Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעבר מנתיב אמצעי לשמאלי - קנס 500 שח

שימו לב! השרשור הזה בן 2982 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אדון stio היקר, אלו לא תירוצים. באתי להעלות כאן שאלה עניינית. אם אין לך מה להגיב בעניין בצד האנושי, אלא תופס עצמך בתור שופט הפוסק דין אז כדאי שתפנה למסגרת אחרת לרדות באנשים. אמן ותקבל אינספור דוחות לא הוגנים כל חייך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

קיבלת תשובה עניינית.

תירוצי גן חובה כמו "ה-Waze אשם" וכמובן "כולם עושים את זה" (הם לא. אין לך הרבה חברים לזלזול הזה בזולת, אז שלא תחשבי שאת בחברה טובה...) - לא משכנעים אף אחד ולא נותנים הצדקה לעבירה על החוק.

זה שאת לא יודעת שזו עבירה על החוק, זה חמור לכשעצמו. יש איזשהו מקום בתיאוריה שאומר שה-Waze קובע מה מותר ואסור בכביש או שחייבים לציית לסלולרי בכל מחיר?

זה שאת בטוחה שזה בסדר לעקוף תור שלם, ולא עלה אפילו בדעתך מה המשמעות של עקיפת התור (קיפוח הנהגים האחרים שמחכים, חסימת מעבר החצייה להולכי הרגל וכו'), מראה על חוסר יכולת להבין את הסביבה.

איך בכלל עלה בדעתך שאתה יכולה לבצע תמרון כזה, ולא עלה בדעתך לעשות סיבוב קטן לצומת הבאה ולחזור על עקבותייך?

זה דוח מוצדק ורצוי וכיף לקרוא על אכיפה כזו, גם אם רק 2% מהנהגים מרשים לעצמם להתנהל כך.

אם תלכי להשפט, השופט יסביר לך את זה, תוך כדי שהוא משלש את הקנס.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה נסגר עם אנשים שמגיבים דברי גועל ובאים להתריס? באתי לפורום לשאול לגבי זכאותי בתקנה שלא הכרתי עד היום .

כל ה"צדיקים למיניהם על הכבישים" אתם אולי מצטדקים שם אבל בטוחה כי חלאות בחיים. אז את כל הרעל שהצטבר לכם בבטן במשך השנים תשאירו למשפחות ולילדים שלכם, כי אני לא צריכה לשמוע את החרא הזה. שהנשים והילדים שלכם יהנו מהשפע שיש לכם להעניק.

מתקוממים על חוסר סדר בכבישים, קודם תבחנו עצמכם, מה אתם שווים.

ו-Eily , לפני שאתה שולח אותי לדפני גפני, לך תגיע לרמה שלי. אדם בור חסר השכלה.

עריכה אחרונה על ידי TPov
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברתי מקרה דומה היום, טור מכוניות עומד ומחכה לפנות שמאלה, פתאום מופיעה לה דמיו לבנה ומאותתת יפה כדי להכנס בראש הטור. עיני עגל מופתעות עם שאלה, למה לא נותנים לי להשתלב? כשניסיתי להסביר לה באדיבות רבה שאם היא תכנס מישהו מאחור יתקע עוד רמזור בגללה עיני העגל הפכו כועסות ואני נהייתי מפגר.

חבל שלא היה שם שוטר.

נראה לי שפגשנו כאן את אחותה. רק שהפעם היה שוטר. :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שאם היית מחכה להשתלב ממש בתחילת התור ולא בסופו לא היית מקבלת את הקנס.

מה שהציק למשטרה, ולכל מי שעמד בתור, זה שאת לא עמדת באותו תור.

אז אתה ממליץ לה לעמוד במקביל לתור, ולמעשה לחסום את נתיב הנסיעה לנוסעים ישר, להפריע להם ולסכן אותם, כי כל עוד היא לא נדחפת זה בסדר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה נסגר עם אנשים שמגיבים דברי גועל ובאים להתריס?

אז את כל הרעל שהצטבר לכם בבטן במשך השנים תשאירו למשפחות ולילדים שלכם,

ו-Eily , לפני שאתה שולח אותי לדפני גפני, לך תגיע לרמה שלי. אדם בור חסר השכלה.

מתוך הסטטוס בפייסבוק:

אז היום פגשתי את השטן..

ממש דברי נועם.

מסתבר שאני עבריינית תנועה.

בהחלט.

בחיים לא נעצרתי ע"י שוטר תנועה.

תמיד יש פעם ראשונה.

הכל באשמת רמי לוי שרציתי להגיע אליו למלא את המקרר.

כמובן, למה להאשים את עצמך.

...את ההמשך כולכם מכירים היטב.. הבחור לא פסח עליי לעשות קופה למדינה.

לשם שינוי באופן מוצדק, כפי שהובהר בדו"ח עצמו וכאן בפורום.

הסברתי לו כי בתור סטודנטית לתואר שני קשה להתקיים על מלגה בסך 3500 שח בחודש, אין זה מנע ממנו לתת לי דוח של 500 שח ולאיים בעוד דוח נוסף שיכל לרשום בקלות אך ויתר "מטוב ליבו" בלבד.,

קשה להתקיים אז נוסעים בתחבורה ציבורית. ואם בכל זאת מחזיקים רכב אז מכירים את חוקי התנועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ענו לך עניינית כולל STIO, המשכת עם חוסר המודעות המשווע (!).

נראה שאת מצפצפת לא רק על משתמשי הדרך האחרים אלא גם על משמשי פורום.

אעשה לך טובה ואשאיר את עניין ההשכלה מחוץ לדיון.

רק שתדעי שמהצד, אין יותר דפני גפני לשאלה כזאת בפורום חובבי רכב, חוץ מאולי להוסיף "הי מוטוריים" בהתחלה. ותודה על השעשוע, צריך גם כאלה בפורום מדי פעם. בכביש זה מעצבן, בפורום משעשע, בייחוד הסיום עם השוטר. מציע לך לצפות בכמה סרטונים שמעלה חבר הפורום שהגיב גם פה eyals05, אייל שוטר רכוב על קטנוע ומתעד גם את הנסיעות האזרחיות שלו. הוא מגלה אזרחות מופתית ומדי פעם אוכף עבירות מעצבנות במיוחד. מציע לקרוא את התגובות שהן על סף שמחה לאיד על אכיפה מוצדקת של עבירות בדיוק כשלך.

לא אומר את זה על מנת לפגוע. באמת!

לא חושב שיש דבר שתוכלי לכתוב כאן שאפגע ממנו, אבל מציע בכל זאת לא לנסות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדם בור חסר השכלה.

מה הקשר בין השכלה, שאינה מדד לשום דבר מעבר לכמה זמן אני יכול לשבת על התחת לקרוא, לבין נימוס, דרך ארץ או התנהגות כלפי הזולת?

כמה מהאנשים הנוראיים ביותר שהלכו על כדור הארץ היו משכילים, אז מה?

את התשובה המקצועית שלך קיבלת. הדו"ח הזה מוצדק ואין אדם שיטיל בו ספק לולא ימצאו פגמים במילוי הדו"ח עצמו.

בנוסף, הסבירו לך מה הבעיה המוסרית עם המעשה שלך, כדי שאולי להבא לא תעשי זאת.

מעבר לכך, הגדילו והסבירו לך שבעייתי לנסוע ברכב מבלי להכיר את החוקים, בעיקר משום שזה מסוכן. אולי כדאי לפתוח ספר תיאוריה בהנחה ואת אדם ביקורתי שמוכן להודות בטעות/חיסרון.

במקרים כאלו ראוי לומר תודה לעונים ולהמשיך הלאה.

מי ששפט אותך וכתב בצורה עוקצנית זה גם לא ראוי, במיוחד אחרי שכבר הסבירו מה הבעיה במעשה שלך.

כחלק מהתואר השני אני ממליץ לך לקחת קורס בחירה נימוס בסיסי ודרך ארץ. זה משפר את הממוצע וגם תורם מעבר.

שאפו על ההשכלה.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם שנאלצתי לחרוג בעשרות קילומטרים מהמסלול.

עשרות קילומטרים!?

על זה אתה צריך לקבל דוח מאיכות הסביבה ;)

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

gsi16v - זה ממש לא הזוי. מי שפספס את היציאה לעתלית יצטרך להמשיך עד זכרון, ואז לחזור, ביחד זה מתקרב ל-30 ק"מ. באירופה זה יכול להיות גם פי 3.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אסור לנסוע ברברס איזה ק"מ בכביש מהיר כדי לתקן את השגיאה.

נעמיד שאלה כזו.

נניח שאני לא מכיר את הדרך ואכן אני צריך להיכנס למסלול השמאלי ולא האמצעי.

ויש רווח בין שתי מכוניות במסלול השמאלי, וזה שיצר את הרווח מסכים ברוחב לב ובחיוך כי אשתלב ברווח הזה.

למה?

כי אני גם בחורה משכילה וגם יפה.

מה אז?

נקודת המוצא שלכם היא כי כיוון שיש מלא מנייקים בכביש אז כולם מנייקים, לא מצדיקה את המקרה בו באמת נפלה שגגה של אותו נהג.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין קשר לשגגה או זדון.

התוצאה זהה, הפרעה לתנועה ועיכוב אותם נהגים שמחכים בתור.

נהג עם מודעות ותרבות נהיגה ימשיך לו בנתיב בו הוא נמצא ויתקן את המסלול שלו היכן שאפשר ומותר.

נהג בריון, בדיוק כמו נהג חסר מודעות לסביבתו ינסו להכנס בתור על חשבון העומדים בו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2982 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...