Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב פנאי חדש - איזה כדאי?

טימו האיום
שימו לב! השרשור הזה בן 218 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, 

אני מעוניין לרכוש רכב חדש ומתלבט בין כמה אופציות: סיאט ארונה, יונדאי וניו, מאזדה cx3 וקיה סטוניק. כמובן יכולים להעלות אופציות נוספות.

אני יודע שבסה"כ כל הרכבים האלו מומלצים, אך אשמח לדעת מה ההמלצות שלכם כאן. אני מדגיש כי הרצון הוא רכב לטווח הארוך ולא אחד כזה שאחליף בעוד 2-3 שנים.

הצרכים שלי הם בעיקר נסיעות לעבודה של כחצי שעה (פקוקה), מדי פעם למרחקים קצת יותר גדולים. בגאז' סביר, צריכת דלק נורמלית, מאובזר ושיתן ביצועים טובים.

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 34 דקות, topop כתב:

מהדגמים שציינת יצא לי לנהוג רק בסיאט ארונה והחוויה הייתה מעולה.

הבנתי שלאורך זמן יש בעיה עם מה שקשור למצמד ושהחלפים שלה מאד יקרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, טימו האיום כתב:

הבנתי שלאורך זמן יש בעיה עם מה שקשור למצמד ושהחלפים שלה מאד יקרים

אם אמינות בראש סדר העדיפויות אז עדיף מנוע ללא טורבו ותיבת הילוכים סטנדרטית ככל שניתן.

אז לא ארונה

Cx3 עונה על הדרישות. אבל אני חושב שהיא הכי לא מרווחת מהחלופות.

גם חלק מהגרסאות של הסטוניק הן ללא טורבו וללא גיר רובוטי.

ביונדאי יש גיר רציף. אני לא יודע האם אמין. 

עריכה אחרונה על ידי razi_pazi
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המאזדה cx3 היא האפשרות הכי טובה לדרישות שלך מבחינת שילוב של אמינות, אבזור ונוחות, הוניו אחריה עם אמינות ואבזור נחמדים למחיר, מנוע 1.6 פשוט ואמין עם גיר רציף סביר לנסיעות עירוניות. 

הסטוניק אמינה בגרסת 1.4 אבל המנוע נותן ביצועים חלשים והיא לא ממש מאובזרת ונוחה. הארונה לא מתאימה לנסיעה עירונית, הגיר לא הכי נוח במהירויות נמוכות והמצמדים ישחקו די מהר כנראה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 218 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...