* לסופ״ש, אין באמת מתחרה לחלום האמיתי: Ariel Atom. פעם הייתי אומר שאין שום סיכוי שזה יקרה, היום למדתי שאם עובדים קשה וגרים במקום הנכון - חלומות עלולים להתגשם במפתיע, אז נחיה ונראה.

סקרן אש לראות מתי תהיה ההקפצה הבאה שלי, מניח שיעברו כמה וכמה שנים עד שזה יקרה...

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט יהיה מעניין לחזור לפה עוד כמה שנים.

הרשימה שלי תמיד הייתה:

1. ב.מ.וו M3

2. פורשה 911

3. למבורגיני/ פרארי

אז דילגתי על מספר 1 וכרגע הגשמתי את חלום מספר 2, מה שגרם לי להטיל ספק בחלום מספר 3.

הרשימה המעודכנת שלי היא:

- רפליקה של שלבי קוברה

- בנטלי קונטיננטל/ ארנז׳

- ג׳יפ סופר לא נוח או שימושי ליומיום כמו מרצדס G קלאס או לנד רובר דיפנדר עם מנוע מושתל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למשפחה: סופרב 280 כ"ס בגרסת L&K, צבע לבן עם מדבקת "איך אני נוהג?" מאחורה

לעצמי: מיאטה N/A דור ראשון, ידנית, 1.6, מטורבתת, משופרת עם חמוצים בדמות קוילאוברים, מושבי באקט, צמיגים, ונהג טוב מאחורי ההגה.

גולף דור 3, 3 דלתות, שחורה מונמכת, עם 3.2 VR6 מושתל בחזית ו6 הילוכים ביד ימין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1572 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...