Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח נהג חדש - מה זה המחירים האלה?

Mjko
שימו לב! השרשור הזה בן 3135 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברה שלי לפני רכישה של מיקרה 2013 אוטומטית.

בבירורים שאנחנו עושים בימים האחרונים בקשר לביטוח מתקבלת תמונה הזויה. ביטוח חובה+מקיף לנהג חדש ( הוציאה רשיון לפני חודשיים אבל היא מעל 24) הצעות שנעו בין 11K ל15K (מחיר הרכב 49K ש"ח) .

יש משהו שאני מפספס , איזו שיטה לקבל הצעה יותר נורמלית או שזאת המציאות?

המלצות לסוכנים הוגנים וטובים באיזור חיפה והקריות יתקבלו בברכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

היא אמנם מעל 24 אבל נהגת חדשה ולכן המחירים גבוהים מאוד.. אבל לא נראה הסכומים שרשמת.. תעשה סקר שוק מי נותן את ההצעה הכי טובה.

אל תשכח גרירה,שמשות וכל מיני..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעמיק את סקר השוק, זה מחיר גבוה מדי גם לנהג חדש, אלא אם משהו השתנה בשנתיים האחרונות.

כשאחותי עשתה ביטוח נהגת חדשה+בת 18 זה עלה לנו דאז בשנת 2012, על מאזדה 3 ליסינג 2007 [בת 5 כבר] באזור ה-7K כולל הכל [שמשות, גרירה, רכב חלופי וכדומה].

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת מחיר ממש מוגזם.

לפני כחודשיים עשינו ביטוח לנהג חדש בן 18 (ותק של שנה וחצי) לסוזוקי SX4 שנת 2010.

עשינו את הביטוח דרך קופת חולים כללית (יש הנחה לעובדי כללית במס' חברות) ויצא כ5500 לשנה.

ללא ההנחה של כללית קיבלנו הצעות בסביבות ה6000.

לפני כשנה כשהותק היה מספר חודשים קיבלנו הצעות בסביבות 6500-7000.

ביטוח חובה אמור לצאת בסביבות 2000 ש"ח (ע"פ מחשבון משרד התחבורה) וקשה לי להאמין שהמקיף יהיה יקר מ3000

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר ממש מוגזם,בייחוד שמדובר במיקרה.

תפנה רק לסוכנים,אל תתקרב לחברות (כשאני חיפשתי רכב,ביררתי לגבי ביטוח על איביזה ספורט 2010,ה-3 דלתות,קיבלתי הצעה של 15 מקיף ו-3 חובה,מחירים הזויים).

שנה שעברה (הייתי בן 19),נהג חדש שרק הוציא רישיון,איביזה רגילה 2012 (ידנית),בשימוש עם העבר ביטוחי 3 שנים של אחי (הצעה של הסוכנת),קיבלתי הצעה של 8,300 ש"ח בערך (חובה + מקיף),בסופו של דבר כמובן הסכמתי,ההצעה הכי הגיונית שקיבלתי באותה תקופה.

היום על איביזה 2013 אני משלם בערך 7,700,אותה סוכנת (הייתה תביעה אחת על האיביזה הקודמת עקב תאונה,כשהאוטו הלך טוטאלוס..)

בנוסף הסוכנת אמרה לי להתקשר אליה בינואר בכדי להוזיל את הביטוח חובה (לפי הרפורמה החדשה).

בית"ר נורדיה ירושלים !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מזועזע. 15 אלף ?

מה היה קורה אם חברה שלך הייתה יכולה להחזיק איזה רכב יוקרה עממי, זה היה מגיע ל25 אלף ?

הזוי ביותר כמו שהזוי להחזיק רכב למעלה מבן 10 ולשלם יותר מ4000 על ביטוח.

טוב, מדינת ישראל.

אחי נהג חדש (מעל 24) ברכב ביונדאי I20 והמחירים לא מתקרבים למחיר שנתת פה.

עריכה אחרונה על ידי אושריקו
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביטוח ל-SX4 דגם 2010 לכל נהג מעל גיל 21 וותק של יותר משנה (כלומר - נהג מעל 21 שאינו חדש), ועם תביעה אחת לפני כשנתיים, אני משלם כ-4000 ש"ח למקיף ו-2400 לחובה.

למזלי כאשר הבנים שלי קיבלו רשיון היה לאשתי רכב ליסינג (אחד השיקולים לקחת אותו), כך שנחסך ממני העונש של ביטוח לנהג בן 17. אני כבר מתכונן למה שיקרה כאשר השלישי יeבל רשיון, אבל הוא יהיה מעל 21 (כרגע בצבא).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא נהג חדש.

בן 36 עם רשיון נהיגה וותק נהיגה של 18 שנה.

לפי שנה וחצי, פעם ראשונה שרכב היה רשום על שמי.

הסכום שאני שילמתי שנה ראשונה: 8K, מקיף וחובה.

השנה: 7.5K.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נהג 5 שנים אבל עדיין מתחת ל24, משלם 5800 בשנה על גטס 2005.

המחיר שכתבת הזוי לדעתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לדעתי המחיר מופרז, יש מצב החברות החלו לעלות מחירים לצורך ה"ירידה" שמתוכננת לשנה הבאה?

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסאן מיקרה ידנית 2015, אני עם 10 שנות רשיון ואשתי עם 6 שנות רשיון בערך, שנינו בני 27, העלות של הביטוח מקיף שלנו סביב ה 3000 ש''ח.

תנסה לבדוק עם סוכן ביטוח רועי חן שיושב בפ''ת, תמיד הציע לי מחירים טובים ואני אצלו כבר שנים.

http://roee-hen.co.il/

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי דייהטסו סיריון 2006, נהג מעל 24 עם שנה רישיון 4000ש"ח חובה וצד ג' הם הכי זול שמצאתי על מקיף זה 7500!!! על 2006 היו חולי נפש שרצו 15 אלף גנבים וחוצפנים

עריכה אחרונה על ידי Palsar
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3135 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...