Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

במידה והייתם אמידים כלכלית איזה רכב הייתם קונים ליום יום?

leston46
שימו לב! השרשור הזה בן 1564 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האמת שזה גם עניין של אופי,וואלה אם הייתם מציעים לי לנסוע ברכב מפוצץ ומנקר מבטים שבכל פינה ורמזור מסובב ראשים...אישית זה משהו שהיה דוחה אותי....הייתי מסתפק בג'יפ ממותג וחזק.בורח מהקטע של למבורגיני צהובה או פרארי אדומה.

חחחח בנתיים מבסוט על המאזדה שלי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 289
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רכב החלומות שלי ליום יום היא קדילאק cts-v

תיסע באחת - אתה תבין שזה ממש לא רכב ליום יום - האמת לCTS-V יש מערך מתלים ובולמים שנקרא בשם השיווקי שלו MAGNETIC RIDE והוא עדיף על הFE3 שמגיע בCTS הרגילה עם החבילת ספורט.

אבל בסופו של דבר מדובר על רכב שליום יום יכול להיות חוויה פשוט מענישה - בייחוד אם אתה סובל מכאבי גב.

לגבי המגיב מעליי - גם ג'יפ גדול ממותג טוב הוא מנקר עיניים - בייחוד עם מדובר בדגם יחסית נדיר עם צבע מושך עין.

אני חושב ש500 אבארט' גם אם לא מנקרת עיניים היא מושכת מבטים - שוברת מפרקות למען האמת.

אני מוצא את המאזדה 3 האצ'בק החדשות להיות לא פחות מנכרות עיניים אם להיות לגמרי כנה בכל פעם שאחת עוברת לידי קשה לי להוריד את המבט מהעיצוב שלהן.

אתה רוצה דוגמה לרכב מנקר עיניים שאין בו כמעט כלום חוץ מזה? קרייזלר PT קרוזר.

יש המון אירוניה בחלק לא קטן מהחלומות המוטוריים שלנו.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביום יום לא חסר לי כלום. מאוד מרוצה מהרכבים שיש לי היום.

אם היה לי עוד מקום בחניה ותקציב לרכישה נוספת הייתי מוסיף עוד שני רכבים:

טנדר משומש או רכב גדול אחר שלא מושך תשומת לב כדי להעמיס את האופניים שלי. יאפשר לי להחנות בכל אתרי הרכיבה בארץ בלי לחשוש יותר מדי לגורלו של הרכב.

והרכב השני בשביל הנפש, רכב אספנות שיהיה מהנה לנהיגה כגון במוו E30.

9d475f62cd6a17ce955bbb6f2279cf25.jpg

עריכה אחרונה על ידי banji man

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, בשביל זה צריך הון עצמי.

וחוץ מזה, איך תוביל בלמבורגיני את הקניות מרמי לוי?

כקוריוז, לפני כמה חודשים ראיתי פרארי אדומה שחנתה בכניסה לויקטורי. לא יודע מה הוא קנה. אולי הלך למחסני חשמל השכן.

יש שירות משלוחים ברמי לוי .

הנה , אתה יכול לקנות את הלמבורגיני .

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1564 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...