Jump to content

TroisCentsSix

 • הודעות

  53
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

הנקודות של TroisCentsSix

נהג חדש

נהג חדש (2/14)

2

מוניטין

 1. שאלה לבעלי גרנד קופה (וגם קאדג'ר). אני בעלים חדש של קליאו החדשה. בזמן האחרון כמעט בכל גרנד קופה שאני רואה על הכביש, תאורת הלד ליום (בצורת "C" משני הצדדים) נראית גמורה - או צהובה דהויה במקום אור כחול כמו שהיה במקור, או צד אחד או שניהם כבר לא עובד. לכאורה לדים אמורים להחזיק הרבה יותר מנורות להט, וגם החלפה שלהם זה עניין לא זול. אני גם לא זוכר שראיתי תופעה כזו ביצרנים אחרים וגם לא בדגמים אחרים שם רנו כמו הקליאו הקודמת למשל. זה ממש נראה כמו פאק בייצור או שקנו את זה מספק גרוע במיוחד. יש פה מישהו שזה קרה ברכב שלו, או בירר כמה עולה להחליף את זה (אפשר בכלל להחליף לד בלי להחליף את כל יחידת התאורה?).
 2. אחלה סיכום! אפשר לבקש לסיכום הבא פילוח מכירות לפי קטגוריות? (סופרמיני, משפחתיות, ספורט וכו'...).
 3. גם לי היה רושם כזה מסקודה פאביה 2015 שהיתה לי. מלא חורים בצבע (stone chips) והגג שהיה בצבע אחר התקלף בכמה מקומות וחשף את הצבע שמתחתיו.
 4. האמת הופתעתי מהבחירה. בניגוד למבחן של Carwow רוב הסוקרים הבריטים שראיתי קיבלו את ה-208 בצורה פושרת למדי, שלא לומר צוננת (וכנ"ל לגבי הקורסה החדשה). נכון שיש הטיה אנטי-צרפתית מסויימת אצל בוחנים בריטים אבל הקליאו בסה"כ זכתה לביקורות חיוביות יותר. כנראה שהסיבה קשורה לאופציה החשמלית, היום נראה שיש העדפה חזקה מאד לרכב חשמלי בפרס הזה.
 5. TroisCentsSix

  אמינות איביזה ידנית

  אפשר להאריך מ3 ל5 שנים בתוספת תשלום לא גדולה, אני קיבלתי בחינם כהטבה.
 6. TroisCentsSix

  אמינות איביזה ידנית

  הייתי שוקל ברצינות את הקליאו. אתה יותר מדי מוטרד מסטיגמות אמינות מלפני 30 שנה. רוב הרכבים היום אמינים למדי, בטח אם נקנים חדשים. עם קצת נחישות תוציא מהם 5 שנים אחריות בחינם. בתור בעלים חדש של קליאו ( rs line אוטומטית), אני ממליץ.
 7. היו לי מוטות שליטה מאחורי ההגה למערכת השמע ולבקרת שיוט בסיטרואן C3. נוח מאין כמוהו ונגיש בכל זווית סיבוב של ההגה.
 8. שאלתי לגבי בק"ש אדפטיבית אבל הם לא היו מוכנים להתחייב אם ומתי זה יגיע. לדעתי זה ייקח חודשים ארוכים, לקראת סוף השנה. קשה לי להאמין שזה יתאפשר בעדכון תוכנה לא בגלל הרכיבים אלא בגלל שיצרני רכב מסורתיים בניגוד לטסלה למשל לא מאפשרים שינויים מהותיים ברכב אחרי הרכישה בדרך כלל. מקווה להתבדות אבל לא הייתי בונה על זה...
 9. הייתי היום בסניף ראשל"צ ושמתי מקדמה, בכפוף לנסיעת מבחן כמובן. הם מציעים גם 5 שנות אחריות bumper to bumper או מימון נוח לקונים הראשונים. נתנו הצעה טובה על הפאביה שיש לי היום (מחירון פחות 1000ש"ח). מתכוון לקנות את ה-RS Line בצבע כתום. מחיר כולל צבע מטאלי ואגרה 118 אלף, שזה ממש לא מעט לסופרמיני מחד אבל מאידך מעטות המכוניות בכל קטגוריה שהיא שמציעות חבילה כל כך שלמה ומשכנעת החל בעיצוב, איבזור, איכות ביצועים ואחריות. לדעתי דגם האינטנס עדיין אטרקטיבי, נכון שהיא קצת קודרת בפנים ועדיין יש לה איבזור מרשים ביחס מחירה וביחס לקטגוריה בכלל ואותו מנוע מצוין (לשם השוואה קפצתי להסתכל בניסאן מיקרה ה"חדשה" שישבה חדר ליד... אין מה להשוות. והיא עולה כמו האינטנס עם מנוע די עלוב).
 10. תודה על הסקירה הזריזה. יש תמונות מההשקה עצמה (ולא תמונות יצרן)?
 11. מפרט מטורף... הכי טוב בארץ ולא רק בקטגוריה שלה. רק להוסיף בק"ש אדפטיבית וקחו כבר את הכסף שלי!
 12. האם יש מאחורה דיסקים או תופים? האם מערכת המולטימדיה הגדולה (9 אינץ') ומערכת השמע של בוש יגיעו?
 13. אשמח לדעת אם תהיה אופציה לנהיגה אוטונומית רמה 2 (בקרת שיוט אדפטיבית ושמירת נתיב).
 14. TroisCentsSix

  מה אתם רוצים?!

  אשמח לקרוא מבחנים השוואתיים, בדר"כ המבחנים שלכם לרכב יחיד (מודע לזה שזה יקר יותר\ קשה לוגיסטית).
 15. נראה שנפלנו על אותן מכוניות. 39 אולי גולף או לנצ'יה דלתא?
×
×
 • תוכן חדש...