Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

במידה והייתם אמידים כלכלית איזה רכב הייתם קונים ליום יום?

leston46
שימו לב! השרשור הזה בן 1572 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 289
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ליומיום: נשאר עם הברז ומוסיף M240 לגיוון. הברז יפה יותר ומחוברת יותר, הבווארית חזקה (ה M2 קיצונית מדי ליומיום).

לסופ"ש: 911 קאררה S ידנית 992 הבאה עלינו לטובה.

לאף אחד אין חלום לרכוש רכב חשמלי עם מסך מולטימדיה כמו של טסלה ?

לא :-P

עריכה אחרונה על ידי itaimoto
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שרכב חשמלי, יחידת ההנעה החשמלית כל כך הרבה יותר טובה ממנוע בעירה פנימית.

אבל לא טסלה,

לא טסלה 3 וטסלה s, כי אני לא סובל תצורת סדאן ולא קונה רכב שנמכר רק עם גג זכוכית ולא את טסלה x ו- y בגלל שהם ג'יפונים בתצורת קופה שגם פוגעת בפרקטיות, גם מכוערת בעיני וגם שם יש גג זכוכית בילט אין אני חושב.

בשלב זה בו היצע הרכבים החשמליים מצומצם, כנראה שהייתי בוחר בפולקסווגן id3 עם הסוללה הגדולה.

אני לא צריך יותר מזה, צנוע :wink:, הגודל החיצוני מתאים לי, אוהב את תצורת המיניוואן הקומפקטי. (ולמה ציינתי שרק "כנראה" הייתי בוחר בה? בגלל שלא בדקתי אותה בפועל...).

בהחלט ייתכן שאקנה אותה באמת בעתיד.

עריכה אחרונה על ידי green
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שרשור חלומות או שאלה פרקטית?

ליום יום אני נוסע על רכב שעונה ב100% על הצרכים שלי בהתניידות יומיומית וצורך תדמיתי.

רכב חלומות לערב או סופ"ש זה משהוא אחר לגמרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו, נוסטלגיה.

כמעט 4 שנים עברו מאז הציטוט הנ״ל.

הA45 כבר לא מעניינת מבחינתי, ל235/240 עדיין שמור מקום חמים בלב - אבל הם כבר לא ״רכב חלומות״ אלא יותר בגדר ״נייס טו הב״.

לשמחתי, באופן לא צפוי בעליל, אני נוהג כיום ברכב החלומות שלי (Tesla M3 Stealth performance), בשיא הכנות אין לי מושג למה אני אמור לשדרג אם וכש.

[ATTACH=CONFIG]526186[/ATTACH]

יש לי גם באורווה את אחד מאופנועי החלומות שלי (HD Sportster Iron883) - כן כן הטעם שלי בקרוזרים צנוע מאוד. אופנוע החלומות השני הוא דוקאטי מאנסטר קטן (כאמור, הטעם שלי באופנועים צנוע) ואני לגמרי רואה את עצמי עושה טעות ורוכש אחד כזה בנקודת זמן כלשהי, יותר בשביל העיניים ופחות בשביל הכביש - אלמנט הסיכון מרתיע אותי מביצוע מהלך, הצד הרציונלי שבי יודע שמאוד מאוד (מאוד) עדיף להמנע מהפיתוי.

[ATTACH=CONFIG]526187[/ATTACH]

בכ״א השאלה עבורי הופכת להיות ״רכב החלומות לסופ״ש / מסלול״, ואז זה פותח כל מיני אפשרויות. יש דברים סולידיים כמו מיאטה ND עם טורבו/סופרצ׳ארג׳ר, או אולי איזו אלפא 4C, או שלבי מטומטמת כלשהי... אבל בפועל, אם אני שואל את עצמי לרכב *חלומות* לסופ״ש, אין באמת מתחרה לחלום האמיתי: Ariel Atom. פעם הייתי אומר שאין שום סיכוי שזה יקרה, היום למדתי שאם עובדים קשה וגרים במקום הנכון - חלומות עלולים להתגשם במפתיע, אז נחיה ונראה.

סקרן אש לראות מתי תהיה ההקפצה הבאה שלי, מניח שיעברו כמה וכמה שנים עד שזה יקרה...

בדיוק מצאתי את התמונות שלך עם הדוקאטי שלי :)

לגבי השרשור, זאת השאלה שתמיד מציקה לי, איזה אוטו אני רוצה.

שנתיים של התלבטות ואז רואה החשבון הודיע לי בתחילת דצמבר שכדאי מאוד לקנות רכב ב2019 בשביל המיסים, אז יומיים לפני הקריסמס ההחלטה נפלה על S550 עם כל האבזור שבאמת מעניין אותי ושילוב צבעים מנצח.5d501515993cf6f4b4a9b204312d22fa.jpg6ccc6143afcea10ef8d071b8c1a1d8d9.jpg

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד חלמתי על פרארי אז קל לי לומר שכזאת (כרגע אולי 812) , אבל בשביל זה צריך להיות קצת יותר מאמיד וזה ודאי לא רכב ליום יום.

בגלל אהבתי התיאורטית לסיטרואן אולי הייתי קונה DS7 crossback, אבל בגלל מחשבות על איכות הסביבה אוליי הייתי בוחר ב-SUV לקסוס היברידי או יגואר I-PACE...

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם כאן צריכים לתת עדיפות לשמירת ערך?

חשבתי שאדם אמיד יכול לוותר על השיקול הזה. בטח בשרשור כזה על חלומות....

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים עם זה לגמרי.

לכן יש מקום לצניעות. אבל הדגשת שמירת ערך נראית לי מיותרת בשרשור כזה שהוא, לכל הפחות, חצי פנטזיונרי.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזהו עשיר - השמח בחלקו.

אני חושב שזו הפעם הראשונה בתולדות הורום בו אני מסכים עם תינוקי.

אני לא צריך כוח ולא אבזור ולא לעשות רושם על אף אחד - אני רוצה לנהוג נהיגה רגועה ומתחשבת, וגם לקבל מהשכנים יחס דומה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא צריך כוח ולא אבזור ולא לעשות רושם על אף אחד - אני רוצה לנהוג נהיגה רגועה ומתחשבת, וגם לקבל מהשכנים יחס דומה.

אף אחד לא באמת צריך שום דבר , שום דבר אינו הכרחי.

אני נהנה מאוד לנהוג על רכב בן 45, אבל כשהמזגן שבק ביום חם ממש ממש סבלתי.

אז מעבר לצורך יש רצון, השאלה פה הייתה היפותית, איזה רכב היית רוכש?

אז על אותו המשקל, לא צריך להצטייר כאמא תרזה, אני מאמין שכולם רוצים להנות מנסיעה רגועה ומתחשבת.

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לחזור על אותה הודעה באותו שרשור שוב ושוב?

כולנו כבר יודעים, ספריאל לא חובב נהיגה או רכב, גם אם הוא היה אמיד היה ממשיך ליסוע בסוזוקי הנעימה שלו.

סליחה על הביקורת, אבל זה כבר מעייף

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1572 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...