Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יגואר F TYPE V8 5.0 - מסע נהיגה באלפים באוסטריה, שוויץ וגרמניה

razmel
שימו לב! השרשור הזה בן 2056 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין לי מושג איך אתה נוהג,

אבל לכתוב אתה יודע!

על הכיפק!

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נהנתי לקרוא! אחלה מסורת עשיתם לכם! פשוט חלום.

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתיבה מצויינת, מצחיקה ושנונה

האוטו סתם ׳כוער :lol:

מחכים ליומולדת של 2018 8)

כשיש עבודות בכביש או בצידיו, יש שלטי מגבלה (

60 / 80 / 120) וכו'.

הציבור צייתן.

כל התנועה נוסעת ב-80. אף אחד לא בשמאלי, כי אם הראשון ב-80, אין טעם לסוע בשמאלי, כי אסור לעקוף. גם לא על 81.

אתה יודע שכל הנהגים צייתנים, מרוכזים בנהיגה, בעלי תרבות ומקיימים החוקים.

הקטע הזה פשוט שבר אותי. הפשטות הזאת, שכולם נוסעים בטור בנתיב הימני, באותה המהירות. אף סבתא לא זוחלת על 60.

מתי אצלנו?? :cry:

עריכה אחרונה על ידי שביט

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודות רבות על השיתוף. אחלה הכתיבה ואחלה תמונות. נהניתי לקרוא.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהנתי מאוד לקרוא, תודה על השיתוף :-)

נהגתי בגרסה אחת למטה של הרכב ומאוד אהבתי אותו. הדבר הכי מרשים - הוא לא מרגיש כמו כמה שהוא שוקל (אני חושב 1.6-1.7 טון) אלא כמו מכונה קלילה בהרבה. בנוסף הזנב סופר-שמח.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יופי של כתיבה נשמע מהנה.

נהגתי על XF של אחד מנותני השרות שלנו (הוא היה חובב אלפות) פשוט חלום , הבעלים של יגואר זה קונצרן TATA ההודית.

לכל מי שרוצה לשמוע קונצרטו לאגזוזן .

עריכה אחרונה על ידי eyali23
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את כותרת השרשור אתמול, החלטתי שלא להכנס כי שום דבר טוב לא יצא מזה, הפיתוי גבר עלי עכשיו ונכנסתי, קראתי, ואני מתחרט שעשיתי את זה.

אחת הכתיבות הכי טובות ומעבירות תחושה שראיתי בפורום, וזה עושה את זה לכ"כ יותר גרוע... וואו.

איזה כיף לכם.

אתה יכול אולי לפרט כאן או בפרטי, איזו לוגיסטיקה יש לבצע בשביל להוציא כזה דבר לפועל? מבחינת חברות השכרה מומלצות, תכנון מסלול, וכו'?

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתיבה משעשעת, יופי של חוויה

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה למגיבים. כיף לקבל הפידבק :)

לגבי הרעש / צליל. הסרטון שהעלה eyali23 מזכיר במעומעם את מה ששומעים במציאות. אבל לא מתקרב.

ושוב, לא מדובר ביונדאי גטס עם "אגזוז לחץ". זה מלווה בנהמת V8 מלפנים, וכח.

לגבי עלויות:

בכל חברת השכרה מהנפוצות יש חטיבת FUN COLLECTION / ELITE / DREAM CARS / PRESTIGE / LUXURY וכו.

עשינו הכל מהארץ דרך האתר של החברה.

העלויות בגרמניה סביב 250 אירו ליום. (יש תוספות לביטוח SUPER COVER, נהג נוסף, החזרה בסוכנות אחרת וכו).

כשהגענו למינכן היו לנו כמה דק להמתין עד שהרכב יהיה מוכן. בינתיים נכנסו לסיקסט והופתענו לטובה מהמגוון הספורטיבי שנמצא באותו רגע, במלאי, אפילו בלי תאום מראש.

בדכ אין מגבלה לצאת לאוסטריה ושוויץ (חשוב לברר מראש). לאיטליה (מעבר סטלביו) לא איפשרו לצאת.

יש מגבלת ק"מ, כל ק"מ שחורג מהמגבלה עולה אירו נוסף.

לא בדקתי מה סף הדרישה המינימלי של חברת ההשכרה, אבל לדעתי נדרשים שני כרטיסי אשראי GOLD או אחד פלטינום.

אני מניח שישנה גם מגבלת גיל, אחרת המחיר יקר משמעותית.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2056 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...