Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

במידה והייתם אמידים כלכלית איזה רכב הייתם קונים ליום יום?

leston46
שימו לב! השרשור הזה בן 1566 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 289
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

סליחה על ההפרעה (בכל זאת אני לא מהמבינים כמוכם),

לגבי זה שכתב על הבן דוד עם הרכב היקר שמגיע רענן לפגישות אחרי שעתיים וחצי נסיעה:

אני תוהה איך רכב יוקרתי תורם לרעננות שלך? (שאלה אמיתית!)

הרי תמיד צירך להתרכז בנהיגה, תמיד יש נהגים שיחתכו אותך, יצפצפו לך וכו

תורם לנינוחות. ככל שהרכב יותר נוח, מרווח, שקט, ודורש פחות התעסקות בתפעול שלו (לדוגמא גיר ידני מול אוטומטי), ככה תגיע פחות עייף ליעד. עכשיו זה לא חייב להיות רכב יוקרה, זה יכול להיות סתם רכב גדול ונוח, דוגמת סיטרואן C5 או סקודה סופרב, כל אחד והסטנדרטים שלו.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תורם לנינוחות. ככל שהרכב יותר נוח, מרווח, שקט, ודורש פחות התעסקות בתפעול שלו (לדוגמא גיר ידני מול אוטומטי), ככה תגיע פחות עייף ליעד. עכשיו זה לא חייב להיות רכב יוקרה, זה יכול להיות סתם רכב גדול ונוח, דוגמת סיטרואן C5 או סקודה סופרב, כל אחד והסטנדרטים שלו.

לציין גם שכוח ברכב לא פחות תורם להרגשת הרעננות אחרי הנסיעה. לרוב נסיעה ברכב חלש מעייפת יותר מנסיעה ברכב חזק. (ככה אצלי לפחות.)

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב התדרדר למוסך החלומות. השאלה הייתה רכב יום יומי ולא פסל סביבתי שעושה לכם זיקפה.

הרעיון של להיות אמידים זה קודם כל לקנות רכב חדש ולא משומש.

כזה שהולם את המעמד שלכם בעינייכם. אתם מסןגלים לרכוש, לתחזק ולספוג ירידת ערך בלי למצמץ.

והרכב אמור לשרת אותכם ביום יום. נגיש שיש לכם פרארי לשבת ויום טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הרעיון של להיות אמיד זה לקנות איזה רכב שמתחשק לך ולהשתמש בו באופן יום יומי כי אתה יכול.

אם אני מספיק אמיד כדי לקנות טסטרוסה ולנסוע בה לעבודה ולסידורים כל יום, מה מונע ממני?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או לקנות דייהו נובירה, ולהחזיק אותה בתור רכב דיילי.

אגב אמיד זה עניין יחסי. בהרבה מדינות בעולם, אדם שמרוויח שכר מינימום בישראל נחשב לאמיד, אפילו אמיד מאוד. ספר למישהו בצפון קוריאה שאתה יכול לקנות 20 קילו אורז (ועוד בסמטי, זה של הביוקר) עם משכורת של יום אחד, הוא ייחנק מקנאה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ההבדל בין פרארי לנובירה זה שבפרארי רוב הכסף יוצא על תחזוקה ודלק, כשבנובירה זה יוצא על פסיכולוגים.

המילה אמיד בכלל לא מתאימה פה.

השאלה היתה צריכה להיות בסגנון "איזה רכב יום יומי היית קונה אם כסף לא היה מהווה בעיה".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם זה לא דוגמא טובה. "כסף זה לא בעיה" יכול גם להיות מישהו שמרוויח מספיק לרמת מחיה שלו, מתנהל נכון כלכלית, ולא קונה שטויות שהוא לא צריך כדי להרשים לא יודע את מי.

אולי "איזה רכב היית קונה אם היה לך הרבה כסף מיותר שאין לך מה לעשות איתו".

אני הייתי קונה קאמרי. או מרצדס E קלאס. חדשה כמובן. ומחליף כשנגמרת האחריות. או שהייתי עושה כמו בנצי עם העסקאות ליסינג שלו, כשכל שבוע יש לו אוטו אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
הייתי קונה משהו משומש אבל מעניין, רצוי מאוד ידני.

זה גם תלוי עד כמה אמיד. אני לא ממהר להחליף את שלי, אבל הייתי מחפש אלפא ספיידר בררה או 159 ידניות, אם לא הן אז איזו גולף GTI.

מהמנהלים הייתי קונה איזו A6, E class או סדרה 5 בנות כמה שנים, עם המנוע הכי גדול שאמצא ואוכל לשלם עליו.

אז עברו כמעט שנתיים, עדיין לא ממהר להחליף את שלי, אבל מרגיש שכבר ניסיתי ועשיתי הכל עם הרכב שלי ובהחלט מוכן להחלפה.

היום, לעומת מה שכתבתי אז:

לא רוצה את כל הגדולות שהזכרתי שם, אני נוהג רק לבד.

בטווח הקרוב הייתי קונה מאזדה MX5 ידנית כי בא לי קבריולט וקצת הנעה אחורית, אבל יש לי איתה בעיה של כוח. על הנייר היא פחות חזקה אפילו מהנוכחית שלי. וכן אני יודע שזה לא אותו דבר. אז הפשרה הטובה ביותר היא Z3 או Z4 עם מנוע 3.0 וגיר ידני. עכשיו לך תמצא כזו...

בטווח הרחוק הייתי בוחר ב M135i או באחותה M235i. מאוד מתחבר ורוצה- אבל לא יכול. פשוט אין לי מושג איך להגיע לכזאת.

עריכה אחרונה על ידי Pavlik

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרעיון של להיות אמיד זה לקנות איזה רכב שמתחשק לך ולהשתמש בו באופן יום יומי כי אתה יכול.

אם אני מספיק אמיד כדי לקנות טסטרוסה ולנסוע בה לעבודה ולסידורים כל יום, מה מונע ממני?

אין מניע פרט לחוסר נוחות, רעש מנוע, היעדר מזגן, ביצועים נחותים מלאון קופרה מודרנית וראות אפסית. אחלה דיילי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

דווקא מזגן וראות יש שם. נוחות אולי פחות אם אתה מבוגר שקשה לו לצאת ולהיכנס לרכב נמוך. אבל רעש מנוע זה חיסרון? בפרארי?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

רעש מוגזם בדיילי זה בהחלט חיסרון.

בנוגע לשרשור, אז 911.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מוגזם זה עניין אישי, יש אנשים שמתעצבנים גם מהרעש של המפוח של המזגן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1566 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...