Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טורבו התקלקל - סיאט לאון TSI 1.4

gabby164
שימו לב! השרשור הזה בן 3287 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

^ מסכים

סובארו נותנים 5 שנים וקיה 7 שנים, אז זה אומר שכל שאר היבואנים לא בסדר?

ברור שעדיף לקבל אחריות כמה שיותר מורחבת (מבחינת זמן), אבל זה לא סוד שסקודה וסיאט נותנים שנתיים אחריות.

Seat Leon FR Mk3 1.8TSI DSG 2015

Skoda Fabia Mk1 1.4 16v 2005 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרחו אותך פעם ראשונה עם טיפול שלא עזר לכלום, אמרו שהטיפול או השמן גרמו לבעיה, ולא רצו לעשות כלום כי עשית טיפול אחרון לא אצלם. אבל מה? יצאו גברים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אומר כל הזמן שאני נשאר עם רכבי המותג כבר למעלה מעשור כי אני מרוצה מהשרות שלהם. אחריות היא עניין שמוגדר בדיוק בזמן ותנאים. אי אפשר לבוא בטענות על משהו שהסכמת עליו. אם הם נהגו לפנים משורת הדין אז כן, הם יצאו עם הלקוח בסדר גמור. אותי אישית זה בכלל לא מפתיע, כך נהגו בי כשהייתי צריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם הם מביאים את הכושי שאונס אותך, אח"כ מביאים קצת וזלין (במחיר מופרך ולא קשור למציאות) ואתה יוצא מאושר מהמוסך על כמה הם יצאו גברים איתך ו"לא נתנו לך לסבול" כי מכרו לך צנצנת וזלין ב 1800 ש"ח.

שיהיו בריאים הצמפיון האלה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט הזוי שאחרי 22K הולך טורבו!

האמת שאני שם לב שעולים בזמן האחרון דיי הרבה שרשורים בנודע לבעיות מכניות בלאון, אולי מעיד על אמינות לקויה?

קבוצת VAG אחי, כל שני וחמישי תקלות סדרתיות בסיאט סקודה וולקסוואגן.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבוצת VAG אחי, כל שני וחמישי תקלות סדרתיות בסיאט סקודה וולקסוואגן.

שמע שבורלט לא בדיוק מככבים באמינות החל מקלאץ בסאפרק ובעיות גיר בקרוז(או המליבו?).

השאלה האמתית מדוע התקלות האלו לא מגיעות מהצד אופל ורק ומהצד של שברולט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע שבורלט לא בדיוק מככבים באמינות החל מקלאץ בסאפרק ובעיות גיר בקרוז(או המליבו?).

הדגמים החדשים של שברולט משנת 2013 ומעלה קיבלו טיפול באמינות (לא נשמעו תלונות על הקרוז טורבו), הברלינה טורבו מתיחת פנים חולקת את אותם המכלולים בקרוז טורבו הנוכחית.

האמינות של שברולט השתפרה מאד, VAG חוזרים על אותו הסיפור כל שנה.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין את הקלות בתקיפת תקלות של vag אבל כל שרשור מתחיל בכמה vag גרועים.

אף אחד לא תוקף פיג'ו כמישהו מעלה תקלה על מנוע בעייתי או גיר עם בעיות של סלנואיד לאורך שני דפים ,ואג טיפלו במנוע (שמו רצועה במקום שרשרת) תביא קצת זמן והכל יסתדר.

עריכה אחרונה על ידי mark_Avn
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כמות התלונות על רכבי VAG שגורמת לשרשורים האלה להראות ככה ובטח לא איזה שנאה למותג או משהוא אחר.

ספור בחצי שנה האחרונה כמה שרשורים היו פה על בעיית אמינות בפיג'ו חדשות ותשווה לכמות של VAG.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספור בחצי שנה האחרונה כמה שרשורים היו פה על בעיית אמינות בפיג'ו חדשות ותשווה לכמות של VAG.

מישהו קונה פיג'ו חדשה ?

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם הם מביאים את הכושי שאונס אותך, אח"כ מביאים קצת וזלין (במחיר מופרך ולא קשור למציאות) ואתה יוצא מאושר מהמוסך על כמה הם יצאו גברים איתך ו"לא נתנו לך לסבול" כי מכרו לך צנצנת וזלין ב 1800 ש"ח.

שיהיו בריאים הצמפיון האלה.

חה. "קניתי רכב חדש חדש ב100 אלף שקל והוא התקלקל בדרך הביתה אבל תיקנו לי אותו ולקחו ממני רק עוד 2000 שקל. איזה שירות מצויין"

תוסיף לזה "לפנים משורת הדין" בראש המכתב..

תאמין לי עם התגובות האלה נראה לי שהם מכניסים להם משהו לכוסות בפינת קפה שם

שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שהשירות של שברולט יותר טוב, עובדה שיש הרבה קרוז על הכביש אבל כמעט שאין שירשורים תקלות על הגיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3287 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...