Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Black Friday 2022 או: גיבוב הקניות הרשמי של CF

eyali23
שימו לב! השרשור הזה בן 582 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לך מקס סטוק ליד הבית?

בשישי עברתי באחד הסניפם שם ויש שם רתמה שכזו.

בכל מקרה פנה לחבר הפורום בגירה יש לו חנות ,אני בטוח שהוא יכול לעזור לך.

עריכה אחרונה על ידי eyali23
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סעמק. פספוס המאה.

amazon de, משהו כמו 4 דקות עמד למכירה מסך LG UF8600 55 אינץ', נמכר ע"י אמאזון והמחיר עד הדלת: 1003יורו, 4300 ש"ח :loco:

ראיתי, בדקתי את המחיר בארץ - וכשלחצתי להזמין כבר אזל מהמלאי.

היי,

תוכל/ו להסביר מעט איך עובדים עם אמאזון והיכן אני מוודא שהשילוח הוא עד הדלת כולל המיסים בארץ?

תודה!

תומר

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה שעון של Thomas Earnshaw באמזון איטליה ב 236 שח של עד הבית .נראה כמו תקלה זה שעון שעלה לפני חודשיים 500 אירו מה אני מפספס אני עם יד קלה על ההדק.

http://tinyurl.com/zpogdvk

amazon.png?force=1&zero=0&w=725&h=440&desired=false&legend=1&ilt=1&tp=3m&fo=0&lang=en

אם מתקשרים מהבנק, אני שולח אותם אלייך. :lol:

הזמנתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

תוכל/ו להסביר מעט איך עובדים עם אמאזון והיכן אני מוודא שהשילוח הוא עד הדלת כולל המיסים בארץ?

תודה!

תומר

השילוח של אמזון עובד כך- או שזה נשלח ישירות מהמחסנים של אמזון עצמה או שזה נשלח מחברה חיצונית שמשתמשת בפלטפורמה של אמזון.

במקרה שאמזון עצמה שולחת יהיה כתוב לך ships from and sold by amazon.com ובנוסף, כדי שזה יהיה פריט שנשלח לארץ צריך שיהיה כתוב This item ships to Israel. ההבדל בין חברה חיצונית לבין אמזון הוא שכשאמזון עצמה שולחת זה יהיה מחושב לך כולל מיסים וכולל זיכוי ממע"מ מקומי (באמזון של אירופה, בארה"ב זה לא קיים הקיזוז של המע"מ המקומי).

סד"פ לגילוי מחיר כולל משלוח ומיסים-

1. תוסיף את הפריט לעגלה

2. תלחץ על הכפתור procced to chekout

3. תבחר את הכתובת למשלוח (לי יש 2 כתובות, אחת בארץ ואחת בחו"ל של חברת BUY2USA)

4. תבחר סוג משלוח- מהיר או רגיל והמחיר המלא יתעדכן לך בצד הדף. אם תרצה להזמין תלחץ על הכפתור place your order

זה התהליך באמזון ארה"ב, באתרי אמזון אחרים יתכנו שינויים קלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים,

היום רכשתי לאשתי LG G5 והסתבר לי ששקע הטעינה הוא מסוג USB TYPE C, מה שאומר שעכשיו אני זקוק להחליף את מטען הרכב למטען שיתאים לתקן זה.

אני מבקש עזרה באיתור מטען לרכב מסוג זה מחברה טובה כמו אנקר (מאסתי בכבלים זולים שלא שווים אפילו דולר).

האם קיים מטען עם שתי יציאות כאשר הראשון הוא יציאת USB 2A רגיל (לטלפון שלי) ויציאה נוספת מסוג TYPE C (לטלפון שלה)?

אם לא, אשמח לקישור למטען שיתאים לה.

מצאתי את זה: http://www.ebay.com/itm/Anker-PowerDrive-2-42W-2-Ports-Qualcomm-3-0-Rapid-USB-PowerIQ-Car-Charger-Black-/112013780515?hash=item1a148aa623:g:9QoAAOSwbYZXTmJF

האם הוא עונה לדרישות שלי?

תודה מראש לכולם ולאיילי :-)

מצטרף להמלצתו של קובי חמטעני טרונסמארט - יש לי כאלה לבית ולרכב. יצרן מעולה נוסף הוא Aukey, חפש באיביי ובאתרים הסיניים.

לגבי כבלי type-c - נמכרט=ים באתרים הסיניים בדולר, אישית אני מעדיף לקנות מותד גכון שיומי, למרותשהוא עולה קצת יותר (במרבית האתרים כבלי type-c עולים סביב 80-10 דולר אבל תמיד יש מי שמוכר ב-3 דולר. צריך לחפש כיון שהמציאו מתחלפות בין האתרים). הבעיה היא שכבל type-c צריך להכיל נקד בערך מסויים (דומני 5.6 ק"א) וחלק מהכבלים מכילים נגד ובערך יותר נמוך, שגורם לספק לזהות לא נכון את הצרכן ולספק זרם גבוה ששורף אותו. לכן אני מעדיף כבל מבית מוכר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...